Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • L..
  odpowiedział(a)
  Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
  Zapowiada się kolejna część cyklu "Andersen na tropie legijnego spisku"
  Spisek to ty masz na drugie...

  Zostaw komentarz:


 • IX14
  odpowiedział(a)
  Romanowi zbierało się od dawna bo prawda jest że od paru lat klub stał się dla niego maszynką do robienia kasy ,a teraz weto.

  Zostaw komentarz:


 • Układ
  odpowiedział(a)
  I jeszcze to "XD", jakis gimbus to chyba pisał.

  Zostaw komentarz:


 • Kijek
  odpowiedział(a)
  Wcześniej jeszcze były oświadczenia w sprawie Tarasovsa.

  Zostaw komentarz:


 • mOFMC
  odpowiedział(a)
  Ostrożnie z komentarzami bo przyjdzie łysy z nabojki.

  Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: nab.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 12,3 KB
ID: 2309514

  Nie no, najpierw chyba najbardziej komiczne oswiadczenia tego roku w sprawie Andersena a teraz to. Alez tydzien notuje Ultras Silesia

  Zostaw komentarz:


 • Somebody
  odpowiedział(a)


  Nie wiem jak ciężką cegłą oberwał w głowę gość wrzucający te wpisy i grafiki na ich stronkę, ale to jest o wiele bardziej żenujące niż oświadczenia Sharksów. Najpierw jakieś mitomańskie posty sugerujące, że sami utrzymali Śląsk w lidze, potem wielka akcja wrabiania Robaka, w której się skompromitowali, a teraz to publiczne pranie brudów z jakimiś żenującymi grafikami. Jeszcze gdyby to była jakaś podrzędna stronka z 200 lajkami to można by zrozumieć, że jakiś dzieciak się tym bawi, ale tutaj widzę cała ekipa bawi się przy tych wpisach świetnie, skoro dalej wrzucają taki żenujący content.

  A w temacie wykorzystanych przez nas biletów od razu przypomina mi się sytuacja z finału PP, który rozgrywany był w formie dwumeczu, gdzie prawie się nie zapłakali, że dostali mniej biletów i nie udostępnili dodatkowej puli, a sami przyjechali do Warszawy w kilkaset osób. Śmieszni ludzi

  Zostaw komentarz:


 • Kacperek
  odpowiedział(a)

  Zostaw komentarz:


 • TNTP
  odpowiedział(a)
  No akurat US to na punkcie "mistrzów wszechświata" jest zakręcony jeszcze bardziej niż Romek

  Zostaw komentarz:


 • Stout
  odpowiedział(a)
  Biedny Roman.
  I jak ten cały hejt podpiąć ,pod mistrzów wszechświata i okolic ?
  No jak ?

  Zostaw komentarz:


 • Bobicz
  odpowiedział(a)
  Ultra Silesia C.D. Rozkręcili się.

  Jaka jest najśmieszniejsza strona Śląskowa w Internecie? Strona Ultrasów czy typa który od ponad roku ma zakaz wstępu na trybunę B oraz zakaz jeżdżenia na wyjazdy ?

  No nie pie*dol, że nie skumałeś żartów naczelnego kiedy pisze relacje z meczów i udaje, że na nich bywa. Ostatnio pisał artykuł o typie od którego dostał wpierdol pod swoim sklepem za... pisanie bzdur na temat typa od którego dostał wpierdol. Dla nas temat został zamknięty wtedy kiedy został pogoniony, z uszkodzonym kolanem i obitą mordą, opuszczał trybunę B po ostatnim swoim meczu. Minął ponad rok, "hitleł" chyba zapomniał kim obecnie jest w hierarchii kibiców, więc zaczął kąsać po kostkach znowu ludzi do których nie ma już podjazdu. Kim jest, tą ocenę pozostawiamy Wam, ale chyba kilka faktów Adolfik pominął przy przedstawianiu się państwu.

  "Pokazuje i objaśniam."

