Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Panowie, drogo...no w uj drogo, ale to pożegnanie Artura, człowieka który trochę dla tego klubu znaczy. Kupcie, przyjdźcie i na meczu wyraźcie opinie o tym poj.bie, którego u nas niedługo mam nadzieje, że nie będzie
    No ale właśnie to miało być swięto. Efekt będzie taki, że przy środku tygodnia, godz. 18:00 i sparingowej atmosferze może wyjść stypa, a nie gruby balet... ja wysupłam pewnie $ ale nie sądzę, że tym meczem uda mi się kupić potencjalnych nowych kibiców na taki mecz to powinny byc przystepne ceny aby stadion był full pełen..
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Na ten mecz miało iść ze mną czterech znajomych, z których część miała być na Ł3 pierwszy raz, a część chodzi sporadycznie. Przy takich absurdalnych cenach nie pójdzie nikt z nich.

Pożegnanie Boruca to miało być święto, a będzie żałosny sparing w środku tygodnia o 18 (zbyt wczesna godzina, żeby dojechać po pracy w Warszawie, już nie mówiąc o dalszych odległościach) przy trybunach w 3/4 pustych. Ten mecz to będzie kwintesencja rządów kudłatego nieudacznika w Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szymon94 Zobacz posta
        Na ten mecz miało iść ze mną czterech znajomych, z których część miała być na Ł3 pierwszy raz, a część chodzi sporadycznie. Przy takich absurdalnych cenach nie pójdzie nikt z nich.

Pożegnanie Boruca to miało być święto, a będzie żałosny sparing w środku tygodnia o 18 (zbyt wczesna godzina, żeby dojechać po pracy w Warszawie, już nie mówiąc o dalszych odległościach) przy trybunach w 3/4 pustych. Ten mecz to będzie kwintesencja rządów kudłatego nieudacznika w Legii.
        Będzie pstryczek w nos dla Artura ? Będzie.

Komentarz

• Dziś ładnie temat podsumował sam Artur i NS

Klub jeśli chcesz wyjść z twarzą powinien zaproponować dla wszystkich takie ceny jakie są dla karnetowiczów. Mam jeszcze małe złudzenia, że może ogarną ryja

Komentarz

• Nie no sorry, ale z wieczornych wpisów Artura na TT wynika, że ten pierwszy nie był skierowany do klubu, tylko w stronę kibiców marudzących na ceny biletów.
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
              Nie no sorry, ale z wieczornych wpisów Artura na TT wynika, że ten pierwszy nie był skierowany do klubu, tylko w stronę kibiców marudzących na ceny biletów.
              Taa... teraz widziałem właśnie filmik z Twittera...

No to się trochę stanowisko NS z przekazem Boruca rozjechało

Komentarz

• Chodzą głosy, że bilety drogie, ponieważ Boruc dostanie od sprzedaży jakiś %... Może ktoś to potwierdzić?

Komentarz

• To byłby wyższy poziom absurdu, zarabianie na własnym benefisie. Nie wierzę w to.
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Benek dzięki za info
                    Ciekawostka: w poprzednim historycznie ujowym sezonie dla Legii na wszystkich meczach na Ł3 było... 11 kibiców - szacun dla tych wariatów
                    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                      To byłby wyższy poziom absurdu, zarabianie na własnym benefisie. Nie wierzę w to.
                      A ja bym tego nie wykluczał. Boruc nie chciał zapłacić kary (swoja droga nałożonej jak najbardziej zasłużenie) i przez to nie mógł grać, pomóc klubowi w najgorszym czasie, a przecież jest takim Legionista wyższy poziom absurdu to już był, więc nic mnie nie zdziwi.

Szykuje się totalna żenada, a może to i dobrze, niektórym otworzy oczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                        Benek dzięki za info
                        Ciekawostka: w poprzednim historycznie ujowym sezonie dla Legii na wszystkich meczach na Ł3 było... 11 kibiców - szacun dla tych wariatów
                        Więcej, tylko klub pogubił innych, sam byłem na wszystkich i dostałem maila z przeprosinami, że mnie nie było na tej liście 11. Także oni nawet to są w stanie zepsuć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

No ale właśnie to miało być swięto. Efekt będzie taki, że przy środku tygodnia, godz. 18:00 i sparingowej atmosferze może wyjść stypa, a nie gruby balet... ja wysupłam pewnie $ ale nie sądzę, że tym meczem uda mi się kupić potencjalnych nowych kibiców na taki mecz to powinny byc przystepne ceny aby stadion był full pełen..
                          Mioduski po prostu wyczuł okazję do zwykłego skoku na kasę. Pucharów nie ma, sprzedaż karnetów po takim sezonie też raczej będzie "bez szału", to kudłaty szuka każdej okazji, żeby wyciągnąć hajs. Mam jednak nadzieję, że to nieprawda, że Boruc stoi w tej sprawie po stronie Mioduskiego . Było by to chyba najbardziej przykre w całej tej sprawie...
                          Ostatnio edytowany przez AGZI; 79624.
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

Mioduski po prostu wyczuł okazję do zwykłego skoku na kasę. Pucharów nie ma, sprzedaż karnetów po takim sezonie też raczej będzie "bez szału", to kudłaty szuka każdej okazji, żeby wyciągnąć hajs. Mam jednak nadzieję, że to nieprawda, że Boruc stoi w tej sprawie po stronie Mioduskiego . Było by to chyba najbardziej przykre w całej tej sprawie...
                            https://twitter.com/ArturBoruc/statu...bg6zHVagw&s=19
                            You'll take my life but I'll take yours too
                            You'll fire your musket but I'll run you through
                            So when you're waiting for the next attack
                            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Stanowski może mąci?

przecież Boruc by nie ciągnął kasy od kibiców. Swoje zarobił - trochę pograł za granicą a i w PL za frytki też raczej nie grał.

To się kupy nie trzyma. To tak jakbyście robili urodziny i pobierali pieniądze za wejście od znajomych

A i Celtic coś musi dostać. Przelot zakwaterowanie plus pewnie symboliczna opłata za ich występ.

po co Boruc miałby chcieć drenować portfele kibiców chcących go godnie pożegnać?
                              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Wrzucili ceny pojedyńczych biletów na ligę. Mimo wszystko karnet opłaca się, nawet ci co nie mieli to teraz wygląda to dużo lepiej niż ceny na pojedyńcze mecze. Karnet = stała cena, a przy rozkręcającej się inflacji nikt tych cen nie zagwarantuje na wiosnę, także do piątku promocja z karnetem. Mioduski i tak zarobi czy na karnetach czy na biletach.
                                "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

Pracuję...
                                X