Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Pomysł godny ministra finansów aktualnego rządu
  SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

  Komentarz


  • Zamieszczone przez ArtiDuti Zobacz posta
   Mój pomysł na finansowanie Polonii :

   z informacji zawartych na tej stronie wnioskuje że wśród kibiców Polonii jest grupa ludzi którzy posiadają swoje firmy/własne mniejsze lub większe interesy(bez podtekstów).
   Proponuje by ludzie Ci pozbyli się ze swoich firm legionistów i na ich miejsce zatrudnili kibiców Polonii. Oprócz umowy o pracę zostanie zawarta także uwowa o dobrowolnym zrzeczeniu się części poborów na rzecz klubu Polonia.
   Może to banalne …ale w sytuacji Polonii każdy grosz się liczy bo składem grającym za 1000 czy 1500 pln to my szybko awansu nie zobaczymy. Potrzebnych jest paru wyjadaczy…….może Mąka/Tataj/Żewłakow – wszak ponoć Engel go namawiał….i co ?……..ale tacy gracze to za takie pieniądze raczej nie zagrają

   Link: http://www.dumastolicy.pl/?p=3831
   Tym już do reszty odjebało
   Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
   - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
   Zapamiętał.

   Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

   Komentarz


   • Dyrektorzy firm będą chodzili po pokojach i pytali kto jest Legionistą? A może na poznakę jak sąsiad Kurski, tzn. instrukcja jak rozpoznać polonistę, a jak Legionistę.

    Komentarz


    • Przestrzegam wszystkich faszystów z Legii przed uczestnictwem w tegorocznych obchodach Powstania Warszawskiego. black rebels zrobią w tym roku porządek.
     [QUOTEJutro kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, a symbolika oprawców do tej pory obecna w przestrzeni publicznej :/
     Legijne faszystowskie śmiecie znów będą zakłócać obchody wybuchu Powstania Warszawskiego swasty, celty , wilcze haki na koszulkach co jeszcze bezmózgi jebane????? jak myślicie co zasłania herb na słynnej fladze White Legion wisi ona na każdym meczu na żylecie ???
     Zdjęcie: Legijne faszystowskie śmiecie znów będą zakłócać obchody wybuchu Powstania Warszawskiego swasty, celty , wilcze haki na koszulkach co jeszcze bezmózgi jebane????? jak myślicie co zasłania herb na słynnej fladze White Legion wisi ona na każdym meczu na żylecie ???
     Lubię to! · · Udostępnij][/QUOTE]
     To nasza jest duma , to nasza jest sława...

     Komentarz


     • hahaha Ci ludzie w głowach mają niezłe kino

      Komentarz


      • "zaprawdę, powiadam Wam, królestwo Polonii nie jest z tego świata…" (źródło: dumastolicy.pl)

       "Na zawsze wolność ludziom i złodziejom"

       Komentarz       • Może warto robić ankiety przed zbliżającym się wyjazdem żeby ocenić ilość chętnych? Z zastrzeżeniem, że głosować powinni tylko ci, którzy są pewni swoich planów.

        Komentarz


        • Wszyscy chcieliśmy, by Polonia była wielka. Wierzyliśmy, że wielką będzie. Że w końcu w Warszawie będzie tak, jak by było zawsze – gdyby nie Druga Wojna i sowiecka okupacja. Jasne, nie dosłownie, nikt w końcu nie miał nadziei, że czas się cofnie i będzie jak przed sowietami: Polonia, potem długo nic, potem Warszawianka, dopiero gdzieś tam, w tle Legia, Makabi i Skra…

         f3_na_k6…co by jednak nie mówić: wszyscy wierzyliśmy w Wielką Polonię przyszłości. W tym celu zaprzedaliśmy nawet duszę diabłu… czy można nam wybaczyć? Chodziło wszak o powrót do dawnej chwały… wspólnie kreśliliśmy plany wielkiego klubu, wielkiego stadionu, Ligi Mistrzów… wierzyliśmy, że to już za rok, za pięć, za dziesięć lat… o krok… o dwa…

         Szliśmy na skróty, po linii najmniejszego oporu, byle szybciej… choć wielu przestrzegało, że tak nie wolno… aż przyszła nieunikniona katastrofa i wszyscy nasi wrogowie zatarli ręce: to już jest koniec, Polonia zniknie. Zniknie albo zostanie zmarginalizowana jak Warta czy Garbarnia… Będzie tak, jak w latach osiemdziesiątych: niska liga i garstka „emerytów i rencistów” na trybunach…

