Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Jak ktoś posiada aż takie archiwa to dawajcie ich tajne forum gdzie np. o Arce pisali

Komentarz

Wszystko masz pod tym linkiem, tylko na pierwszą stronę tamtego tematu wróć.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

"czy Wy wiecie,że mistrz ma 52 lata? :O
        urodzony za czasów Gomułki - to wyjaśnia jego fascynację procesem kreowania rzeczywistości inną niż widzą ją wszyscy wokół"

Jeden z komentarzy na Czytam Romka Andersena dla beki.
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

http://imageshack.us/photo/my-images/585/forumjagi.png/

Dodałbym tylko : SZYJEMY FLAGI !!!!
          Ostatnio edytowany przez (L)ukass; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zastanawiam się nad czym płakano w Warszawie przed meczem. Bo płacz to był słyszalny chyba wszędzie. Właśnie jeden z redaktorów Fana podesłał mi fotki – bodajże nazywa się to screen – z kilku stron pewnej konfidenckiej witryny chętnie odwiedzanej przez służby*, napinaczy internetowych, internetowych chuliganów, poszukiwaczy sensacji, wywoływaczy sensacji i diabli wiedzą, kogo jeszcze.Co tam jest poopisywane na mój temat, to historia. Powiem szczerze, czytając te wypociny ubawiłem się po pachy.
            Tak przy okazji – dziękuję tym nielicznym, którzy zauważyli choćby moje, kibicowskie doświadczenie.
            Ponoć stronka jest już wyczyszczona, zatem screeny są historyczne.
            Co nie zmienia faktu, że kibice Legiuni chcieli mnie zjeść żywcem. Jaki to Zieliński zły, bo ośmielił się stwierdzić, że Legiuni nie należy się więcej niż Śląskowi…
            Otóż skoro już jestem wszechmogący, to pragnę zauważyć, że tymi dwoma, a nie trzema tysiącami biletów uratowany został dla Legiuni tytuł świetnie jeżdżącej ekipy. Bo jakby Legiunia dostała trzy tysiące kart wstępu, to ciekawe, kiedy by sprzedała wejściówkę numer 2 217, skoro dwutysięczną udało się opchnąć tuż przed wyjazdem?
            Nadchodzi czas łez
            Dobra, Legiunia fajnie się we Wrocławiu pokazała, a teraz problemy mamy my. Bilety na rewanż będą dostępne już w sobotę. Na jakich zasadach, gdzie, za ile, jak jedziemy, na jakich zasadach – o tym poinformujemy w tym samym artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco, jak tylko zaczną do nas spływać szczegółowe informacje. Pierwsze jeszcze dziś za dnia.
            Na razie na wesoło – o ile nikt, kto mógł mieć jakąkolwiek styczność z tymi biletami nie mógł się przed wczorajszym, pierwszym meczem finałowym odgonić od pytających, to teraz niemal wszyscy mają spokój. No, może oprócz samego organizatora.
            Ciśnionko pikolandu spadło. Tu ktoś zauważył, że „oglądanie cienkuszy go nie bawi”, tam inny, że „nie ma po co jechać”, jeszcze inny, że „nie będzie oglądał, jak warszafka się bawi”. Komedia po prostu. Można się popłakać ze śmiechu.
            Ciśnienie jest wciąż spore wśród „pokolenia pucharu 1987”, czyli tych, którzy swoją wyjazdową przygodę ze Śląskiem zaczynali pod koniec lat osiemdziesiątych.
            Zatem dobra wiadomość dla osób nieuzależnionych od koniunktury. Biletów jest… dużo za dużo. Nie trzeba się śpieszyć z ich nabyciem.
            A potem, za jakiś roczek znów będzie histeryczny płacz „a czemu do Lubina nie ma biletów w wolnej sprzedaży”.
            Roman Zieliński

INFORMACJE WYJAZDOWE:
            Ilość biletów: 1 800
            Rozpoczęcie dystrybucji: sobota, 3maja
            Mecz: środa 8 maja godzina 20:30

