Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polecam tt i #NieIdzieszUdostepnij
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mam do udostepnienia miejsce na mecz z Piastem, ale nie za darmo. Bilet dostanie osoba, która pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie: Jak się nazywał jedyny piłkarz Legii z tytułem profesorskim?

Komentarz

• Jak profesur to pewnie Kazimierz Doktór

E: Jak dobrze to daj bilet LOL3K
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Pewnie, że dobrze nazwisko jegomościa faktycznie mogło stanowić pewną podpowiedz

W takim razie prosze na priv albo tutaj numer karty kibica beneficjenta.

Komentarz

• Napisałem priva do LOL3K , żeby potwierdził czy aktualne, ale jakby coś to numer karty znalazłem w postach z poprzedniego meczu.
            Jak możesz to wstrzymaj się chwilę - może potwierdzi, a jak nie to wbijaj mu tam i będzie miał niespodziankę

Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
            TBAR838-1
            E: Gdyby LOL3K nie chciał, to nominuję ŁUKASZ.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Wielkie dzięki księciuniu! Ale znalazł się już dobry człowiek, który `poratował` więc jeśli chodzi o mnie sprawa już załatwiona Także Lolek
              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
              Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Napisałem priva do LOL3K , żeby potwierdził czy aktualne, ale jakby coś to numer karty znalazłem w postach z poprzedniego meczu.
                Jak możesz to wstrzymaj się chwilę - może potwierdzi, a jak nie to wbijaj mu tam i będzie miał niespodziankę

E: Gdyby LOL3K nie chciał, to nominuję ŁUKASZ.
                Nie bedzie mnie pózniej przy komputerze, wiec udostepniłem już teraz.

Komentarz

• Jakby LOL3K miał ogarnięte, a nie byłoby chętnego to ja cały czas poluję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

EDIT : U mnie też już ogarnięte
                  Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Chce i dziękuje bardzo
                    pozniej się rozpisze bardziej bo w arbajcje zapierdol

Edytka:

Tak więc bardzo dziękuję bardzo Kellerowi za bilet.
                    I dziękuje podwójnie Księciuniowi za wygranie konkursu i przekazanie nagrody mojej skromnej osobie. To bardzo miłe.
                    Jak będzie chęć to browarka jakiegoś stawiam
                    Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
                    q[-_-]p

Komentarz

• NIe ma za co, smacznego, na zdrowie i drzyj ryja

Komentarz

• Mogliby jakoś lepiej skalibrować tą sprzedaż. Znowu zostało "pustych" z 1500 miejsc, a chętni by się z pewnością znaleźli.
                        ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Ale to chyba chodzi głównie o to, że ludzie którzy mają karnety, sami nie przychodzą i nie udostępniają miejsc innym, ew. dają znać w klubie, że ich nie będzie. Tutaj klub już niewiele może zrobić.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Owszem i na każdym pewnie meczu tak bedzie, dlatego zmieniłbym rozkład 80% karnetowcy, 20% do wolnej sprzedaży dla ludzi wg. ilości meczów na których byli w tym sezonie, sprzed covidu. Szkoda pustych miejsc.
                            ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Jeśli ktoś już wie,że się nie wybiera na mecz z Cracovią to chętnie przyjmę wejściówkę
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja również byłbym zainteresowany odkupieniem miejscówki na mecz z Cracovią.

Komentarz

Pracuję...
                                X