Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

prośba, aby WSZYSTKO dotyczące nielicznych ale ślicznych było wrzucane w TYM temacie, tak aby nie zaśmiecać kibolskiego wątku. Jak wiadomo dziewczyny z K6 z kibolskim światkiem nie mają za wiele wspólnego.

Komentarz

KSP
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Starsze ale poziom trzyma :

http://szechteriada.org/wp/

Komentarz

e:stare,ale poziom trzyma

Pogratulowac wyjazdow i ortografii

Komentarz

Czyli sranie w gacie to u nich jest na porządku dziennym
            FOREVER YOUNG

Komentarz

dawać wincyj kvrwa , fajnie się czyta
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

To ja już wiem czemu oni są intelektualną elitą. Z tym gościem, który narobił to to nie jest śmieszne tylko przykre. Wielcy kvrwa chuligani a jak przychodzi co do czego to bandaży pizdy nie mają.

Komentarz

kiedyś u nich na forumce była relacja, co wtedy nie mogli się napierdalać bo w dżinsach byli

jak ktoś znajdzie niech wrzuci

Komentarz

Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
                    dawać wincyj kvrwa , fajnie się czyta

jak na niedzielną lekturę po ciężkiej sobotniej nocy, temat ewidentnie ma potencjał

Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

ten Jabol to w ogóle idiot - innym razem cieszył się z tego,że na wyjazdach szczą sobie na twarze :O

-pierwszy wyjazd na Cracovię pociągiem. Jechało nas tam chyba około 300. Super zabawa. Problem stanowiła przepustowość toalet. Pomimo systemu że jeden leje do kibla a drugi do umywaleczki kolejki były niemiłosierne a browar lał się i lał. Dlatego niektórzy uchylali drzwi z pociągu i lali na zewnątrz... Postanowiłem przejść do innego wagoniku i patrzę a z naprzeciwka idzie znajomy z Ochoty (ksywki nie podam ). Dochodzimy do przerwy między wagonami (tam gdzie kible i drzwi), on chciał coś zarzucić, ja się zatrzymałem, przez drzwi lał jakiś typ. Nagle pociąg zarzuca w prawo, lewo, do tyłu, do przodu. Ludzie lecą na łeb na szyję. Patrze co się dzieje.... ziomek na przeciwko ma minę jakby miał zaraz oszaleć, ten co lał na glebie. Patrze na ziomka a on ma mokrą twarz... pytam sie "kur... to mocz???" a on mi tylko kiwnął. Podałem mu chusteczkę i uciekłem aby śmiać się jak najdalej...
                      ...ta ziemia do Polski należy
                      choć Polska daleko jest stąd,
                      bo wolność krzyżami się mierzy
                      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

O jeansach:
                        Po tym jak dowiedzieliśmy się że wyjazd do Chorzowa nie wypalił, postanowiliśmy wspomóc Sandecje w Wielką Sobotę w niedalekiej (140 km) Łomży na meczu z miejscowym ŁKS. W trakcie meczu z Polonią Bytom prowadzimy zapisy i na ten wyjazd ostatecznie zebrało się 35os + 5 Sączersów (którzy wcześniej przybywają do stolicy i jadą z Warszawy razem z nami), w 95% młodego składu w tym 2 dziewczyny i około 15-20 osób wogóle niezainteresowanych wydarzeniami "pozaboiskowymi" a jadących jedynie w wolnym dla nas terminie obejrzeć mecz.

Przed południem wyruszamy 2 busami i 2 autami. Większość osób od momentu zbiórki (znacznie przed terminem odjazdu) spożywa napoje "wyskokowe" i nie trzeba było dużo czasu by w ich "chuligańskich" (cudzysłów napisany specjalnie) głowach narodził się pomysł konfrontacji z ŁKS, który bardzo szybko podchwyciło sporo ludzi, również pikniki, które jak nie od dziś wiadomo potrafią po % "góry przenosić" i szybko zaczęły się telefony w celu konfrontacji, która nie miała najmniejszego sensu bo jak pisałem osób do bicia było góra 15 z czego praktycznie nikt nie przygotowany na takie atrakcje (brak bandaży i podobnych gadżetów, połowa ludzi w jeansach). Większości abstynentów pomysł ten od początku się nie spodobał jednak byli oni w mniejszości (jak to niestesty zazwyczaj bywa na wyjazdach KSP) i "negocjacje" telefoniczne były ciągle prowadzone. Na ich temat nie chce sie wypowiadać by nie prowadzić niepotrzebnej polemiki, jednak faktem jest, ze Łomza odmowila "grilla" 15x15 do 21 lat (pewnie myślała że jedziemy przygotowani na walkę a po swojej stronie miała osoby starsze) jak i to, ze również dążyła do konfrontacji. (...).
                        "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

Jeżeli nie byłbym w temacie, pomyślałbym że to nie możliwe że oni to piszą, może jakiś prima aprills czy coś. Ale niestety prawda jest przykra i nie wiem już czy dalej się śmiać czy zacząć ich żałować

Komentarz

Miejscami to wygląda jakby ktoś dla beki wymyślał te historie i wrzucał na ich forum

Komentarz

Zamieszczone przez mitur Zobacz posta
                              Czyli sranie w gacie to u nich jest na porządku dziennym

obesrani "hooligani"
                              GRCHW

Komentarz

UWAGA: nie Wasze przemyslenia na czyjś temat ale cytaty/ich własne fotki/filmiki
                                trzymajmy się tego i tylko tego a będzie temat roku.
                                "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                                Ojczyzna nam umiera
                                Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

Pracuję...
                                X