  Pierwsza ciekawostka to taka, że jest byłym pracownikiem Gazety Wyborczej, wyrzuconym z niej. Do dziś dnia od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat pluje w każdym możliwym miejscu na swojego byłego pracodawcę. Co mu się dziwić, zawsze grał wroga publicznego numer jeden. Niewiele osób wie, że ta jego nienawiść do GW ma nieco inne podłoże niż wszystkim wmawia.

  "Łomek fałmazonek"- tak brzmiała prawdziwa ksywka naczelnego w latach 90, otóż to co było pisane w jego zinach w latach 90, nigdy nie było weryfikowane, a sam potrafił podkoloryzować zasłyszane historię. Utarło się przez lata, że był swoistą legendą tamtych czasów, a był zwykłym sprawozdawcą, znanym wśród ludzi tylko dlatego, że zadawał dużo pytań i pie*dolił na lewo i prawo swoje teorie. (obecnie na polskich osiedlach istnieje inne określenie na takich typków)

  Co powiecie na temat Unii Wolności? Frasyniuk legenda Solidarności c'nie ? Prawicowość tego ugrupowania nie podlega dyskusjom c'nie?
  Idealna partia, aby wchodzić z nią w układy? Otóż nie, żadna nie jest idealna i każdą powinno się j*b*ć. Takie jest zdanie Kibiców Śląska w 2019 roku. No a adolf pierwszy do wypominania konotacji politycznych, w 2002 roku, dogadał się z UW na start w wyborach z ich list. Ręka rękę myje, dla nas to jest jasne, ale niech naczelny okaże trochę pokory jak na tak podeszły już wiek i zechce zamknąć pi*dę w tematach w których nie ma czystego sumienia. Zawsze byłeś bardziej politykiem niż kibicem i mówili Ci o tym twoi znajomi od zawsze.

  Znacie ekipę Fighters? Możliwe że nie bo "fałmazonek", w miarę skutecznie starał się wymazywać ich historię z kibicowskich sprawozdań. Pluł na nich, a nawet robi to do dziś, zapominając momentami kto do niej należał. Tak dobrze myślisz, potrafi rozmawiać z osobą z Fightersów i ubliżać Fightersom. Taki nasz "fałmazonek" jest rozwinięty intelektualnie. Niszczył ich dobre imię w każdym miejscu w którym mógł to robić, wyszedł na tym tak jak zawsze, jak pajac który szczeka głośno wokół wydarzeń na które nie ma wpływu.

  Na początku istnienia US, jeszcze jak graliśmy na Oporowskiej, zniszczył medialnie gniazdowego który prowadził wtedy doping, zniszczył przy użyciu swojej chu*ostronki. Niestety na ten czas, nie miał żadnej konkurencji w internecie. (wtedy wchodzi US całe na zielono) Opluwał go po każdym meczu w Internecie, nasyłając coraz to nowych kolegów na niego w realu. Niewielu wie, że swego czasu nie miał problemu zastraszyć ciężarną kobietę byłego gniazdowego pod stadionem, strasząc ją wjeżdżaniem na chate i rozpierdalaniem jej partnera. Fałmazonek oczywiście maksymalnie mógłby zapukać wtedy do drzwi gdyby faktycznie miała miejsce taka sytuacja, ale lubił fałmazonki od zawsze, więc na dobrą sprawę mógł jej wtedy obiecać dosłownie wszystko.

  Pluł dosłownie na wszystko co Śląskowe na co nie miał wpływu, na Fightersów, na AS, na US no i oczywiście na organizację która zastąpiła jego "stowarzyszenie". Pluł na wszystko, ubierajac to w fajne historie i ciekawe aferki które zawsze rozdmuchiwał.

