Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co myślicie na temat "królewskiej" LEGII?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kiju
    Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-
    chyba o zlotym zapomniales...

wzrok wybiorczy '8 '8

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    my mamy namowic wlasciciela baru w Pulawach na toz eby sprowadzil krolewskie do baru naszego Legijnego zeby sponsorowac Legie bo zawsze jak gra na wyjazdach nasza Pulawska brac zbiera sie tam i popija zlocisty napoj bo jak meczyki sa w Wawce to zawsze ktos jest na meczu tak jak ja teraz jestem na kazdym na Lazienkowskiej! pozdro

Zostaw komentarz:

• Bajor
    odpowiedział(a)
    A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??
    a co do Kuntersztynów to troche ich katowałem w pociągu relacji Warszawa - Zagórz i muszę przyznać ,że nie były rewelacyjne!!Gruby a Ty co masz wspólnego z Kunterami??? '8 '8

Zostaw komentarz:

• |
    odpowiedział(a)
    Od razu po wczorajszym meczu wybrałem sie z swoją "meczową ekpią" na Kró(L)ewskie Tsheba było wznieść toast za nowego sponsora i wspaniałą wygraną

Królewskie RZĄDZI !!

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    Ja juz dzis dosponsorowaem naszgo sponsora
    Cos czuje ze KRólewskiemu nasz sponsoring wyjdzie bardzo ale to bardzo na dopbre
    Swoja droga - wczoraj na meczu piwo sprzedawali / rozdawali dla VIP
    Ciekawe czy to normalne czy jednak bez %

Zostaw komentarz:

• Kiju
    odpowiedział(a)
    Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-

Zostaw komentarz:

• Ultra LW
    odpowiedział(a)
    Ja wcześniej popijałem Wareczkę (też się reklamuje na Legii) ale teraz ze względu na Warszawskość (chociaż to chyba Austriacy) i większy wkład finasowy w Legiunie zobowiązuje się pić regularnie Królewskie.

Zostaw komentarz:

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Za Zwycieastwo - ijok: ijok: ijok:

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Krolewskie na pewno nie pozaluje tej decyzji. Sprzedaz ich piw a szczegolnie Krolewskiego wznacznie wzrosnie. Nawet widze to po mnie i po moich kumplach. Normalnie do tej pory wiekszosc pila Steffle albo Tyskie 0,6. Dzisiaj wszyscy kupowali tylko i wylacznie KrolewskieI tak bedzie juz zawsze. Mysle ze wiele osob zrobilo podobnie a wiec jakby nie patrzec to sprzedaz wzrasta w szybkim tempie!!

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Królewskie nawet dobre nie to co było kiedys, teraz to mozesz ze smakiem wydudlac, a o ile bardziej smakuje jak wiesz ze to sponsor twojej ukochanej druzyny czeszy mnie jescze to ze Krolewskie ze stolicy sponsoruje odpowiedni klub

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa
    Zamieszczone przez Adiq
    Szkoda tylko, że Królewskie kilka lat temu zmieniło swoje barwy z zielonego na czerwony.
    N mocne Królewskie dalej jest zielone '8
    Wiem, bo to moje ulubione piwo od zawsze.

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adiq
    Szkoda tylko, że Królewskie kilka lat temu zmieniło swoje barwy z zielonego na czerwony.
    N mocne Królewskie dalej jest zielone '8

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gruby
    Zamieszczone przez Grochów
    A może Gruby powie coś o kuntersztynach ?? :buhaha:
    A daj Ty spokoj z tym kuntersztynem....
    Ogolnie jeszcze bardziej sie podkrecilem na Krolewskie i chce miec koszulke i inne gadzety
    Najwięcej koszulek to sobie dzisiaj ochrona zwinęła :/

Zostaw komentarz:

• Gruby
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grochów
    A może Gruby powie coś o kuntersztynach ?? :buhaha:
    A daj Ty spokoj z tym kuntersztynem....
    Ogolnie jeszcze bardziej sie podkrecilem na Krolewskie i chce miec koszulke i inne gadzety

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X