Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co myślicie na temat "królewskiej" LEGII?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gruby
    odpowiedział(a)
    Wlasnie trzeba napisac jakas petycje do zabek zeby bylo Krolewskie z lodowki, bo to normalnie skandal jest to co sie dzieje!! '8

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    nie Yankes wieczorem na jakas bibe szedl wiec mial odebrac

Zostaw komentarz:

• brevery
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez Sokol
    Zamieszczone przez Mini
    Zamieszczone przez Sharn
    Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

iwo4:
    nic mi nie mów bo mnie gardło boli i nie mogę pić zimnego a ciepły browar to nie browar
    Tez tak myslalem poki nie wszedlem do sklepu gdzie kroleszczak byl tylko z polki.. ale i tak mi smakowal, choc nie wiem jak bardzo wpynela na to Legia :>

ten sklep to Zabka?
    A Wy świnie nawet nie poszliście odebrać zimnych Królewiaków z Zaby Ale wiem wiem...to wszystko wina Yankesa

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sokol
    Zamieszczone przez Mini
    Zamieszczone przez Sharn
    Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

iwo4:
    nic mi nie mów bo mnie gardło boli i nie mogę pić zimnego a ciepły browar to nie browar
    Tez tak myslalem poki nie wszedlem do sklepu gdzie kroleszczak byl tylko z polki.. ale i tak mi smakowal, choc nie wiem jak bardzo wpynela na to Legia :>

ten sklep to Zabka?

Zostaw komentarz:

• Sokol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mini
    Zamieszczone przez Sharn

iwo4:

Zostaw komentarz:

• Siekier
    odpowiedział(a)
    ja to chyba miałem jakiś ósmy instykt normalnie bo Królewskie to moje ulubione (te zielone) ale się złożyło ładnie !

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sharn

iwo4:

Zostaw komentarz:

• Sokol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sharn

iwo4:
    ... ja tez do nich naleze iwo4: tak jak zapewne pare tysiecy innych Warszawiakow :>

Zostaw komentarz:

• Sharn
    odpowiedział(a)

iwo4:

Zostaw komentarz:

• Cukier
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bajor
    A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??
    Ja pamiętam jak po szkole chodziliśmy z kumplami na Króla (lata 80-te), jeszcze nie było czerwonych naklejek z przodu, z tyłu i na szyjce, tylko prostokąt z papieru kiepskiej jakości i chyba jakiś sfinks czy coś w tym rodzaju. No i walka ze sprzedawcami, bo nie chcieli nam - małolatom sprzedawać, w co piątym sklepie się udawało . Smak był piwa, bo wtedy piło się aby pić a nie dla smaku. Sentyment chyba pozostał, bo od paru lat nie piję innego - przywiązanie.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mini
    Zamieszczone przez MaxyM
    Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8
    aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
    o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?
    nie wiem jak na Krytej ale na Zylecie byly tuz za bramkami rozdawane z takiego czerwonego auta...

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8
    aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
    o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)

Kumasz? '8

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez Mini
    Zamieszczone przez robla izabeLin
    Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.
    nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

:fu:

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez robla izabeLin
    Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.
    nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X