Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy Ty czytasz w ogóle poprzednie wpisy? Czy piszesz byle je.bnąć posta?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Ciekawostka: we wrześniu Legia rozegra tylko 1 mecz przy Łazienkowskiej. Nowa rzeczywistość względem tego co było przez lata, gdzie dość często zdarzało się rozgrywać 3 domowe mecze w przeciągu 8-9 dni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Ciekawostka: we wrześniu Legia rozegra tylko 1 mecz przy Łazienkowskiej. Nowa rzeczywistość względem tego co było przez lata, gdzie dość często zdarzało się rozgrywać 3 domowe mecze w przeciągu 8-9 dni.
        Portfel i wątroba lubią to
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
          Portfel i wątroba lubią to
          Wyjazd droższy, a o wątrobie nie mówie nawet nic

Komentarz

• Orientuje się ktoś, czy w tym sezonie nadal można brać z puli pułkowników bilety dla osób, które nigdy nie były jeszcze na meczu?

Komentarz

• Można, już przekazywałem.

Komentarz

• Zachorowało mi się, więc mogę komuś udostępnić karnet na Żyletę na mecz z Cracovią.

E. Nieaktualne
                Ostatnio edytowany przez St.Maro; 76636.

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                  Zachorowało mi się, więc mogę komuś udostępnić karnet na Żyletę na mecz z Cracovią.

E. Nieaktualne
                  Ja też

EDIT: Nieaktualne
                  Ostatnio edytowany przez Tadek; 66706.

Komentarz

• Udostępnię normalny karnet na Cracowie. Żyleta

Nieaktualne
                    Ostatnio edytowany przez krzyzaczek_2; 126018.

Komentarz

• <<Udostępnię dwa normalne bilety na mecz z Cracovią, na Żyletę.
                      Proszę o wiadomość prywatną.>>

NIEAKTUALNE
                      Ostatnio edytowany przez Urzędnik Państwowy; 134621.

Komentarz

• Mam do oddania dwa normalne bilety na mecz z Cracovią, na trybunę wschodnią. Wersja biletu papierowa.

Nieaktualne.
                        Ostatnio edytowany przez LubieNalesniki; 6799.

Komentarz

• Czy coś mi umknęło i na wyjazd do Szczecina mamy jakiś zakaz z przeszłości, czy komisja ligi tak z pizdy dała nam zakaz dopiero na 17 kolejkę na Kielce?

Komentarz

• Dopiero na Kielce.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• W jaki sposób można zwrócić bilet zakupiony przez internet bez karty (na PESEL)?

Komentarz

• Zgodnie z zapowiedziami, kibicom, którzy pojechali do Białegostoku na mecz z Jagiellonią (0:1), klub przekaże bezpłatne bilety na spotkanie 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk (15.10, godz. 18 )

Wejściówki otrzymają wszystkie osoby, które znajdowały się na liście wyjazdowej na mecz w Białymstoku.

Wszyscy kibice, posiadający aktualne karty, znajdą bilety zapisane bezpośrednio na nich. Status można sprawdzić na swoim koncie logując się do Strefy Kibica (www.bilety.legia.com).

Osoby nieposiadające kart kibica będą mogli odebrać wejściówki na mecz z Lechią w kasach klubu począwszy od czwartku (12.10) od godz. 11.00.

Posiadaczom karnetów zostanie przyznana zniżka na zakup pakietu na rundę mistrzowską LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18 w wysokości ceny biletu na Trybunę Północną.
                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Pracuję...
                                X