Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• felixxx
    odpowiedział(a)
    Jakiś artykuł ze strony kkslech.com o ich sukcesach w latach nieparzystych. Ciekawy fragment tam znalazłem, maja tupet

"Kolejne lata nieparzyste nie przynosiły już poznaniakom większych sukcesów, lecz w 1993 roku, czyli po 10 latach od pierwszego triumfu lechici zostali nagrodzeni za postawę fair play. Niespełna 28 lat temu Kolejorz zajął na koniec sezonu 3. miejsce. Później Legia Warszawa wraz z ŁKS-em Łódź zostały ukarane przez PZPN za nieuczciwą grę i to zespół ze stolicy Wielkopolski zgarnął mistrzostwo".

Największe lody kręcili w tamtym sezonie ale postawa fair play godna pozazdroszczenia

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Stout
    odpowiedział(a)
    No i z "tuzami Europy " grają przecież )))))))

Zostaw komentarz:

• (L)dorado
    odpowiedział(a)
    "co Kolejorz zrobił światu , kogo skrzywdził ,że za karę ciąży nad nim fatum ?"

Chodzi o Wronki (brak honoru) . Sprawa świeża więc to czas pokuty.

Zostaw komentarz:

• Somebody
    odpowiedział(a)
    Ten post/komentarz wklejony przez Xytrasa to perełka i chyba najlepsze podsumowanie poznańskiego zespołu jakie widziałem ze strony ich fana. Ból wyczuwalny w każdym napisanym słowie połączony z barwnymi określeniami. Oby jak najwięcej takich w przyszłości

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)
    Kurwabach

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Brawo Panowie!!! Dzisiaj na chłodno mogę napisać, że Kapustka powoli przypomina piłkarza już, a co najważniejsze ma chęci(myślałem, że to on będzie jak Valencia teraz-gwiazda i leser), Skibicki wejście smoka, na plus Wszołek, Mladenovic i oczywiście Król Artur. CM711 jednak nie ustawia autobusu i grę daje się oglądać. Pierwsze 15 minut to już naprawdę dobra piłka.
    Okołomeczowo, to sąsiedzi myśleli, że się najarałem za bardzo, bo tak długo i głośno się śmiałem. Zwycięstwo cieszy jak zwykle w takich okolicznościach i to jeszcze z Lechem. Śmiechu nie było jednak końca(zwyczajowo drę mordę jak na Estadio WP) z powodu takich okoliczności- który to już raz Ostatnia minuta i znowu w cymbał dostali.Mają to już w DNA swoim po prostu.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Czyli krócej, w trzech słowach:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Lech-Legia-20.05.-2018-dym-64-1024x576.jpg
Wyświetleń: 1780
Rozmiar: 93,9 KB
ID: 2565190

Zostaw komentarz:

• Xytras
    odpowiedział(a)
    Jeszcze taki komentarz z ichniejszej strony pod artykułem "Dzięki. Legia - Lech 2-1"
    Poziom bezradności lvl hard

Siodmy majster
    8 listopada 2020 o 18:00
    Legia przegrała każdy mecz w tym sezonie gdzie pierwsza traciła gola . Z nami wygrała ! Kasty strzelili nam jakiś smarkacz i pacan , co czekał na gola od czasów ***** wypraw krzyżowych . Gol w ostatniej sekundzie ! Pytam się co Kolejorz zrobił światu , kogo skrzywdził ,że za karę ciąży nad nim fatum ? Że jest super frajerem na skalę światową , drużyną przeklętą i WYMARZONYM ZESPOŁEM NA PRZEŁAMANIE KAŻDEJ ZŁEJ PASSY DLA INNEGO KLUBU .W której lidze by musiała grać legia i jak beznadziejnie słabych mieć piłkarzy byśmy ją wreszcie na spokojnie ograli ? Jaki kryzys by musiała zaliczyć i w jak arcyhiperultra kosmicznej formie my byśmy musieli być by ograć tych pełnych pychy buców? Jaki ***** wstyd !!! Przecież te zasrane jełopy szmacianie znów będą z nas kpić , wyśmiewać , nazywać Amikorzem , pierdolić o kompleksach . Czy Wy piłkarze nie mieliście jaj by nam tego oszczędzić ? Przecież nie przegraliście z tymi kajfaszami na boisku tylko w głowie .Dlaczego do ***** karmazyna nie potrafiliście / nie chcieliście pokazać im która drużyna hańbi Polskę z jakimś Kurwabachem , a która toczy wyrównane boje z tuzami Europy i odprawia z kwitkiem czołowe drużyny z Belgii ? Czemu nam to robicie ? Zapierdalacie w LE bo tam na Was patrzą bogaci kupcy ? Bo rywal Was motywuje , a jakąś tam ległę się olewa .To ona WAS olała ! Będąc nędzna , powolna ,żałosna i nawet o dziwo niezbyt bardziej ambitna niż Wy po prostu po raz **** wie który ograła Kolejorza zmierzając spokojnie po tytuł , który od Was i od nas oddalił się raczej bezpowrotnie .Co Wy robicie ? Trenerze i gracze , odpowiedzcie sobie i nam to pytanie ! Jak długo jeszcze ?

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)
    Benek: pysznosci! delicje! dziekuje

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Dajcie cos dajnego z ich forum. Na pewno jest wysyp
    Jest tam poczucie wielkiej straty. Pojawia się jednak wiele rozsądnych głosów potwierdzających tezę że mają drużynę przegrwów. Puchaczowi się dostaje że zamiast zająć się piłką to lansuje w necie piekło kobiet. Pisali też coś o ręczniku na bramce który jest miłośnikiem pedałów. Najśmieszniejszy był jednak wpis zamieszczony jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

zabal
    • Fanatyk
    • Zarejestrowani
    • 1 536 postów

Napisano Piątek o 18:41
    Ja to się obawiam że Legia majstrując przy wynikach testów może nam poskładać zespół. Oby nie​​​​​​​.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    https://twitter.com/Koniox/status/13...074771970?s=19

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie da się nadążyć czytać. Do meczu było 3 strony w temacie meczowym, po meczu do teraz doszło 6 stron a zakładając, że na stronę wchodzi 25 postów to jest tam już jakieś 150 pomeczowych wkuurwionych wpisów więc...

Zostaw komentarz:

• Bonhart
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Moriarty
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X