Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Del
    Ostatnio edytowany przez jkp; 95222.

Komentarz

• Będą sprawdzali certyfikaty dziś czy bez obaw? Nie jestem zaszczepiony ????

Komentarz

• Zamieszczone przez patryk1916 Zobacz posta
        Będą sprawdzali certyfikaty dziś czy bez obaw? Nie jestem zaszczepiony ????
        A zaznaczyłeś że jesteś ?

Spokojnie, nie wiem jak dziś to będzie wyglądało ale w środę ochroniarz tylko pytał czy mam certyfikat. Odpowiadasz tedy że nie i tyle.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jakby ktoś nie mógł się pojawić w niedzielę i chciałby przepisać bilet na Żyletkę chętnie
          "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Karnet na Żylete na piątek przepiszę. Kto pierwszy na priv.

nie aktualne
            Ostatnio edytowany przez met(L); 5274.
            Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Czy na ćwierćfinał PP z Łęczną karneciarze wchodzą na podstawie swoich abonamentów, czy muszą kupować bilet?

E: Benek dzięki.
              Ostatnio edytowany przez Lynx; 54804.
              "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Lynx Zobacz posta
                Czy na ćwierćfinał PP z Łęczną karneciarze wchodzą na podstawie swoich abonamentów, czy muszą kupować bilet?
                Wchodzą na podstawie karnetów.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Udostępnię karnet na Żyletę na mecz ze Śląskiem. Chętnego zapraszam na priv.

NIEAKTUALNE
                  Ostatnio edytowany przez glutton; 5959.

Komentarz

• Bilet na Żyletę odstąpię na poniedziałek. Zapraszam na priv.

Nieaktualne
                    Ostatnio edytowany przez met(L); 5274.
                    Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Bilet na Żyletę na poniedziałek odstąpię.
                      zapraszam na priv

Komentarz

• Szybciej tutaj się dowiem niż dodzwonię do BOK. Zmieniło się coś jeśli chodzi o wejście na sektory inne niż rodzinny dla dzieci poniżej 7 lat? Kiedyś wchodziły za darmo (bez przypisanego miejsca), potem była jakaś akcja, że każde dziecko musi mieć bilet. Jak jest teraz?
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Szybciej tutaj się dowiem niż dodzwonię do BOK. Zmieniło się coś jeśli chodzi o wejście na sektory inne niż rodzinny dla dzieci poniżej 7 lat? Kiedyś wchodziły za darmo (bez przypisanego miejsca), potem była jakaś akcja, że każde dziecko musi mieć bilet. Jak jest teraz?
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Szybciej tutaj się dowiem niż dodzwonię do BOK. Zmieniło się coś jeśli chodzi o wejście na sektory inne niż rodzinny dla dzieci poniżej 7 lat? Kiedyś wchodziły za darmo (bez przypisanego miejsca), potem była jakaś akcja, że każde dziecko musi mieć bilet. Jak jest teraz?
                            Do POK a nie BOK to nie jest Biuro Obsługi Klienta

Komentarz

• Jeden pies, dzięki za pomoc w rozwiązaniu zagadki

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                                Jeden pies, dzięki za pomoc w rozwiązaniu zagadki
                                wyślij maila https://legia.com/punkt-obslugi-kibica

tel. +48 22 318 20 91

bez nerwów
                                Ostatnio edytowany przez krollek; 454.

Komentarz

Pracuję...
                                X