Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trener Mariusz Rumak: Legia jest bliżej Europy Wschodniej, my natomiast - Zachodniej

- Lech Poznań jest klubem budowanym i funkcjonującym zupełnie inaczej niż stołeczna Legia. Dla Wielkopolski typowa jest wytrwałość i praca organiczna, zawsze tak było. Dlatego bliżej nam filozofią do Borussii Dortmund niż mocarstwowego Bayernu Monachium - mówi trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.

Jego zdaniem, porównanie Lecha do Borussii Dortmund, a Legii Warszawa do Bayernu Monachium jest trafne, przy zachowaniu wszystkich proporcji. - Bliżej mi sercem do tego co pokazuje Borussia w graniu, kibicowaniu, budowaniu. Podziwiam pracę, jaką wykonała i, z całym szacunkiem dla Bayernu, wziąłbym dwa tytuły mistrzowskie BVB uzyskane po takiej pracy i przy tak znacznie niższych nakładach, przy ich pozytywnym nastawieniu i wytrzymaniu trudnych momentów, przez które przechodzili.

Trener Mariusz Rumak mówi, że także w Lechu chce stworzyć pewną siłę wewnętrzną, która jest niemierzalna, a pozwala odnosić sukcesu mimo mniejszych możliwości. - W Wielkopolsce organiczna praca u podstaw i wytrwałość była cechą zawsze wyróżniającą. W Lechu też na nią stawiamy. Dalekie nam są mocarstwowe zakusy, drogie zakupy i tego typu filozofia w budowie zespołu - mówi trener Mariusz Rumak.

Dlatego zakusy Legii Warszawa w stronę piłkarzy Lecha nie niepokoją go. - Ja rozmawiam z nimi. Jeśli mówią, że chcą pracować z nami i mówią, że jeśli odejdą to tylko na Zachód, to ja im ufam - mówi trener Lecha Poznań. - A jeśli ktoś chce odejść do Legii, to niech idzie, bo to znaczy, że nie zrozumiał naszej filozofii i do niej nie pasuje.

Trener Mariusz Rumak mówi, że informacje o tym, jakoby Legia w zaplanowany i metodyczny sposób próbowała wyciągać piłkarzy z Kolejorza wywołują u niego uśmiech. - Bo przecież zgodnie z naszą filozofią i tym, co powiedziałem, nie można na nas wywrzeć presji w taki sposób. Jeżeli Legia rzeczywiście uznaje nas za głównego rywala i chce w ten sposób osłabiać, to nie jest w stanie tego zrobić - mówi. - Mnie zależy na stworzeniu grupy piłkarzy dumnych z tego, że są z Lecha i podzielających właściwe nam wszystkim wartości takie jak praca, szacunek, ambicja i spełnienie marzeń.

- Legia ma swoją koncepcję rozbudowy klubu, my swoją. Spójrzmy, w jakich klubach lądują gracze z obu klubów. Legia otwarta jest na Wschód, tam wysyła swoich graczy. Fajna liga, można zarobić, ale stamtąd już bardzo trudno wyjechać na Zachód. My otwieramy poprzez nasz klub czy Bundesligę czy inne ligi zachodnie. To jest inny kierunek. Widać, że my jesteśmy bliżej lig zachodnich i Europy Zachodniej. Oni natomiast Wschodniej - dodał. sport.pl

Nierozumiem, najpierw porównuje Legie do Bayernu, a później mówi że jesteśmy bliżej Europy Wschodniej. To znaczy że Bayern również jest bliżej wschodu? Ten facet sam już się gubi w tym co mówi. Ględzi bez namysłu, tylko po to by ględzić, szczególnie jeśli to dotyczy Legii.

Widać ża Szkapa ma typowy charakter wroniecki, skoro bez mrógnięcia oka wziął by dwa tytuły mistrzowskie BVB.
    Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
      ... bez mrógnięcia oka ...
      kurva panowie dziś sobota, odpuśćcie sobie choć raz melanż i zainwestujcie w słowniki.
      kolejny po "chiszpanie"...

Komentarz

• Czy oni coś psioczyli na temat tego, że użytkownicy tego forum wchodzą na ich fan page i niektóre posty kopiują i dodają w tym temacie? Ale w sumie to miło, może post bodajże detoxizera o tym, że niedługo także i klub się nimi zajmie już przeczytali.

Komentarz

• Kurde takiego babola zaliczyłem Przepraszam że obniżyłem poziom
          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Kurczaki, zablokowali mnie

Komentarz

• Zamieszczone przez carlitos94 Zobacz posta
              Czy oni coś psioczyli na temat tego, że użytkownicy tego forum wchodzą na ich fan page i niektóre posty kopiują i dodają w tym temacie? Ale w sumie to miło, może post bodajże detoxizera o tym, że niedługo także i klub się nimi zajmie już przeczytali.
              Zaznaczę na wstępie, że wspominałem o tej sprawie w komentarzach innego serwisu (jeden z użytkowników zacytował nawet tutaj moją wypowiedź). Jeśli moderacja uzna, że zaśmiecam temat, lub moja wypowiedź jest zbędna - proszę o skasowanie wpisu.

Z tego co mi wiadomo, Dział Prawny KP Legia już zajmuje się tą sprawą, ale nie wiem, kiedy można spodziewać się konkretów. Takich spraw nie załatwia się w Polsce w kilka dni. Myślę, że kiedy o podjęciu kroków prawnych przez KP Legia dowie się autor tej całej "akcji" - dowiemy się i my.

