Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulki adidasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszulki adidasa

Tyle było mówione przy okazji przedsezonowej prezentacji o możliwości zakupu koszulek Legii w sklepach adidasa, gdzieś tak pod koniec września po około 100 zł. Co się z tym pomysłem dzieje? Wiecie coś? Ma ktoś na ten temat jakieś info?

Heh - chyba złe info masz (albo ja mam ) bo ja słyszałem że to ma być otwarte na poczatku stycznia i to ma byc pare sklepów w centrum
    Można będzie np.sobie w ciągu 5 minut zrobić koszulkę ze swoją ksywą np.

Komentarz

Autentycznie kojarzę info, że pod koniec września! Chyba, że źle kojarzę... ho: Przekopię archiwum, a znajdę!

Znalazłem w archiwum.
      Update:

Wtorek, 29 lipca 2003, godz. 23:07
      Repliki koszulek za 100 zł

Repliki nowych koszulek Legii trafią do sprzedaży za około półtora miesiąca. Ich cena będzie w miarę przystępna, a wynosić będzie około 100 zł. Przypomnijmy, że poprzednio za taką "przyjemność" musieliśmy zapłacić więcej.
      Adidas zastanawia się nad otwarciem, wraz z Legią, sklepu patronackiego. Na razie jednak rozmowy są mało konkretne.

Autor: Bodziach
      Na podstawie: Gazeta Wyborcza

--------------------------------------------------------------------
      Miałem na myśli to co wytłuściłem!

Komentarz

No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/

Komentarz

Niektórzy to mają fart, a inni... czekają do stycznia (?)

Komentarz

Na razie to wiem ze na stronie http://www.fanshop.pl/ mozna kupic koszulke Legii a w zasadzie replike w cenie 100 zl. Na tej samej stronie mozesz zazyczyc sobie wlasny numer i nazwisko/ksywko. Tylko ze to sa dodatkowe koszta 40 zlotych. Wiec calosc wychodzi 140 zl i chyba jeszcze plus koszty wysylki. Moim zdaniem dosyc drogo. No ale moze ktos sie skusi...
            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
              No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/
              W styczniu to ma się pojawić sklep firmowy adidasa w którym to będzie można zakupić między innymi gadżety Legii. Jak będzie zobaczymy. Osobiście w to wątpię.
              Natomiast koszulki teoretycznie już się pojawiły. Widziałem te białe w Factory w Ursusie. Tyle że były... bez elki
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Bez "elki" to ja mam parę t-shirt'ów! 8- Że niby mam sobie doszyć!?
                A te w fanshopie, ...hmm..., musiałbym ją zobaczyć i "pomacać".

Komentarz

Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac
                  Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                    Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac
                    :buhaha: Wybredny jestem i bez "macanki" niczego na siebie nie wrzucę. A na pewno nie za te pieniądze. Poza tym jestem "niewymiarowo" zbudowany i muszę ocenić, czy tu i ówdzie da radę się wcisnąć. '8

Komentarz

a ten sklep na Marszalkowskiej bodajze... flagowy Adidasa...?? moze tam juz sa? albo w przy silver screenie bo tam kiedys byly...

Komentarz

Na Marszałkowskiej nie ma. Byłem niedawno.
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Tutaj typ ma sklep i ma tam koszulki wszystkich znanych mi zespolow europejskich i polskich...

Ma koszulki Legii ale w takiej cenie, ze mozna zwatpic... Ale ma.

Komentarz

Takiego esemesa dostałem: "Od piątku w sklepie Adidasa (róg Wspólnej i Marszałkowskiej) można nabywać koszulki Legii z obecnego sezonu".
                            Dajcie jakieś info, czy są i "elką" na lewej piersi, jak jest cena i jakie rozmiary. Z góry big thx! :+:

Komentarz

na oficjalnej stronie napisali

Koszulki Legii
                              08.10.2003, godz.: 15:52:12

Informujemy, że od najbliższego piątku będzie można nabyć replikę koszulki Legii w sklepie Adidasa. Punkt sprzedaży mieści się na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.

no to lece do polski
                              http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Pracuję...
                              X