Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co myślicie na temat "królewskiej" LEGII?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Ja juz dzis dosponsorowaem naszgo sponsora
      Cos czuje ze KRólewskiemu nasz sponsoring wyjdzie bardzo ale to bardzo na dopbre
      Swoja droga - wczoraj na meczu piwo sprzedawali / rozdawali dla VIP
      Ciekawe czy to normalne czy jednak bez %
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Od razu po wczorajszym meczu wybrałem sie z swoją "meczową ekpią" na Kró(L)ewskie Tsheba było wznieść toast za nowego sponsora i wspaniałą wygraną

Królewskie RZĄDZI !!
        W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
        kibice na Legie jadą...

Komentarz

A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??
          a co do Kuntersztynów to troche ich katowałem w pociągu relacji Warszawa - Zagórz i muszę przyznać ,że nie były rewelacyjne!!Gruby a Ty co masz wspólnego z Kunterami??? '8 '8
          Ja Kocham Legie lalalala!!

Komentarz

my mamy namowic wlasciciela baru w Pulawach na toz eby sprowadzil krolewskie do baru naszego Legijnego zeby sponsorowac Legie bo zawsze jak gra na wyjazdach nasza Pulawska brac zbiera sie tam i popija zlocisty napoj bo jak meczyki sa w Wawce to zawsze ktos jest na meczu tak jak ja teraz jestem na kazdym na Lazienkowskiej! pozdro
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
              Mi teraz podobaja sie koszulki Legii.Pojawił sie na nich bardzo ładne barwy :+: Czerwono-biało -czerwone 8-
              chyba o zlotym zapomniales...

wzrok wybiorczy '8 '8

Komentarz

Zamieszczone przez robla izabeLin
                Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.
                nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                  Zamieszczone przez robla izabeLin
                  Pijąc to piwko przed meczem jak i po jego zakończeniu stajesz się sam sponsorem Naszej LEGIUNI.
                  nic bardziej mylnego. Brau Union płaci Legii tyle ile jest w umowie a nie % od sprzedanych królewskich browarów.

a poza tym królewskie rządzi!!!

:fu:

Komentarz

Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                      Mini, ale jezeli Baron Van Bethowen 8 zobaczy, ze podaz wzrosla o kilkadziesiat procent i piwo rozchodzi sie niczym swieze buleczki, to nie bedzie skapil grosza.

Kumasz? '8
                      aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
                      o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                        Zamieszczone przez MaxyM

Kumasz? '8
                        aaaaale tak od razu nie wzrośnie i od razu nie sypnie więc nie wpadajmy w zachwyt bo póki co płaci mało jak za reklame w Takim miejscu.choć oczywiście dla dobra sprawy będę pijał Krolewskie choć znam lepsze browary.

A tak przy okazji.
                        o co chodziło z tymi koszulkami? ktoś je rozdawał? gdzie?
                        nie wiem jak na Krytej ale na Zylecie byly tuz za bramkami rozdawane z takiego czerwonego auta...

Komentarz

Zamieszczone przez Bajor
                          A czy ktoś pamięta OLDSCHOOLOWY wygląd i smak KRÓ(L)EWSKIEGO??
                          Ja pamiętam jak po szkole chodziliśmy z kumplami na Króla (lata 80-te), jeszcze nie było czerwonych naklejek z przodu, z tyłu i na szyjce, tylko prostokąt z papieru kiepskiej jakości i chyba jakiś sfinks czy coś w tym rodzaju. No i walka ze sprzedawcami, bo nie chcieli nam - małolatom sprzedawać, w co piątym sklepie się udawało . Smak był piwa, bo wtedy piło się aby pić a nie dla smaku. Sentyment chyba pozostał, bo od paru lat nie piję innego - przywiązanie.

Komentarz

Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

iwo4:
                            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                              Mini - wzrośnie wzrośnie. W ten weekend nie spotykam ludzi którzy nie żłopią Króla. Zdrówko!

iwo4:
                              ... ja tez do nich naleze iwo4: tak jak zapewne pare tysiecy innych Warszawiakow :>

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn

iwo4:
                                nic mi nie mów bo mnie gardło boli i nie mogę pić zimnego a ciepły browar to nie browar

Komentarz

Pracuję...
                                X