Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z tego co wiem bilet zakupiony przez Internet nie podlega zwrotowi. Jedynie kupiony w POK można u nich zwrócić. Ale niech ktoś bardziej kumaty w tych sprawach się wypowie

Komentarz

• Kupiłem swój pierwszy w życiu karnet (karnet lite). Wczoraj miałem info w swojej strefie kibica, że mam wejściówke na Jagiellonie. Dziś wyświetla się już Cracovia. Czy to normalne? Czy będę mógł wejść ma jutrzejszy mecz na podstawie karnetu? p.s. Karnet zakupiony tydzień temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
        Z tego co wiem bilet zakupiony przez Internet nie podlega zwrotowi. Jedynie kupiony w POK można u nich zwrócić. Ale niech ktoś bardziej kumaty w tych sprawach się wypowie
        Zgadza się. Taki bilet można tylko przepisać na kogoś innego.
        Niestety przekonałem się tym na własnej skórze. I stąd moje ogłoszenie: odsprzedam w promocyjnej cenie normalny bilet na trybunę południową na Cracovię.
        Jeśli ktoś będzie zainteresowany, zapraszam na priv.

Komentarz

• Panowie jak to jest z sektorem rodzinnym teraz u nas 115 i 215 na wschodniej są rodzinnymi a 116 i 216 nie są? Jest luka między sektorem rodzinnym na południowej i wschodniej?

Drugie pytanie żeby na 115 albo 215 kupić bilety przy schodach to które numery krzesełek trzeba zająć?
          edit: literówka.

Komentarz

• Do ilu lat dziecko, które siedzi z rodzicem na jednym krzesełku nie płaci za bilet?
            edit: literówka.

Komentarz

• Dzieci, które nie ukończyły 7 roku życia, wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Dla tych dzieci nie jest wymagana karta kibica. W przypadku tych dzieci, które nie posiadają biletu, Klub nie zapewnia miejsca siedzącego.

https://legia.com/bilety/
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
              X