* strona jest odwiedzana przez służby „aktywnie”. Bo że wczytują się mundurowi we wszystkie możliwe portale, to wiadomo. Natomiast na tej stronie funkcjonariusze bardzo aktywnie się udzielają. Zadają pytania, odpowiadają na nie, nawet toczą między sobą zażarte dyskusje. Według redaktora Fana który przygląda się wpisom na tejże stronie, wszystko wskazuje na to, że są tam moderatorzy, którzy pobierają pieniądze na komendach.
            I widzicie, przecież to my płaczemy
            ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

Otóż skoro już jestem wszechmogący, to pragnę zauważyć, że tymi dwoma, a nie trzema tysiącami biletów uratowany został dla Legiuni tytuł świetnie jeżdżącej ekipy. Bo jakby Legiunia dostała trzy tysiące kart wstępu, to ciekawe, kiedy by sprzedała wejściówkę numer 2 217, skoro dwutysięczną udało się opchnąć tuż przed wyjazdem?
              Chryste Panie
              ...ta ziemia do Polski należy
              choć Polska daleko jest stąd,
              bo wolność krzyżami się mierzy
              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Dzięki Romek za uratowanie naszego honoru!
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Hahahahahaha Wiedziałem, że trzeba im zapewnić te 3 tysi biletów, bo i tak "Legiunia fajnie się we Wrocławiu pokazała, a teraz problemy mamy my".
                  Złoty słońca blask dokoła,
                  Orzeł biały wzlata w wzwyż,
                  Dumne wznieśmy w górę czoła,
                  Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
                  Depcząc podłość, fałsz i brud,
                  W nas mocarne wiosny tchnienie,
                  W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
                  Niechaj wroga przemoc drży!
                  Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
                  Wielkiej Polski moc to my!
                  Wielkiej Polski moc to my!

Komentarz

Roman Jezus Maria

odleciał już totalnie. nie dość, że wszędzie widzi spisek Legiuni (co by się nie działo to i tak będzie spisek - teraz to, że drugi mecz finałowy jest na Ł3 - ewidentny spisek, gdyby był finał na neutralnym, to by wyliczył, że z Warszawy jest o 5 km bliżej do tego miasta niż z Wrocławia, jak nie to że z Warszawy lepsze połączenie kolejowe/drogowe, a jak nie, to że na trybunie Legii słońce pod lepszym kątem świeci o godzinie meczu niż na trybunie Śląska - spisek, itd.), to jeszcze teraz on swoim sztywnym działaniem i ograniczeniem biletów uratował honor wyjazdowy Legiuni

troszkie zaczyna mi przypominać pewnego Bolka, co sam z Danusią obalył komunę

Komentarz

Z kibiconetowni:
                      A wy wykorzystacie swoje 2000 jutro? Bo o nas się nie musisz martwić, w ogóle to nawet śmieszne jest że masz czelność do nas tak pisać, bo jesteśmy ekipą trochę lepiej jeżdzącą niż wy.

No i sam Mistrz po meczu:
                      Ciśnionko pikolandu spadło. Tu ktoś zauważył, że „oglądanie cienkuszy go nie bawi”, tam inny, że „nie ma po co jechać”, jeszcze inny, że „nie będzie oglądał, jak warszafka się bawi”.
                      Ekipa "trochę lepiej jeżdząca"
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Ilość biletów: 1 800
                        Rozpoczęcie dystrybucji: sobota, 3maja
                        Mecz: środa 8 maja godzina 20:30

Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

Gregorian

Wysłany: Sob Sie 30, 2003 21:43 Temat postu: Pomysł... Oprawa

--------------------------------------------------------------------------------

Oto pomysł który wpadł mi do głowy na imprezie pod Warszawą jakies 2 dni temu...
                          Otóż siedzieliśmy sobie w pare osób na ogródku u jakiejs panny i z nudów bawiliśmy się ogniem (była chyba 3 rano),. Wpadł mi do głowy wtedy pomysł który mozna by po dobrym przemysleniu zastosowac na satadionie. Otóz 10 osób ustawia się wzdłuz płotu z zapalniczkami (albo innymi duzymi generatorami ognia) i rozpyla płomień do góry przy pomocy dobrego i mocnego sprayu. Można by w tym celu uzyc Briese`a ale niestety jest on zby6t "płynny" i przygasza płomień. Najlepszy byłby płyn o konsystencji dezodorantu ale o mocy rozpylania zblizonej do Brise (albo i mocniejszej). Narazie nie zdarzyłem wymyslic nic odpowiedniego ale mogło by do (w uzupełnieniu z nmp. Racami) dac konkretny efekt. Oczywiście pomysł do zastosowania jedynie przy sztuczny sietle bo w dzień b. mało widac. Z Briese jest efekt konkretny gdyż tworzy się jezyk ognia o długości około pół metra (niestety b krótkotrwały gyz briese zagasza płomień. Można by też ustalic co ile sekund i "buchac" tymi płomienioami... Zastanawiałem się czy nie dąło by sie jakos dodatkowo zabarwic ognia ale nie znam sie na tym za dobrze... Gdzies kiedys widziałem taki b. duże zapalniczki, mo zna by sie przeleciec po bazarach jakichś i poszukac. Rozpylacze tez bywaja wielkie np. te ogródkowe, trzeby by to jednak wnieśc na stadion... Mysle że jak race sie udaje to z tym tez nie powinno byc proeblmu... Zaleta tego typu zabawy jest to że nie pali się to przez 30 sekund (jak np. race) tlko naprawde długo. A jezeli by ustawic 30 osób to efekt mógłby byc naprawde zajebisty powstała by tzw. ściana ognia...
                          Czekam na opinie... Pozdrówki
                          PS. Z małymi pochdniami i duzymi rozpylaczami mozna uzyskac nawet 2 metrowy słup ognia !!

Powrót do góry

Piotr WW

Wysłany: Pon Wrz 01, 2003 9:25 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

najlepiej używać tzw. "atomizera" tj rozpylacza z pompką
                          jako paliwo np. ropa, denaturat, itp. ale to może byc nieco niebezpiecznie
                          poza tym czy nie będzie kłopotów z wejściem z czymś takim ?

Powrót do góry

Gregorian

Wysłany: Pon Wrz 01, 2003 14:53 Temat postu:

W sumie co tam niebepieczeństwo...
                          Wejśc moze jakos by się dało jak race wchodza to czemu nie pojemniczki... Kwestia oblookania tematu, i potestowania...
                          Pozdro

Powrót do góry

Przestudiowałem ten zamierzchły temat ktory odświeżyl baciek, i ten fragment wypier**** mnie z kapci. Poprostu jak mozna byc tak tepym, zeby wgl rzucac takie pomysly, a co lepsze oni to pisali calkiem serio

Ludziska z "mniejszym stazem" forumowym. Kto nie czytał, polecam, beka gwarantowana
                          http://forum.legionisci.com/showthre...t=4001&page=23
                          Ostatnio edytowany przez norullez; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ten cały Romek to pisze tak na poważnie, czy jest psychicznie chory ?? Bo ten jego bełkot nadaje się tylko na Płocką noc Kabaretową...

Komentarz

Ytong: Roman chyba przeżywa jakiś trudny okres w swoim życiu.

Komentarz

Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
                                Ten cały Romek to pisze tak na poważnie, czy jest psychicznie chory ?? Bo ten jego bełkot nadaje się tylko na Płocką noc Kabaretową...
                                nO właśnie odpowiedziałeś sobie na pytanie, a konkretnie: Romcio pisze wszystko na poważnie bo jest chory psychicznie i tylko żółtych papierów na to nie ma, ale to tak jak z tymi rzekomymi spiskami które Pan Roman detektyw odkrył.
                                "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                                Ojczyzna nam umiera
                                Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

Pracuję...
                                X