Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Widzisz, że przeciwnik nakleił wlepkę? Podejdź zdrap paznokciem. Jak obgryzasz i nie masz czym - wyjmij klucz , cokolwiek byle dyskretnie żeby nie było, że nie honorowo. Naklejasz swoją? Dozbrój ją żyletką. 'Żyleta' się znikąd nie wzięła. I przede wszystkim oczy dookoła głowy. Widzisz wlepke na bloku kolegi? Przestrzel. Pomóż mu ogarnąć jego dzielnice. PomagaMY sobie!
  "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

  Komentarz


  • Jak kurw...y zaczeły krzyczec, "jak Urodziny", myslalem ze tam wleza...
   Ledwo mie baba powtrzymala...
   Taki wstyd... ten szpil...
   Nie ma to, jak celnie wbita szpilka
   ​Boże Chroń Fanatyków.

   Komentarz


   • Zamieszczone przez johnny39 Zobacz posta
    Widzisz, że przeciwnik nakleił wlepkę? Podejdź zdrap paznokciem. Jak obgryzasz i nie masz czym - wyjmij klucz , cokolwiek byle dyskretnie żeby nie było, że nie honorowo. Naklejasz swoją? Dozbrój ją żyletką. 'Żyleta' się znikąd nie wzięła. I przede wszystkim oczy dookoła głowy. Widzisz wlepke na bloku kolegi? Przestrzel. Pomóż mu ogarnąć jego dzielnice. PomagaMY sobie!
    "ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem..."

    Komentarz


    • Moje zdanie jest takie (choć na młynie nie byłem już chyba ze 20 lat), że trzeba lepiej się przyjrzeć jaki materiał ludzki przychodzi do młyna. Dla mnie są trzy typy ekip:
     1. wyjazdowicze - ci są prawie jak wojsko: dyscyplina, przygotowanie (ubiór, piosenki itd.), rozumienie co się dzieje po jednym słowie - problem w tym, że w czasie meczów domowych ci ludzie rozłażą się po całym stadionie i w młynie zastępują ich:
     2. stały młyn na Cichej. Składa się po części z wyjazdowiczów, początkujących młodych fanatyków i młodych lanserów. Tu tylko część reaguje na komendy z gniazda tak jak trzeba, część z opóźnieniem, a część wcale lub ledwo co
     4. kreplizm - czyli zjawisko znane z derbów i kilku topowych meczy - to samo co punkt 2 + kilka setek krepli.

     Jaki z tego wniosek?
     - wy***ać ich? nie, bo skąd weźmiemy nowych fanatyków?
     - selekcja? być może częściowa - na pewno dla niepełnobystrych i przyjmujących za dużo etanolu nie powinno być miejsca

     - moim zdaniem młynowi po pierwsze muszą mieć świadomość, że to są inni ludzie niż na wyjazdach, to jest pierwszy krok do poprawy sytuacji. Młodsi kibice mogą czuć się stremowani - np. tym że wiedzą że są cały czas nagrywani i podsłuchiwani i np. tata i pani w szkole będzie mogła ich zobaczyć w internecie. Niektórzy mogą wręcz się czuć przestraszeni. Jeśli się ze mną zgodzicie, to logicznym wnioskiem jest to, że zabawę trzeba poprowadzić inaczej.

     Bardzo mi się podobało, że na chwile przed meczem młynowy wyjaśnił wszystkim pewne kwestie. Można iść z tym trochę dalej, np. można rzucić hasło w stylu, żeby wyjazdowicze i stała ekipa pokazała młodszym kolegom jak się BAWI kibic Ruchu. Słowo zabawa jest ważne, bo od razu wrzuca ludzi na właściwe tory - bo o to chodzi. Dobrze byłoby wejść do gniazda trochę wcześniej, i po prostu pogadać z publikom, dokładnie tak jak robią to różni rockmeni! Można wypatrzeć z tłumu najmłodszego kibica z młyna albo jakąś laseczke, zaprosić do gniazda, dać mikrofon i pozwolić poprowadzić doping przez kilka minut. To jest kilka moich pomysłów na szybko jak rozruszać krepli i młodych - zabawa i humor! tędy droga! Zupełnie nie rozumiem dlaczego w takich chwilach zapominamy o "ciuchci" - człowiek jak się trochę porusza fizjologicznie nabiera więcej powietrza do płuc i jest w stanie głośniej krzyknąć. Jeszcze jeden pomysł, robimy fale... cały stadion stoi na nogach i robimy fale ale polegającą na tym, że wszystkie sektory po kolei robią przysiad w nurt fali. I uwaga, nasza fala jest jakby negatywem meksykańskiej fali: w rocznicę wydarzeń gdyńskich w ten sposób opatentujemy FALĘ ANTYMEKSYKAŃSKĄ! Jak nam to zaskoczy, będzie kupa śmiechu!