  Nie jest odpowiednim miejscem internet na rozwiązywanie takich tematów. No ale zrozumcie, że temat został już dawno załatwiony. Zakłamanej rurze zrobiono "kuku" kilkukrotnie, a on nadal szczeka w internecie. Robi to tylko w Internecie, nie stoją już nawet za nim koledzy z dawnych lat, wszyscy zgodnie przyznając, że to świr. Typ który przez całe swoje życie dorobił się 20 letniego auta i wynajętego mieszkania. Mając swego czasu monopol na gadżety Śląska i będąc w posiadaniu jedynego kibicowskiego sklepu we Wrocławiu, nie potrafił zarobić na tyle aby się utrzymać na rynku i wyciągał łapska po pieniądze gdzie się tylko dało. Nieudacznik który przez całe życie nie dorobił się absolutnie niczego, stawia się w pozycji legendy z uwagi na fakt wydania kilku książek. W jednej najbardziej popularnej kłamstwo na kłamstwie, a w drugiej najtańszy chwyt dziennikarski czyli tytuł z hitlełem, żeby podnieść sprzedaż wku*wionych ludzi na tytuł. Gdzie Pan panie pisarzu ma pieniądze z tych książek? Pewnie nigdzie bo dryg do interesu mieli tylko twoi koledzy wokół których się kręcisz całe życie i bujasz na ich plecach.

  Nawet kibice naszych wszystkich zgód Cię nienawidzą od lat. Na temat każdej zgody pie*doliłeś fałmazonki, a dobrze wiesz że do Lublina to Ty nawet nie możesz się zbliżać, nie mówiąc o wjeżdżaniu do miasta.

  To teraz prywata. Rok 2012, Śląsk przy dużym medialnym udziale fałmazonka, prezentuje wydrukowaną sektorówkę z wizerunkami Żołnierzy Wyklętych. Sama inicjatywa nie miała w sobie niczego złego, ale sposób jej prezentacji już tak. ULTRAS SILESIA zawsze była przeciwna drukowaniu flag (o sektorówkach to się nawet nie spodziewaliśmy że ktoś może pomyśleć). Nigdy nie milczeliśmy na ten temat i tak też było wtedy. Należy jednak zrozumieć, że byliśmy dużo młodsi z mniej ugruntowaną pozycją na trybunach. Fałmazonek na blogu wtedy wyśmiewał Ultrasów i kibiców innych klubów którzy krytykowali ten pomysł. Przeszliśmy do ofensywy i na jego profilu podjęliśmy wojnę w komentarzach z nim i jego wyznawcami. Jak to się skończyło? Nasłał na jednego z nas, swoich silniejszych kolegów, próbując pozbyć się tej osoby z trybun Śląska. Niestety nasłany nie był wystarczająco silny i postawiliśmy wtedy na swoim. Systematycznie od tego czasu eliminując drukowane rzeczy z naszych trybun. Rozumiesz ? Kibic Śląska nasyła na drugiego kibica Śląska, innego kibica Śląska, bo ten pierwszy sam sobie nie da rady. Więc jak się ten pierwszy nazywa ? Fałmazonek. Z prawdziwymi pomysłodawcami inicjatywy z sektorówką (jak i z zaangażowaną w aferę osobą z otoczenia fałmazonka) już bez udziału adolfa zostało wszystko wyjaśnione i do dziś żyjemy w komitywie, bo łączyć ma nas Śląsk Wrocław, a nie podzieli różnica zdań na fundamentalne tematy, które po prostu trzeba zrozumieć.

  Czasy się zmieniają, fałmazonek niestety nie. Podcinałeś skrzydła wszystkim młodym chłopakom na trybunach, sandalarzu z haluksami. Od początku istnienia naszej grupy plułeś na nią i na wszystkie zasady ruchu Ultras których nie rozumiałeś. Niszczyłeś każdego kto prowadził doping, bo nie mogłaś się pogodzić ze stratą "stanowiska". Mieszałeś w głowie każdemu F., P., D., K., S., i nie muszę pisać ich ksyw żeby wszyscy wiedzieli o kim mówię, każdy z wymienionych nienawidzi Cię tak samo mocno. Tak jak autor tych słów, bo wiesz doskonale kto do Ciebie pisze. I każdy z tych młodych chłopaków nie wie co to jest legenda Zielińskiego, bo szmato nigdy nią nie byłaś. Legendą pozostaje się nawet po swojej śmierci, a Ty nawet w latach swojej świetności nie byłeś nią nazywany. Nazywają Cię tak tylko Ci którzy Cię nie znają, albo już dawno poddali się praniu mózgu jakie urządzasz wszystkim ze swojego otoczenia.

