Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• U sąsiadek rozpoczynają sezon transferowy

I takie pocieszanie się

Ostatnio edytowany przez Piotrek z Woli; [ARG:4 UNDEFINED].
    http://szechteriada.org/wp/

Komentarz

• mokotow_kspp

Widziałem na meczu u nas kilka razy siłę naszych kibiców jak obili tą ochronę co chciała zabrać flagę precz z komuną, jak obiła część naszych z Antify czy jak masa osób wyskoczyła na boisko w tym meczu ze Sląskiem co nam flage zabrali w II lidze i zaczęli biec do sektora gości [5-1] itp itd. i z tego IMPLIKUJĘ że w grupie to banda legii może nas w dupe co najwyżej pocałować Jak zaczynałem na mecze chodzić to nie przypuszczałem że jest u nas taki pozytywny Fanatyzm. [u tak dużej grupy osób] ale to co zobaczyłem, szczególnie w ostatnich sezonach na K6 = mega siła.
      Pojedyncze osoby wiadomo, ale nas w grupie to nikt nie ruszy imo na wyjeździe. Personalnie tak mi się wydaje po prostu.
      A jak będzie obaczym. Jeszcze dużo czasu.

Z Polonią już 8 lat '[2005-2013]
      ----
      wale legie
      ps. to prawda
      Dodatkowo zawsze mnie zastanawia ten jego podpis
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nie wierzę w to co czytam. Dobrze, że nie śledzę ich stron, bo z nerwów, a właściwie zażenowania żył bym kilka lat krócej. Zastanawia mnie skąd się tacy idioci biorą.

Komentarz

• Gdzie wy znajdujecie takie pokemony na ich forum, bo ja przeglądam, przeglądam i nie mogę nic znaleźc?

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek z Woli Zobacz posta
            U sąsiadek rozpoczynają sezon transferowy

I takie pocieszanie się
            Nie widzę nic śmiesznego w tym, że zarząd klubu daje kibicom możliwość decydowania o cenach biletów. Wręcz powiedziałbym, że to zacna inicjatywa, taka wisienka na polonijnym gównie.

Natomiast co do ostatniego skanu, to ten Jacek Cezary to słynny i dawno skompromitowany Jacek Kamiński vel Kaminero. Już nie raz o nim tu było - zacietrzewiony komunista. Komunista, a nie żaden dzieciak z pryszczami, który akurat ma ochotę pobiegać na lewackie marsze, bo kumpele chodzą. Ten jest w pełni świadomy ideologii, działa, wyznaje komunistyczne poglądy, chodzi w marszach na 1 maja, organizuje wiece przyjaźni polsko-rosyjskiej(radzieckiej). Przy okazji organizuje/ -zował życie kibicowskie na Konwiktorskiej - m.in. od niego kupowałem kiedyś bilet na derby (KSP-Legia 0:2), gdy siedzieliśmy na ichniej krytej, a on wraz z kilkoma "zaangażowanymi" wyszukiwali przed kasami kibiców (L). No i turniej kibicowski organizował.
            Zaangażowani na KSP utrzymują, że Kaminero jest już pogoniony ze struktur, ale jak widać, "odpulenie" wedle Polonistów oznacza co najwyżej zmianę nicka na fejsbuku.

@ księciuniu
            Taaa, gość mokotow_kspp zawsze mnie bawi swoim podpisem. Ale co ja tam mogę wiedzieć, on z Polonią jest JUŻ 8 lat! 8 lat! i wali legie. ps. to prawda.

Komentarz

• usunąć
              Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
                Nie widzę nic śmiesznego w tym, że zarząd klubu daje kibicom możliwość decydowania o cenach biletów. Wręcz powiedziałbym, że to zacna inicjatywa, taka wisienka na polonijnym gównie.
                Zapewne nie było by to śmieszne gdyby :wiedzieli gdzie będą grać, czy w ogóle będą grać, czy wynajmą im stadion za 1pln (takie mają plany) itp.itd.

