Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dominium
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gazza Zobacz posta
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...9b&oe=594BA9B0

Nie wiedziałem gdzie to wstawić, ale chyba tutaj najlepiej pasuje.ŁKS się nie pierd... hehe
    Padłem jak wąski po wizycie ryby

Zostaw komentarz:

• Gazza
    odpowiedział(a)
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...9b&oe=594BA9B0

Nie wiedziałem gdzie to wstawić, ale chyba tutaj najlepiej pasuje.ŁKS się nie pierd... hehe
    Ostatnio edytowany przez Gazza; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• pijak z Wo(L)i
    odpowiedział(a)
    Dywagacje kibica na temat 95 rocznicy Lecha P.
    Urodziny to urodziny wypadają 19.03, to wtedy należy je hucznie obchodzić. Załatwić z ESA coby mecz był w niedzielę o 15.30. Bilety za złotówę dla dzieci i góra dwie dychy dla dorosłych, może być też akcja dla dzieci za free. Trzeba zapełnić stadion na maksa, tych z Łęcznej przywieść na siłę Piłkarze w jakiś okazjonalnych strojach. Lokomotywa cały dzień pod parą, konfetti, balony, szampan (oczywiście bezalkoholowy w plasticzanych butelkach), tort ze świeczkami (zdmuchują je np. Gargamel, Reisik, Ivan, Kędziora i ten młody Puchacz) i jakiś festyn przed stadionem. A panowie z Kotła bez żadnych k* i ch* poproszę. No i nie śpiewać sto lat tylko przynajmniej dwieście. Nie zapomnijmy też o ustrojeniu samochodów i naszej kochanej komunikacji miejskiej. Tak to widzę. A potem PP i MP poproszę
    edit-emotki nasze tekst Leszkowy,tak dla jajca.A co?
    Ostatnio edytowany przez pijak z Wo(L)i; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Darkaras
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy zwróciliście uwagę na odwrócone szale w pubie. Wisła czyli była zgoda (tak wiem, że teraz po sobie jadą ale śmieszy mnie taka nienawiść na pokaz) i Lech z którym mają w sumie neutrala.

Zostaw komentarz:

• eR_
    odpowiedział(a)
    niezwykle bogato urządzony pokój

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X