  JESTEŚ NIKIM, DOSKONALE O TYM WIESZ, DLATEGO WLAŚIE CHWYTASZ SIĘ BRZYTWY I TRZYMASZ SWOJEGO PORTALU. ZNISZCZYMY CIĘ TWOJĄ BRONIĄ, SZYKUJ SIĘ NA JAZDĘ O JAKIEJ NIE MASZ POJĘCIA. Wpierdol to najmniejsza kara jaką dostaniesz za swoje internetowe wojaże. US potrafi w internet.

  Do wszystkich czytających spoza Śląska Wrocław. To jest czas w którym ten karaluch zostanie zdeptany raz na zawsze, niestety ta rura działa już tylko w Internecie. W świecie realnym jest bity i kopany, co miało miejsce już kilkukrotnie. Pranie brudów w Internecie ma zamiar uświadamianie ludzi zarówno we Wrocławiu jak i poza nim, kim jest Roman vel Farmazonek vel Andersen Zieliński.

  P.S. Jedyna legenda Zielińskiego o jakiej słyszała Ultras Silesia, to Maciej Zieliński #9. A Ty jesteś zwykłą ku*wą która od zawsze skłócała ludzi na Śląsku i przez to zmarnowaliśmy mnóstwo czasu na wewnętrzne wojenki zamiast się rozwijać. Teraz Ci wszyscy ludzie zjednoczą się przeciwko Tobie i zniszczymy Cię tak, jak Ty niszczyłeś dobrych chłopaków od lat. Hatfu na Ciebie...

  Zostaw komentarz:


 • TNTP
  odpowiedział(a)
  Ale przecież ta "wymiana pokoleń" która wszak i u nas miała miejsce kilkanaście lat temu, to się odbyła już kilka dobrych lat temu.
  Jedyne co trochę śmieszy i dziwi to to, że zamiast znowu dać sobie po pyskach, obie strony piszą o tym na necie.
  Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • MałyJohn
  odpowiedział(a)
  Ultras Silesia:

  Hitlerze prostytutko. Wiem, że to przeczytasz. Niszczyłeś młodych chłopaków od zawsze na Śląsku, odkąd przepita ku*wo łazisz po ziemi. I teraz przyszedł dzień sądu, zniszczymy Cię ku*wo wszędzie i na każdym froncie tak jak Ty to zawsze robiłaś. Jak myślisz że te twoje żule internetowe cokolwiek jeszcze Ci pomogą to sprawdź nas wszystkich i próbuj nasyłać znowu ludzi na siebie tak jak to robisz od kilkudziesięciu lat folksdojczu zapluty. Jesteś jak ten twój Hitler *yd za*ebany, tak samo Ty lewaku udajesz prawicowca. Haramy Ci w pysk polityku z Unii Wolności. Coraz to nowe pokolenia będą do Ciebie przychodzić i spuszczać Ci w*erdol, aż odechce Ci się opluwania kibiców w Internecie. Będziesz dostawał w*ierdol do skutku. I niech Ci to każdy twój judasz który przychodzi na nasz profil przekaże w całości. Dobrze wiesz kto pisał te słowa, wkrótce więcej Ci ku*wo napiszę od serca, za wszystkie lata i wszystkich chłopaków którym podcinałeś skrzydła. Hatfu na Ciebie

  Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  Zostaw komentarz:


 • szaka
  odpowiedział(a)
  Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
  Nieeeee