Ostatnio edytowany przez Piotrek z Woli; [ARG:4 UNDEFINED].
                http://szechteriada.org/wp/

Komentarz

• cały czas się zastanawiam czym ta Polonia tak bardzo zasłużyła się polskiej piłce?
                  e:literówka
                  Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Warta Poznań

Mistrz Polski (2 razy) – 1929, 1947
                    Wicemistrz Polski (5 razy) – 1922, 1925, 1928, 1938, 1946
                    Trzecie miejsce (7 razy) – 1921, 1923, 1926, 1927, 1932, 1935, 1936
                    Półfinalista Pucharu Polski – 1926
                    Wicemistrz Polski juniorów U-19 (2 razy) – 1936, 1975
                    Mistrz Wielkopolski (11 razy) – 1913, 1914, 1920, 1921, 1922, 1923, 1924, 1925, 1926, 1946, 1947
                    Wicemistrz Wielkopolski – 1919
                    Król strzelców – (1932) Kajetan Kryszkiewicz

Warta do E-klasy!
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Cytując Morta:

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                      wyjebałem DWADZIESCIA SIEDEM postów tylko z DWÓCH STRON TEMATU.

Wy naprawdę nawet w takim temacie bez banów nie jesteście w stanie się ogarnąć?

Dzięki wielkie tym, którzy próbują ogarną towarzystwo i naprowadzic temat na właściwe tory oraz tym, którzy stosują się do prośby o jego zawartosc.

Co do reszty to po prostu brak słów nawet.... wiecie,że polemizując na poważnie z kretyństwami ustawiacie sie na pozycji ...? sami sobie odpowiedzcie na jakiej
                      Skończcie już te rozkminy i nie rozmywajcie.

Komentarz

• Dziennikarstwo "obywatelskie" z Bydgoszcz.naszemiasto.pl. Opis zajść na meczu Elana - Motor i pod koniec takie coś:

Kibice Elany trzymają sztamę m.in. z Ruchem Chorzów i Jeziorakiem Iława, a Motor to "brat" warszawskiej Legii i Zagłębia Sosnowiec. Legia i Ruch to wrogowie na śmierć i życie.

Komentarz

• Gość miał po prostu info z przedwczoraj, a konkretnie z jakiegoś 1985 (Legia-Motor-Zagłębie), też mi wielka historia
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Andersen znowu akcji ! Po co pisać taki tekst na stronie Śląska? Ktoś mu płaci za wierszówkę, bo news o meczu Odry z Miedzią byłby za krótki?

Nie ma wymówek! Mamy wyjazd! Jednak najpierw o wielkiej piłce.
                            Ale się zrobiło wesoło podczas pierwszej połowy meczu eliminacji do Ligi Mistrzów. Najlepsza drużyna świata i okolic, najsilniejszy MP ostatnich dziesięcioleci nie dość, że dostawała łupnia od śmiesznych Walijczyków, to jeszcze powinno być nie 1-0 dla miejscowych, lecz tak ze trzy do jaja.
                            Po kompromitującej pierwszej połowie Legia ostatecznie wygrała na Wyspach Brytyjskich 3-1 i już zapewniła sobie awans do następnej rundy.

Jednak dla nas nie mecz fantastycznego zbioru futbolowych gwiazd miał dziś największe znaczenie, lecz rozgrywany w Łomży pojedynek tamtejszego ŁKS-u z Odrą Opole. Po dogrywce wygrała Odra, a to oznacza, że ci fani Śląska, którzy się nie wybierają do Podgoricy mogą dzień wcześniej swobodnie pojechać znacznie bliżej. Do Opola właśnie. Bowiem za tydzień, w środę 24 lipca w I rundzie Pucharu Polski spotka się para Odra – Miedź Legnica.
                            Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Na razie wiadomo, że mistrzowie wszechświata i okolic w kolejnej rundzie eliminacji do LM będą musieli się pofatygować do Norwegii. Czyli tam, gdzie polegli przed rokiem. Ale to ich problem.
                              Andersen w formie
                              http://www.fanslask.fuckpc.com/juz-cos-wiemy/
                              Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• o , to ładne jest

Nie rzucim ziemi skąd nasz klub
                                Nie damy podrzeć flagi

Cała Polonia przyszła tu
                                Rodzimy klub Warszawy
                                Nie damy by dziś wygrał wróg
                                Polonia to nasz klub
                                Polonia to nasz klub

W każdym meczu punkty trzy
                                Przybliżą Nas do celu
                                Od czwartej ligi na sam szczyt