Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobrze, że chociaż dykcję odrobinę poprawił. Szkoda, że o głowie zapomniał.

Edit: żeby nie było, Hadajowi dziękujemy. Ale wymiana szrotu na inny szrot nie współgra z kierunkiem zmian w tym klubie.
    Ostatnio edytowany przez EviLmonkey; [ARG:4 UNDEFINED].
    http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• Hadaj wróć...

Komentarz

• Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl )
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
          A w którym to sezonie tak się Hadaj przyczynił do wzrostu frekwencji ?
          to dobre pytanie - Hadaj alias KastraciskoWyjacePsisko i poprawa frekwencji - chyba za czasów iti
          jak Pedziałek tak Hadaj wiedzieli w co grają- jeden i drugi się sprzedali jak tanie rury przy hotelu polonia
          wybaczone czy nie- takich spraw się nie wybacza
          ps:
          Hadaj jest zwyczajnie wkurwi@jący i nie wie lub nie chce wiedzieć kiedy otwierać morde a kiedy nie piać tym swoim głosikiem
          jak chce go ktoś bronić niech go broni ale to zwyczajna strata czasu
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
            Hadaj wróć...

czeka łuć
            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl )
                A to za to w ogóle się płaci?
                Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza
                You'll take my life but I'll take yours too
                You'll fire your musket but I'll run you through
                So when you're waiting for the next attack
                You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez krajes Zobacz posta
                  Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.
                  "Głosujcie na PO - robimy was na hajs a w kraju syf i burdel już siedem lat ale ten kto przyjdzie po nas pewnie nie będzie lepszy to po co zmieniać?"

...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent "Dziękujemy Hadajowi, chcemy nowego spikera" i on wisi na czterech czy pięciu meczach z rzędu, to ja rezygnuję. Jeżeli natomiast w gazecie przeczytam o sobie kolejny artykuł, zupełnie mnie to nie ruszy. Interesuje mnie wyłącznie opinia prezesa i kibiców.

Po raz drugi :
                    Kapować nie wolno - Odegrać się wolno

Komentarz

• Nie ma sensu chyba rozkminiać dalej tematu Hadaja (zresztą jestem chyba już jego ostatnim forumkowym obrońcą) bo wszystko zostało już napisane (jak kogoś to interesuje, to argumenty za i przeciw Hadajowi są z 15 postów wstecz). Tak czy inaczej ten nowy "szpiker" to jakaś totalna pomyłka. Typ czytał jak z kartki (a nazwy miast powinien sobie chyba zapisywać fonetycznie coby zdecydować się na którąś wersje), mówił jakieś totalne pierdoły o przedmeczowych nadziejach grajków, a wszystko to tonem jak z dworca. Jeżeli Hadaj odejdzie, to trzeba szukać kogoś trzeciego...

Komentarz

• Dla tego "nowego spikera" Powstanie Warszawskie miało miejsce w 1904r. Masakra.
                        Ostatnio edytowany przez PawelGK; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Potrzebujesz Projektów Graficznych pisz - pawelekprojekty@gmail.com

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                          Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza
                          no najwidoczniej się płaci skoro tak napisał w meilu 500 zł taka przyjemność...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

o_O
                            Niezła przycinka. To już nawet Błędowska za free wpuszczała...
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Spytajcie Leśnego na TT czy to oficjalny cennik.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl )
                                Zamieszczone przez emil83

Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...

Ostatnio miałem okazję organizować pokrewne komercyjne przedsięwzięcie i załatwienie całej sprawy zajęło godzinę, a i w kwestii ceny udało się dogadać bez problemu mimo początkowych niezgodności. Mimo że później jeszcze sporo różnych komplikacji się pojawiło z naszej strony, to nie było najmniejszych problemów ze strony Hadaja, aby wszystko się odbyło zgodnie z naszym planem. Życzyłbym sobie, aby z innymi osobami można było się w tak łatwy sposób dogadywać.

Także akurat w tym przypadku raczej nietrafione argumenty wysuwacie.
                                Legia

Komentarz

Pracuję...
                                X