     @ Ruch

     Komentarz


     • Przecież Legia to zabawka marketingowa mająca przynosić dochody. Zabawa w wypasione koszulki, nowe kolorki, mazanie błotem po twarzy, sprowadzanie sobowtórów znanych piłkarzy (vide Ibrachimovic), pompowanie balonika, trener z zagranicy ze znanym nazwiskiem. To taka piaskownica z której maciągle płynąć kasa a efekt sportowy to kwestia drugoplanowa.Kto tego jeszcze nie załapał musi być naprawdę ocieniony. W poznaniu podeszli do sprawy poważnie i widać że nie o zabawę kosztem kibiców chodzi a o stworzenie realnie mocnej drużyny. Poznan zawsze miał szczęście do poważnych ludzi, Lech smudy walczył w Europie z najlepszymi, wygrywał z Grashoppers, Austrią, potem w fazie grupowej z Deportivo La Corunia, Nancy, CSK Moskwa, czyli zespołami z Hiszpani, Francji i ROsji, odpadł po równorzędnym bojuz portugalskim Sportingiem Lizbona. Lech Zielińskiego i Bakero dawał powód do dumy walcząc w fazie grupowej z Jucentusem, Machasterem City i Red Bull salzburg czyli łochami, Anglikami i Austriakami, wygrywając grupę i wygrywając z wsztskimi poza JUVE! W poznaniu zawsze jak coś robiono to profesjonalnie i z powagą a nie jak w Warszawie plastikowa wydmuszka do zarabiania pieniędzy. Skorża wproadził Legię do Ligi Europy pokonując spartak i awansował z grupy. teraz wprowadzi Lech do Ligi Mistrzów. Wspomnicie moje słowa we wrzesniu. A Legia Berga ? Co ugrała w ubiegłym sezonie ? Podnieta z wygranej w grupie z Lokeren (Belgia), Metalistem (Ukraina) i Apollonem (Cyopr) to powód do dumy ? Nie ma co porównywac poziomów rywali Lecha z poprzdnich edycji do rywali Legiiz ubiegłej edycji. Skorż ama głowe i zbuduje wielkiego Lecha na miare Ligi Mistrzów. A przekonacie się o tym juz we wrześniu. Wydmuszka z Warszawy nie bedzie już więcej kompromitowała Polski i Polaków odpoadając w tak zatrważający sposób jak z Celticiem. W Historii ostatnich lat poleskiej piłki klubowej tylko lech i wisła grały jak równy z równym z najlepszymi.
      Wypada chyba podbić. Szkoda, że ten wrzesień już się skończył.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
       Wypada chyba podbić. Szkoda, że ten wrzesień już się skończył.
       Kto w ogóle popełnił ten "tekst"?

       Komentarz


       • Zdaje się, że spocony Arek z kkslechcom.

        Komentarz


        • dzięki

         Komentarz


         • Czekam na październikową prognozę.
          A Melanż Trwa...

          Komentarz


          • Gościu się zna, bo pod koniec tekstu Lech i Wisła z małej litery, a Legia zawsze wielką!!! Szacunek przede wszystkim

           Komentarz


           • Skorż ama głowe i zbuduje wielkiego Lecha na miare Ligi Mistrzów. A przekonacie się o tym juz we wrześniu

            Chyba jednak nie

            Komentarz


            • Ten tekst, który powstał po tym jak Lech "ośmieszył w Superpucharze Legię" (cytat z najpoważniejszego z poważnych czyli Jacka Rutkowskiego) nie przestaje bawić.
             Dzięki generale za przypomnienie
             Legia to życie

