Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

bilety i karnety - temat zbiorczy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W czwartek Ajax.. a już w niedzielę mecz z Ruchem i jeśli ktoś nie może być chętnie przyjmę udostępniony bilet na Żyletę
    Z góry dziękuje za piękny gest
    "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Mam takie pytanie trochę "z czterech liter", Wasze karnety też mają nazwę LegiaRuch coś tam, coś tam?
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Osoby, które pierwszy raz idą na Legię muszą wyrabiać karty kibica, czy bez bez karty bez problemu idzie kupić pod stadionem na mecz z Ruchem. brat przyjeżdża, ja zawsze online zamawiam i już zapomniałem jak to było
        LEGIA TO MY
        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
          Osoby, które pierwszy raz idą na Legię muszą wyrabiać karty kibica, czy bez bez karty bez problemu idzie kupić pod stadionem na mecz z Ruchem. brat przyjeżdża, ja zawsze online zamawiam i już zapomniałem jak to było
          A nie prościej zamówić on line bez karty (jest taka możliwość), a potem bilet wydrukować. Wejście za okazaniem wydruku i dowodu osobistego.
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
            A nie prościej zamówić on line bez karty (jest taka możliwość), a potem bilet wydrukować. Wejście za okazaniem wydruku i dowodu osobistego.
            Oczywiście, że prościej, tylko, że nie mam 100%pewności, kiedy będzie na miejscu, pewnie kilka minut przed meczem i wówczas będzie za póżno na online
            LEGIA TO MY
            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
              Oczywiście, że prościej, tylko, że nie mam 100%pewności, kiedy będzie na miejscu, pewnie kilka minut przed meczem i wówczas będzie za póżno na online
              Tym lepiej jest wcześniej kupić on-line. Na stronie jest możliwość zakupu bez karty (trzeba zaznaczyć opcje). Podaje się dane osobowe, adres email plus pesel. Jeśli brat posiada dowód i konto w banku to wszystko może zrobić sam włącznie z wydrukiem. A ty mu tylko powiedz gdzie jest twoja miejscówka i niech stara się nabyć jak najbliżej. Przed meczem zawsze jest chaos i kolejki na co traci się cenny czas kosztem np "przedmeczowego naoliwienia" co by się lepiej dopingowało .
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Ponieważ do 9 marca jestem za granicą. Udostępnie bilety na 2 najbliższe domowe mecze ligowe. Oczywiście bilety udostępniam za darmo. Kto pierwszy ten lepszy. NIEAKTUALNE
                Ostatnio edytowany przez dzodzik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak jest ktoś, kto się zagapił z biletem na Ajax na Żyletę to priv.

ed. nieaktualne
                  Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• za 2 minuty zwracam bilet na Ajax, 207

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                      Mam takie pytanie trochę "z czterech liter", Wasze karnety też mają nazwę LegiaRuch coś tam, coś tam?
                      A gdzie podejrzeć nazwę karnetu?

U mnie w zamówionych jest: W17 Normalny

Komentarz

• Na ile przed meczem można obecnie udostępnić komuś karnet? Tak jak ze zwrotem biletu?

Komentarz

• Zamieszczone przez Dubiel Zobacz posta
                          Na ile przed meczem można obecnie udostępnić komuś karnet? Tak jak ze zwrotem biletu?
                          Udostepnic karnet mozna 48h przed meczem max, bilet na np. Ajax 4 godz. przed meczem. Info z pok.

''Nigdzie na świecie nie ma jak na Żylecie
                          Tu mnie znajdziecie zawsze kiedy Legia gra''

Komentarz

• bilety i karnety - temat zbiorczy

Brat wyjeżdża na obóz piłkarski i nie będzie go na meczu z Ruchem, ma karnet ulgowy, czy taki też bez problemu można udostępnić komuś?

Jeżeli tak i ktoś będzie zainteresowany to proszę o info na pw - bilet na Żyletę.

EDYTA: nieaktualne
                            Ostatnio edytowany przez invictus; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                              Mam takie pytanie trochę "z czterech liter", Wasze karnety też mają nazwę LegiaRuch coś tam, coś tam?
                              W nazwie masz chyba najbliższe wydarzenie na które możesz ten karnet udostępnić, po meczu z Ruchem raczej ta nazwa powinna Ci się zmienić na LegiaTermalica itd.
                              ZL'11

Komentarz

• Jakby ktoś z karnetowiczów nie mógł iść na Ruch chętnie przygarnę bilet na Żyletę, dobre piwko w grze. Prośba o priv.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
                                Ostatnio edytowany przez Mat; [ARG:4 UNDEFINED].
                                podpis under construction

Komentarz

Pracuję...
                                X