  Koniec Romka Zielińskiego na trybunach Śląska Wrocław

  Przed chwilą grupy kibicowskie Śląska Wrocław poinformowały o stanowczym odcięciu się od działań jak i samej osoby Romana Zielińskiego. Przez wiele lat był uznawany za nieformalnego lidera ruchu kibicowskiego na Śląsku. W ostatnich latach znany był z prowadzenia swojego bloga „Fan Śląsk”.  OŚWIADCZENIE KIBICÓW ŚLĄSKA WROCŁAW

  W związku ze szkodliwą działalnością szkalującą kibiców Śląska Wrocław oraz bezpośrednio nasz klub przez Romana „Andersena” Zielińskiego oświadczamy, że ta osoba od wielu już lat nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem kibicowskim.


  Romek „Farmazonek” po kilku ostrzeżeniach został już wiele lat temu wygoniony przez kibiców Śląska z trybun wrocławskiego stadionu. Powodem podjętych przez nas tak drastycznych kroków było przede wszystkim napuszczanie przez niego na siebie różnych grup kibicowskich działających na trybunach. Robił to tylko dlatego, żeby zwiększyć klikalność na swoim blogu.

  Ten bloger podszywający się pod kibica Śląska Wrocław na swojej stronie opisuje rzeczywistość jakby ją opisywał z zakładu dla obłąkanych. Nie zwracalibyśmy na to uwagi, ale robi on to pod szyldem naszego Śląska Wrocław z którym nie ma nic wspólnego.


  Wiele lat nie zwracaliśmy na tego idiotę uwagi, ale w wyniku tego, że jego zdrowie psychiczne uległo ostatnio znacznemu pogorszeniu i ten bajkopisarz znów rozkręcił się na swoim blogu postanowiliśmy się od jego działalności oficjalnie odciąć.


  Od czasu kiedy pozbyliśmy się „Miłośnika Adolfa Hitlera” z trybun jesteśmy zjednoczeni jak nigdy i żałujemy, że tej kwestii nie rozwiązaliśmy dużo wcześniej. Straciliśmy wiele czasu na wewnętrzne konflikty, które właśnie Roman „Andersen” kreował.
  W tym miejscu apelujemy do kolegów dziennikarzy Romana „Farmazonka” Zielińskiego by w swoich tekstach na łamach swoich gazet i stron www nie pisali o nim jako herszcie, przywódcy czy też liderze kibiców Śląska, bo liderem to on może być ale co najwyżej obłąkanych z Kraszewskiego.

  Dla nas oddanych fanatyków Śląska Wrocław, którzy doskonale znają internetową propagandę byłego działacza wspierającego Unię Wolności to Roman Zieliński jest farmazonem i bajkopisarzem, a dla wielu zwykłą polityczno-dziennikarską prostytutką. Apelujemy, by nie łączyć tego skończonego idioty z naszym środowiskiem!

  WSZYSTKIE AKTYWNE GRUPY KIBICOWSKIE DZIAŁAJĄCE NA ŚLĄSKU WROCŁAW  *wizerunek „Andersena” w mundurze ludobójczego SS użyty w tym oświadczeniu nie jest naszym fotomontażem, tylko własną grafiką tego „pseudopatrioty”, której użył na okładce swojej książki: „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”.

  link: https://stadionowioprawcy.net/news/k...DkeOD_Q2kVKiHc
  Zapowiada się kolejna część cyklu "Andersen na tropie legijnego spisku"

  Zostaw komentarz:


 • Bobicz
  odpowiedział(a)
  Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
  Wklejam sam link ,bo cytatów tam multum do kopiowania.
  Roman ,to jednak stan umysłu.

  http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/13774
  Nieeeee

  Koniec Romka Zielińskiego na trybunach Śląska Wrocław

  Przed chwilą grupy kibicowskie Śląska Wrocław poinformowały o stanowczym odcięciu się od działań jak i samej osoby Romana Zielińskiego. Przez wiele lat był uznawany za nieformalnego lidera ruchu kibicowskiego na Śląsku. W ostatnich latach znany był z prowadzenia swojego bloga „Fan Śląsk”.  OŚWIADCZENIE KIBICÓW ŚLĄSKA WROCŁAW

  W związku ze szkodliwą działalnością szkalującą kibiców Śląska Wrocław oraz bezpośrednio nasz klub przez Romana „Andersena” Zielińskiego oświadczamy, że ta osoba od wielu już lat nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem kibicowskim.