         …i wtedy stał się cud! Prawie komplet widzów na ostatnim meczu z Piastem… i ci ludzie, którzy wtedy przyszli, powiedzieli: NIE! NIE ZGADZAMY SIĘ! Polonia to coś więcej, niż klub! Polonia to duma, to historia, to wielkość – ale wielkość nie mierzona mistrzowskimi tytułami i kwotami transferowymi: zaprawdę, powiadam Wam, królestwo Polonii nie jest z tego świata…


         Polonia to wspomnienie dawnej, lepszej Warszawy, Warszawy która istnieje już tylko w naszych snach… i nie ma naprawdę znaczenia, czy urodziłeś się w Stolicy, Rzeszowie, Ełku, Zielonej Górze czy w Tomaszowie Mazowieckim… Dawna, Prawdziwa Warszawa zawsze będzie w Tobie… o ile tylko umiesz jej poszukać. Pieprzyć kto jest skąd… nieważne…

         …miał być koniec Polonii… aż stał się kolejny kolejny cud: za entuzjazmem poszły pieniądze!

         …ile to było wieczorów, kiedy na K6 zbierałem w kapelusz Wasz ciężko zarobiony grosz, by przelać je na konto Nowej Prawdziwej Polonii. Szczerze? Ja mam w dupie forsę, lubię ją mieć wyłącznie po to, żeby wiecznie o niej nie myśleć – ale akurat na te banknoty patrzyłem z szacunkiem godnym Rothschilda… a nawet i z miłością – bo wiem, jakie wyrzeczenia za nimi się kryją. Wiem, że wielu z nas musiało zrezygnować z wakacji… a ilu z nowego telewizora?… a ilu – wprost – odjęło sobie od ust… ile żon żąda teraz rozwodu?…

         Jestem z Was dumny! Kiedy widzę tak wielu ludzi – i to wcale nie emerytów, raczej takich młodszych ode mnie – którzy chcą poświęcić swój czas, majątek, wiedzę – z tego tylko powodu, iż zdają sobie sprawę, że człowiek honoru nie płynie z prądem, bo z prądem płynie tylko… to wtedy – wiecie co? Jestem spokojny o przyszłość Polonii Warszawa!

         Panie Jurku, spoko, naprawdę! Wykonał Pan misję swego życia – dziś Twoja Polonia jest w dobrych rękach!

         Bo to właśnie dzisiaj Polonia jest wielka. Prędzej to nastąpiło, niż przypuszczano. Nie za lat pięć, nie za lat dziesięć, lecz dziś widzimy Wielką Polonię. Choć tam, gdzie miała grać Barcelona – dziś zagrają Bug Wyszków i Amator Maszewo, choć zamiast na Allianz Arena „Czarne Koszule” znowu będą kopać piłkę w Chodakowie – nie za lat pięć, nie za lat dziesięć, lecz dziś Polonia stojąca na straży honoru Prawdziwej Warszawy jest u szczytu swej wielkości i sławy.
         "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

         http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

         Komentarz


         • z jednym się zgadzam oni nie mogą być z tego świata

          Komentarz


          • Mnie to nawet już nie śmieszy. Wygląda na to, że tak nagły i ostry upadek niektórym z nich zniszczył umysły. Uciekają w jakieś dziwne fantazje żeby nie konfrontować się ze smutną rzeczywistością.

           Komentarz


           • Nowe zgłoski tej ich "Wielkiej Polonii" zapiszą na swoim pierwszym wyjeździe w Łomiankach za dwa tygodnie...

            Komentarz


            • Tak to jest jak się ma pod reką alkohol i internet.Powstają wspaniałe teksty.Tylko w realu potem jakoś tak gorzej.

             Komentarz


             • Idąc ich tokiem myślenia, to pewnie kombinują jak tu spierdolić się z tej amatorskiej ligi jeszcze niżej.

              Wtedy będą jeszcze więksi!