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Spocony Arek
              Przecież Legia to zabawka marketingowa mająca przynosić dochody. Zabawa w wypasione koszulki, nowe kolorki, mazanie błotem po twarzy, sprowadzanie sobowtórów znanych piłkarzy (vide Ibrachimovic), pompowanie balonika, trener z zagranicy ze znanym nazwiskiem. To taka piaskownica z której maciągle płynąć kasa a efekt sportowy to kwestia drugoplanowa.Kto tego jeszcze nie załapał musi być naprawdę ocieniony. W poznaniu podeszli do sprawy poważnie i widać że nie o zabawę kosztem kibiców chodzi a o stworzenie realnie mocnej drużyny. Poznan zawsze miał szczęście do poważnych ludzi, Lech smudy walczył w Europie z najlepszymi, wygrywał z Grashoppers, Austrią, potem w fazie grupowej z Deportivo La Corunia, Nancy, CSK Moskwa, czyli zespołami z Hiszpani, Francji i ROsji, odpadł po równorzędnym bojuz portugalskim Sportingiem Lizbona. Lech Zielińskiego i Bakero dawał powód do dumy walcząc w fazie grupowej z Jucentusem, Machasterem City i Red Bull salzburg czyli łochami, Anglikami i Austriakami, wygrywając grupę i wygrywając z wsztskimi poza JUVE! W poznaniu zawsze jak coś robiono to profesjonalnie i z powagą a nie jak w Warszawie plastikowa wydmuszka do zarabiania pieniędzy. Skorża wproadził Legię do Ligi Europy pokonując spartak i awansował z grupy. teraz wprowadzi Lech do Ligi Mistrzów. Wspomnicie moje słowa we wrzesniu. A Legia Berga ? Co ugrała w ubiegłym sezonie ? Podnieta z wygranej w grupie z Lokeren (Belgia), Metalistem (Ukraina) i Apollonem (Cyopr) to powód do dumy ? Nie ma co porównywac poziomów rywali Lecha z poprzdnich edycji do rywali Legiiz ubiegłej edycji. Skorż ama głowe i zbuduje wielkiego Lecha na miare Ligi Mistrzów. A przekonacie się o tym juz we wrześniu. Wydmuszka z Warszawy nie bedzie już więcej kompromitowała Polski i Polaków odpoadając w tak zatrważający sposób jak z Celticiem. W Historii ostatnich lat poleskiej piłki klubowej tylko lech i wisła grały jak równy z równym z najlepszymi.
              Powyższy tekst to idealny przykład hipokryzji, wykrzykiwania przeciwnikowi "w twarz" ( raczej w monitor ) wszystkich swoich własnych wad i bolączek.

              Przecież to własnie w Poznaniu zarzuca się Rutkowskim, że Lech jest dla nich maszynką do zarabiania pieniędzy. Ile razy krzyczeli, że pieniądze z transferów idą do kieszeni Rutkowskich? Ile razy krzyczeli, że stary Rutek kupił synowi zabawkę.

              Jedyne co dobre w tym tekście to fakt, że zapowiedzi autora zostały osadzone w konkretnym czasie. Dzięki temu możemy sprawdzić jak życie zweryfikowało przewidywania autora.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
               Powyższy tekst to idealny przykład hipokryzji, wykrzykiwania przeciwnikowi "w twarz" ( raczej w monitor ) wszystkich swoich własnych wad i bolączek.

               Przecież to własnie w Poznaniu zarzuca się Rutkowskim, że Lech jest dla nich maszynką do zarabiania pieniędzy. Ile razy krzyczeli, że pieniądze z transferów idą do kieszeni Rutkowskich? Ile razy krzyczeli, że stary Rutek kupił synowi zabawkę.

               Jedyne co dobre w tym tekście to fakt, że zapowiedzi autora zostały osadzone w konkretnym czasie. Dzięki temu możemy sprawdzić jak życie zweryfikowało przewidywania autora.
               Gdzie się to ukazało? Forum Lecha, kibicenetownia?

               Komentarz


               • Zamieszczone przez LWPS Zobacz posta
                Gdzie się to ukazało? Forum Lecha, kibicenetownia?
                Jest napisane "spocony arek". kkslechcom
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

                Komentarz

                Pracuję...
                X