Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Potwierdzam, cała Żyleta na zielono ,więc bez stresu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• "Cała Żyleta na biało"
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• W kasach na stadionie też przez ten system sprzedają, też im się blokuje, czy można normalnie kupić?

Komentarz

• Już człowiek wybrał sektor i czeka aż go system puści dalej to nie... powrót do strony startowej i zabawa zaczyna się na nowo...

Komentarz

• Niestety taka zabawa jak za najlepszych czasów
            Mi się udało 11.35 kupić.

Komentarz

• Nie było innej możliwości niż mnóstwo wolnych miejsc, bo karnetów nie zeszło przecież tak dużo. Domyślam się, że z posiadaczy karnetów prawie wszyscy wykupili swoje miejsca, więc można się spodziewać, że dzisiaj będzie szturm, jutro jakieś pojedyncze miejsca, a w środe już nie będzie nic. I świetnie, dawno nie było takie meczu

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                Już człowiek wybrał sektor i czeka aż go system puści dalej to nie... powrót do strony startowej i zabawa zaczyna się na nowo...

Już byłem na płatnościach i ****...., zresztą ciekawy sposób na trolling innej drużyny rozgrywającej akurat ważny mecz... ale miejsc do wyboru do koloru.

Dobra poszło
                Ostatnio edytowany przez zie(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dzień przed ustną maturą z polskiego ruszała sprzedaż na Legia vs. Śląsk (Habemus Campione), siedziałem od rana i bilet kupiłem po 20, do matury przygotowałem się rano, łezka w oku się kręci.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Kupiłem właśnie. Biletów sporo, także na spokojnie.

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Trudno, żeby klub inwestował w serwery bo raz na ruski rok sobie większość przypomina o stadionie.

Komentarz

• System się już chyba odmula, mi się udało kupić.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
                          System się już chyba odmula, mi się udało kupić.
                          Tez mi sie udalo po 2 godzinach...
                          Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Kupiłem 3 bilety, 2 weszły nornalnie, a 1 (mój) nie, mam adnotację, że nie posiadam żadnego biletu, a siano z konta zeszło. Ktoś ma doświadczenie co w takiej sytuacji zrobić? Jak próbuję kupić nowy to klikam "płacę z PayU" i nic rusza dalej.

Komentarz

• Ja mam bilet w zamówionych w statusie "oczekiwanie na potwierdzenie płatności". Tylko że płatność nie będzie potwierdzona, bo do niej nie doszło. Wyrzuciło mnie podczas przekierowania. Ktoś wie, przez ile czasu utrzymuje się taki status?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                                Kupiłem 3 bilety, 2 weszły nornalnie, a 1 (mój) nie, mam adnotację, że nie posiadam żadnego biletu, a siano z konta zeszło. Ktoś ma doświadczenie co w takiej sytuacji zrobić? Jak próbuję kupić nowy to klikam "płacę z PayU" i nic rusza dalej.

Skąd wiesz, że nie przeszedł?
                                Inaczej.
                                Ja mam identyczną sytuację tzn.kupiłem trzy ( zapłaciłem za trzy), dwie inne osoby mają w zakupionych, ja mam brak.
                                Nie mniej jednak mam na mailu potwierdzenie zakupu trzech więc sugerowałbym się tym, a nie tym co jest błędnie wyświetlanie na stronie.

Komentarz

Pracuję...
                                X