Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.komornik-warszawa.com.pl/...owno-graficzny

Hmmm

Komentarz

• https://www.facebook.com/StarTypSpor...type=3&theater
      Jakby ktoś chciał się pośmiać
      Ostrołęcki Legionista

Komentarz

• http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...161389,nPack,2

Zdarzało się, szczególnie przed meczem podczas rozgrzewki. W Sieradzu obrażano nas. Chamstwo totalne. W sobotę gramy z nimi i chcemy się zrewanżować. Na boisku oczywiście. Z chamstwem spotkaliśmy się także w Nowym Dworze przy okazji meczu z rezerwami Legii. Kibice stali tuż przy ławce rezerwowych. Wyzywali nas, obrażali nasze matki, żony, kochanki. Cały płaszcz miałem opluty przez nich. Legia jako organizator nie stanęła na wysokości zadania. Nie powinna do takiej sytuacji dopuścić. Albo specjalnie tak zrobiła...
        Spisek!

Komentarz

• Jest też i epilog tej historii:
          Aktualizacja: Na prośbę autorki zdjęć, która zdecydowała się usunąć je z Internetu po rozmowach z bohaterami fotografii, skasowaliśmy je z naszego serwisu.

Komentarz

• Forum WL :

"Ja tylko dodam od siebie, już tak na chłodno. Ta menda, co już się ma za Ronaldo, czy Messiego, wczoraj miał wyłożoną piłkę na tacy sam na sam, którą Andrea Bocelli by trafił, a karnego Burić miał już w rękawicach. Więc niech się ten pionek przestanie pompować w mediach i robić sobie żartów z Urbana. Z tych 25 goli, ponad połowa była kompletnie z DUPY, totalniej DUPY. Bo albo mu piłka wpadnie pod nogi, odbije się od kolana, albo mu obrońcy podają, dobija do pustych bramek, itp. itd. etc. Owszem, nie zaprzeczam, wynik bramkowy robi wrażenie, ale niech się chłopaczek nauczy pokory i hamuje niewyparzony ryj w mediach. Wyjedzie do mocniejszej ligi i słuch po nim zaginie."

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
              Forum WL :

"Ja tylko dodam od siebie, już tak na chłodno. Ta menda, co już się ma za Ronaldo, czy Messiego, wczoraj miał wyłożoną piłkę na tacy sam na sam, którą Andrea Bocelli by trafił, a karnego Burić miał już w rękawicach. Więc niech się ten pionek przestanie pompować w mediach i robić sobie żartów z Urbana. Z tych 25 goli, ponad połowa była kompletnie z DUPY, totalniej DUPY. Bo albo mu piłka wpadnie pod nogi, odbije się od kolana, albo mu obrońcy podają, dobija do pustych bramek, itp. itd. etc. Owszem, nie zaprzeczam, wynik bramkowy robi wrażenie, ale niech się chłopaczek nauczy pokory i hamuje niewyparzony ryj w mediach. Wyjedzie do mocniejszej ligi i słuch po nim zaginie."
              Zabawne, że właśnie wszedłem w ten temat, by wkleić tą samą wypowiedź. Co za dureń...
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Tam jest więcej takich kwiatków. Aktualnie trwa debata czemu po golu nikt go nie: opluł/rzucił butelką/cisnął butem/odpowiednio pocisnął itd.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Dawid Kownacki
                  Pamiętam, jak schodziłem na Legii. Cały stadion mnie wyzywał i zaśpiewali coś pod moim adresem. Nazywali mnie chvjem, ale fajnie się z tym czułem. Wiedziałem, że im głośniej gwiżdżą, tym większy czują do ciebie respekt, a nawet się boją. Nie załamałem się, że 30 tysięcy mnie obraża. Nawet zacząłem klaskać, bo tak mnie to podbudowało.
                  Boicie się Kownasia? Bo ja tak

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    Tam jest więcej takich kwiatków. Aktualnie trwa debata czemu po golu nikt go nie: opluł/rzucił butelką/cisnął butem/odpowiednio pocisnął itd.
                    Z czym oni te pyry jedzą, że takie kwiatki powstają?
                    Jeden z lepszych postów: "Jak można pozwolić (od dziś) tej trzeciej ku**ie jaką jest Nikolić tak celebrować bramki? Nie macie testosteronu czy jak?"
                    Ostatnio edytowany przez JTH; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #MioduskiWon

Komentarz

• Mają rozmach sk....y

Kibice przyjęli wyzwanie klubu

"W piątek na stronie klubu pojawiło się oficjalne wyzwanie do swoich kibiców, które otrzymało chwytliwą nazwę „500+”. O co chodzi?
                      Kamienna Rekord frekwencji na Konwiktorskiej w rundzie jesiennej padł w meczu Polonii z łódzkim KS, wygranym przez zespół Igora Gołaszewskiego 2:1. (…)

Piłkarze Polonii przy każdej okazji podkreślają, że chcieliby grać przy wypełnionych trybunach w każdym ligowym meczu rozgrywanym przy Konwiktorskiej, dlatego przedstawiciele klubu rzucają dziś kibicom zespołu Czarnych Koszul wyzwanie:

Na czwartkowym meczu z Ursusem, Trybuna „Kamienna” musi zapełnić się minimum pięciuset widzami. Po osiągnięciu magicznej liczby – 500, klub przekaże polonijnym grupom kibicowskim 2 złote od każdego sprzedanego w tym dniu biletu na „Kamienną”.
                      Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                      Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                      To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                      Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                      Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                      Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                      W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                      A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Może dzięki temu wyrobią się w tym roku ze zbiórką na sierpniową oprawę
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                          Może dzięki temu wyrobią się w tym roku ze zbiórką na sierpniową oprawę
                          nie wyrobią

Komentarz

• Nie ma lepszego tematu na ten film.

"Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• "Ku*wa śmietana to jest toruńska Elena?"

Komentarz

• Zamieszczone przez Nordavind Zobacz posta
                                "Ku*wa śmietana to jest toruńska Elena?"
                                z przyrodzenia

Komentarz

Pracuję...