              Komentarz


              • Żeby sąsiadki nie pomyślały że są na pierwszym planie:

               http://www.fanslask.fuckpc.com/polit...nuje-fanatyka/

               Mecz z Wisłą przeszedł do historii. W tym sensie, że nikt o nim długo pamiętał nie będzie. Śląsk najwyraźniej szykował się do rewanżu z Brugią.
               Spece od kopania futbolówki przyglądali się rumuńskiemu psudoizraelicie w składzie Śląska, bo nowy. Co ciekawe – sam jego występ nie wzbudził większego zainteresowania wśród pikników (jego debiut był cichutki – porównując do aplauzu, jaki wywołało kilka miesięcy temu wejście Bamby, który piłki kopnąć nie potrafił, ale za to jak wyglądał!).
               Natomiast interesująca sprawa wyszła z oprawą. Jakoś udało się dozbierać ludzi i można by powiedzieć, że jakoś wyglądała. I można by teraz prawić o Wołyniu, ludobójstwie i wielu innych rzeczach. Ale organizatorzy całego zamieszania zostali niemile zaskoczeni wywieszeniem transparentu o NOP-ie.
               To, że NOP kiedyś rozmawiał z ukraińskimi narodowcami, to fakt. I tu polskim kibicom i NOP-owi jest nie po drodze. Ale…
               Ale interesujące jest to, że transparent o NOP-ie się znalazł po tym, jak robiący za prezydenta Wrocławia Rafałek z Wielkopolski zaczął wywierać naciski, by „na stadionie nie pojawiała się polityka”. A tu taki, wybitnie polityczny transparent.
               NOP w oczach kryptostalinowca
               Rafał D. nie lubi NOP-u. Bo ta partia we Wrocławiu ma się dobrze i patrzy na ręce Rafałkowi. Milionik na pedałów, tysiące dla koczujących Cyganów, tu kaska na squoty antify, setki tysięcy złotych dla projektów lesbijsko – gejowskich, zaproszenia dla stalinowskich zbrodniarzy na wrocławskie uczelnie… na takie rzeczy Rafałek pieniądze wydaje lekką rączką. A NOP to widzi, notuje i piętnuje.
               Kiedyś Rafałek chciał nawet opchnąć Śląsk, ale mu się nie udało.
               To było w porządku. Tak w porządku, że R. Dutkiewicz dostał 1947% poparcia. Teraz polityka jest „be”, bo za dużo w niej NOP-u, a za mało Dutkiewicza. A jak już Dutkiewicz się pojawia, to właśnie w kontekście rozdawanych różnym dziwakom pieniędzy.
               No to w „swoim” mieście, a zatem i w „swoim” klubie musiał zorganizować „odcięcie się od polityki”. Zatem ci, którzy są mu podlegli „się od polityki odcinają”.
               Rękami innych wywieszając polityczne transparenty.
               W czasie patriotycznych opraw.
               Roman Zieliński, fot. wroclawianie.info

               O ile dobrze rozumiem: na Śląsku nie dość że gubią flagi w czasie meczu to jeszcze jakiś ktoś może sobie wywiesić transparent, o którego treści decyzyjni nie wiedzą?
               Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
               -------------
               Jedynie prawda jest ciekawa

               Józef Mackiewicz

               Komentarz


               • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Żeby sąsiadki nie pomyślały że są na pierwszym planie:

                http://www.fanslask.fuckpc.com/polit...nuje-fanatyka/
                O ile dobrze rozumiem: na Śląsku nie dość że gubią flagi w czasie meczu to jeszcze jakiś ktoś może sobie wywiesić transparent, o którego treści decyzyjni nie wiedzą?
                Decyzyjni wiedzą, nie wie natomiast Andersen, który jest decyzyjnym chyba tylko w swoim wałasnym wyimaginowanym świecie...

                E: w kibolskim światku ktoś wrzucił oficjalne stanowisko Śląska.
                Ostatnio edytowany przez swiety1916; [ARG:4 UNDEFINED].
                Złoty słońca blask dokoła,
                Orzeł biały wzlata w wzwyż,
                Dumne wznieśmy w górę czoła,
                Patrząc w Polski znak i w krzyż!

                Polsce niesiem odrodzenie,
                Depcząc podłość, fałsz i brud,
                W nas mocarne wiosny tchnienie,
                W nas jest przyszłość, z nami lud!

                Naprzód idziem w skier powodzi,
                Niechaj wroga przemoc drży!
                Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
                Wielkiej Polski moc to my!
                Wielkiej Polski moc to my!

                Komentarz

                Pracuję...
                X