Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Może ktoś z Was wie czy mecz z Górnikiem jest 1 kategorii cenowej czy nie?
    Nie wiem która to kategoria, ale tak wyglada cennik:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 1597823651.jpg
Wyświetleń: 370
Rozmiar: 39,9 KB
ID: 2556288
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
      Może ktoś z Was wie czy mecz z Górnikiem jest 1 kategorii cenowej czy nie?
      dostałem informację z POKu że "Mecze pierwszej kategorii cenowej to mecze z Lechem oraz Wisłą Kraków.".
      dziwne, chyba zawsze było ich więcej?
      Cała Polska widziała Warszawa nie zapomniała!

Komentarz

• Może ktoś przybliżyć jak wyglada odbiór tych darmowych biletów dodawanych do karnetu? Załatwia się to na żywo w POK czy da się jakoś internetowo/telefonicznie? Chciałbym zabrać debiutanta na mecz z Górnikiem, ale na mecze dojeżdżam spoza Warszawy i do POK mogę wpaść jedynie przed samym meczem. Chciałbym uniknąć sytuacji, że wyciągnę chłopaka i nie wejdzie, bo biletów zabrakło czy coś w tym stylu.

Komentarz

• Zamieszczone przez zukoju Zobacz posta
          Może ktoś przybliżyć jak wyglada odbiór tych darmowych biletów dodawanych do karnetu? Załatwia się to na żywo w POK czy da się jakoś internetowo/telefonicznie? Chciałbym zabrać debiutanta na mecz z Górnikiem, ale na mecze dojeżdżam spoza Warszawy i do POK mogę wpaść jedynie przed samym meczem. Chciałbym uniknąć sytuacji, że wyciągnę chłopaka i nie wejdzie, bo biletów zabrakło czy coś w tym stylu.
          Wysyłasz maila do POK z numerem Twojego karnetu i dane osoby (imię, nazwisko, pesel) dla której chcesz bilet. Odsyłają bilet do wydruku.

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta

Wysyłasz maila do POK z numerem Twojego karnetu i dane osoby (imię, nazwisko, pesel) dla której chcesz bilet. Odsyłają bilet do wydruku.
            Dzięki

Komentarz

• Udostępnię karnet na mecz z Górnikiem.(Trybuna Żyleta) priv
              Ostatnio edytowany przez puerto; [ARG:4 UNDEFINED].
              pocomitobyło

Komentarz

• Nie ma mnie w weekend w kraju, udostępnię karnet
                Jedno Miasto
                I Jeden Klub
                Legia Warszawa
                Legia az po Grob

Komentarz

• Seba.Kolos aktualne? chętnie przygarnę Żyletę/Wsch.
                  "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Cześć. W sobotę jestem pierwszy raz na meczu (wschodnia) i mam pytanie. Czy mam mieć maseczkę? Mierzą temperaturę i inne takie cuda?

Komentarz

• Maseczka na wejściu i tyle.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ehhh, tradycja w narodzie upada. Skoro koleżanka jest nowa, to najpierw trzeba było poprosić o zdjęcie w odpowiednim temacie https://forum.legionisci.com/forum/p...z%C3%B3w?t=925 , a potem oceniać czy maseczka potrzebna czy nie

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Nawet nie spojrzałem na nick
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czujnym trzeba być

Komentarz

• Chcę zwrócić bilet na Śląsk i nie widzę tej opcji. Nie da rady już?

A tak przy okazji, to w tym systemie pokazuje, że mecz ze Śląskiem będzie 30.11 o 17.30.
                              q[-_-]p

Komentarz

• Ile poszło karnetów na ten sezon? Od 10.10 znowu 25% pojemności tylko.
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Pracuję...
                                X