  Romek „Farmazonek” po kilku ostrzeżeniach został już wiele lat temu wygoniony przez kibiców Śląska z trybun wrocławskiego stadionu. Powodem podjętych przez nas tak drastycznych kroków było przede wszystkim napuszczanie przez niego na siebie różnych grup kibicowskich działających na trybunach. Robił to tylko dlatego, żeby zwiększyć klikalność na swoim blogu.

  Ten bloger podszywający się pod kibica Śląska Wrocław na swojej stronie opisuje rzeczywistość jakby ją opisywał z zakładu dla obłąkanych. Nie zwracalibyśmy na to uwagi, ale robi on to pod szyldem naszego Śląska Wrocław z którym nie ma nic wspólnego.


  Wiele lat nie zwracaliśmy na tego idiotę uwagi, ale w wyniku tego, że jego zdrowie psychiczne uległo ostatnio znacznemu pogorszeniu i ten bajkopisarz znów rozkręcił się na swoim blogu postanowiliśmy się od jego działalności oficjalnie odciąć.


  Od czasu kiedy pozbyliśmy się „Miłośnika Adolfa Hitlera” z trybun jesteśmy zjednoczeni jak nigdy i żałujemy, że tej kwestii nie rozwiązaliśmy dużo wcześniej. Straciliśmy wiele czasu na wewnętrzne konflikty, które właśnie Roman „Andersen” kreował.
  W tym miejscu apelujemy do kolegów dziennikarzy Romana „Farmazonka” Zielińskiego by w swoich tekstach na łamach swoich gazet i stron www nie pisali o nim jako herszcie, przywódcy czy też liderze kibiców Śląska, bo liderem to on może być ale co najwyżej obłąkanych z Kraszewskiego.

  Dla nas oddanych fanatyków Śląska Wrocław, którzy doskonale znają internetową propagandę byłego działacza wspierającego Unię Wolności to Roman Zieliński jest farmazonem i bajkopisarzem, a dla wielu zwykłą polityczno-dziennikarską prostytutką. Apelujemy, by nie łączyć tego skończonego idioty z naszym środowiskiem!

  WSZYSTKIE AKTYWNE GRUPY KIBICOWSKIE DZIAŁAJĄCE NA ŚLĄSKU WROCŁAW  *wizerunek „Andersena” w mundurze ludobójczego SS użyty w tym oświadczeniu nie jest naszym fotomontażem, tylko własną grafiką tego „pseudopatrioty”, której użył na okładce swojej książki: „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”.

  link: https://stadionowioprawcy.net/news/k...DkeOD_Q2kVKiHc

  Zostaw komentarz:


 • asid73
  odpowiedział(a)
  Za Dziennik Zachodni: "W czasie niedzielnego meczu Śląsk Wrocław – Legia Warszawa na trybunach było 31.819 widzów, w tym 3421 kibiców gości. Fani Legii chwalą się, że to ich wyjazdowy rekord. Były prezes Ruchu powątpiewa w te szacunki i rzuca wyzwanie: wiosną kibiców Niebieskich będzie więcej we Wrocławiu na meczu z rezerwami Śląska!......Wprawdzie rezerwy Śląska rozgrywają swoje mecze na stadionie przy ul. Oporowskiej, ale M.W. wierzy, że właśnie duża liczba kibiców Ruchu, która miałaby pojechać do Wrocławia może doprowadzić do przeniesienia spotkania na Stadion Wrocław, czyli jedną z aren Euro 2012. "

  Zostaw komentarz:

Pracuję...
X