Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Igor ta morda , bierze pieniądze od Morta . Cracovii bramkarze Morta pytają o gażę .

Zostaw komentarz:

• oczkovski
    odpowiedział(a)
    myślałem że k.netownia to burdel ale na forum Lechii ( podkreślam z dużej litery ) tam jest rynsztok
    PS trzymajmy swój poziom

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    To forum jest lepsze niż spocony Arkadiusz na kkslech.
    Az żałuję że tak późno tam wpadłem.

Zostaw komentarz:

• tomla
    odpowiedział(a)
    d.g.
    20 kwietnia 2019, 22:58 / sobota
    Skandal...ja na pewno widziałem jak bramkarz Cracovii mrugnął lewym okiem dając tym samym znak w który róg sie rzuci.Dodatkowo na powtórkach widać wyrażnie, jak kciukiem pokazywał na lewy róg. Tak więc skandalioza panowie i dymają nas az milo bo wiadomo, ze pilkarsko nasz Sobiech wciaga nosem Carlitosa a Medeiros przy Michalaku to drewno. Gramy jak z nut strzelamy gole ale ***** to wszystko na nic bo jest spisek! Jak żyć *****?

idą na ostro

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?
    Forum Lechii

Co jeden wpis to lepszy, mają nasrane w tych baniach

Jak ta drukarnia mogła anulować gola Legii po VARze? Oj przelew nie pójdzie

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    A co gorsza Ty tym „żydzewem” i „białorusią” dostosowujesz się do tego poziomu.

Zostaw komentarz:

• Darex13
    odpowiedział(a)
    Edit: nie musisz dostosowywac sie do ich poziomu - mort

Zostaw komentarz:

• SpideyPL
    odpowiedział(a)
    Poczytałem to ich "forum" i włos się na głowie jeży, forum Lecha to była kultura.

Zostaw komentarz:

• caleb_king
    odpowiedział(a)
    Przy spadku aktywności na forum Lecha, ciężar poszukiwania warszawskich spisków został podjęty przez kogoś innego:

Zamieszczone przez forum Lechii
    Cracovia- pachołki ległej, i tak nic nie osiągnie, ale cóż.

Zagotowało się na łączach pzpn.

K-wa bramki nic Cracovii nie dają, Mioduski dał.

Sprawy popsuła Wisła, bo sprawiła krawaciarzom łomot i teraz potrzebne są nadzwyczajne środki.
    "Strach" pomyśleć jaki Malleus Maleficarum tam będzie jeżeli nie wygrają MP

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Trzeba zrozumieć to kurwowanie. Tyle publicznych pieniędzy pójdzie na marne jak nie uda się po raz pierwszy w historii skończyć ligi nad Legią. A nie daj Boże widzimisię polityków się skończy i kroplówki od miasta i spółek skarbu państwa zostaną odcięte to znowu a klasa

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    http://lechia.gda.pl/forum/watek/7740/9/

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Czyli Furman też jest elementem spisku Komisji Legii
    Mamy już sędziów, ekspertów i komentatorów C+, Komisję Ligi, PZPN i Zarząd Ekstraklasy po swojej stronie! Teraz dochodzą jeszcze nasi ex piłkarze! Czy może być lepiej!? TO NIE MOŻE BYĆ PRZYPADEK

Zostaw komentarz:

• Runi
    odpowiedział(a)
    Szkoda, że Dominik na jesieni jeszcze nie kalkulował i ładował nam bramki po okienkach z wolnych.
    Ale pewnie wtedy jeszcze wiedział, że duża część sezonu do końca i robił dobrą minę do złej gry.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Liga wróciła na dobre.

Jak ktoś oglądał Pieszczochę w Płocku, to powinien mieć pojecie co sędziował im Jakubik, a za jakie błahostki zawodnicy Lechii dostawali od tego typa żółtka.
    Jak się Furmana legionistę wystawia do bicia stałych fragmentów w takim meczu to się przegrywa. Przecież on tak kaleczył, że to nie mógł być przypadek. Na ok. 10-12 wrzutek tylko 1 była sensowna. Cała reszta w trybuny albo w pierwszego obrońcę. No ale widać drużynie walczącej o ligowy byt to odpowiada.
    Forum Lechii.

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    W Europie zachodniej jak zwykle wygranie 2 meczów z rzędu włącza opcję pocenia się bo "idziemy po majstra"
    Poczekajmy aż Adaś N. ustawi tą drużynę po swojemu

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X