Kontynuując - na razie usunięto im jakieś treści z profilu na facebook'u, o czym zdążyli już poinformować. Na tym jednak nie koniec. Autor tego całego przedsięwzięcia strzelił sobie w kolano w momencie, kiedy stworzył i rozpoczął sprzedaż koszulek, na których umieścił herb Legii. Ludzie zarządzający KP Legia - delikatnie mówiąc - nie lubią, kiedy ktoś czerpie zyski ze sprzedaży produktów (PWP, art. 153), na których umieszczony jest nasz herb (dla nich znak towarowy/logotyp). Większe pole do popisu klubowym prawnikom da też planowane otwarcie strony "Anty-Legia". W adresie została użyta nazwa "Legia", która również jest zastrzeżonym znakiem towarowym (PWP, art. 120). Twórca "akcji" prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo upierdliwi potrafią być ludzie zatrudnieni z klucza ITI. Swego czasu, kazali mi zamknąć malutkiego bloga o Legii, bo na stronie umieściłem herb i nazwę "Legia" w adresie. Bardzo jestem ciekaw tego starcia, wielka korporacja kontra internetowy furiat-mitoman z Wielkopolski.

Nie jestem zwolennikiem zamykania takich hejterskich stronek i profili. Mam niewyobrażalną bekę z twórczości tych kretynów zionących nienawiścią do Legii. Odnoszę też wrażenie, że oni naprawdę wierzą w to, co tam piszą na tej stronce.

Zamieszczone przez piejo kury piejo
              Inicjatorem tej całej akcji może być ulubiony portal kibiców Lecha. Tak mi się wydaje, bo zdjęcia tam zamieszczane często można zobaczyć na profilu facebook’owej akcji. Niestety nie jestem tego na 100% pewien.
              Nie jest tajemnicą, że inicjatorami projektu są osoby związane z Lechem, wystarczy spojrzeć na to, co mają dodane do lubianych na tej swojej stronce. Natomiast biorąc pod uwagę rozmiary akcji - tworzenie grafik, koszulek i filmików - widać, że stoją za tym osoby posiadające odpowiednie zaplecze finansowe i doświadczenie w dziedzinie tworzenia i prowadzenia serwisów internetowych. Projektują stronę, wykupili domenę, hosting w jednej z solidniejszych polskich firm (stronę stawiają na serwerze holenderskim) - pełna profeska. Czy w tę akcję zamieszany jest dobrze nam znany serwis? Na pewno byłoby ich na to stać - udowadniali to wielokrotnie tekstami tam zamieszczanymi.
              Ostatnio edytowany przez intheknow; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli we wcześniejszym wpisie zrobiłem błąd to sorry, pisałem na szybko, możliwe że coś przeoczyłem.

Inicjatorem tej całej akcji może być ulubiony portal kibiców Lecha. Tak mi się wydaje, bo zdjęcia tam zamieszczane często można zobaczyć na profilu facebook’owej akcji. Niestety nie jestem tego na 100% pewien.
                Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zastanawia mnie czemu rozmazali zdjęcie rotmistrza Pileckiego. Wiem, że czytają, to może byliby łaskawi odpowiedzieć.

PS. Już się obsrali

Oświadczamy, że nie będzie strony internetowej pod nazwą "Anty-Legia". Zawiera ona człon klubu Legii Warszawa, który jest ich znakiem towarowym. Jaka będzie nazwa, zdecydujcie sami, powyższą ankietą.
                  Ostatnio edytowany przez carlitos94; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kibole to zjeby, ***** kiedyś w Poznaniu na Kaponiera jakiś ***** z drugim się przyczepili do mnie, mówili, że jestem z Wisły czy coś, ni cholere nie chcieli się odczepić. Nie wiem co ode mnie chcieli, nigdy nie byłem jeszcze na stadionie na żadnym meczu bo nie interesuje się piłką nawet w 1%
                    Qrwa w dodatku byłem w pracy i ubiór miałem odpowiedni, tzn. koszula na krótki rękaw i spodnie od gangu. W ręce niosłem teczke i torbe z laptopem. Pewnie chcieli mi tego laptopa zajebać, dookoła szło pełno ludzi i nikt nic nie widział ani nie słyszał. Dobrze, że nie musiałem się z nimi lać. A ***** tanio bym się nie dał, ćwicze na siłce, w garażu mam worek do kickboxingu w który przynajmniej raz w tygodniu napierdalam. A w szkole średniej często byłem na tzw. solówce.
                    Nie robie tutaj z siebie jakiegoś kozaka, udałem że ich nie widziałem. Ale gdybym już musiał to na bank bym się postawił, zresztą zawsze gdy ide a z przeciwka idzie jakaś ekipa to przygotowuje się do walki albo do spierdalania
                    white power

Komentarz

• Czy na pewno po to został założony ten temat
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Też nie wiem co to ma do tego tematu.

A już tak w nawiązaniu do tematu - Ci panowie dobrze dają do pieca od rana:

https://twitter.com/KetrabSalog
                        https://twitter.com/MrMolak
                        https://twitter.com/lechowyfanatyk

Komentarz

• Zamieszczone przez carlitos94 Zobacz posta
                          Też nie wiem co to ma do tego tematu.

A już tak w nawiązaniu do tematu - Ci dwaj panowie dobrze dają do pieca od rana:
                          Nie dawaj linków do jakiś profili zjebów tylko same cytaty. Ludzie czy ten temat was przerasta ?

Komentarz

• Wiadomo kto, wiadomo gdzie (wielkie poruszenie po dzisiejszej decyzji MZPN-u)

1
                            przez trebor » Czw Cze 20, 2013 23:03
                            Ostatni sygnał dzwonek (a może już po nim?) żeby narobić szumu! Mordują nam klub a my siedzimy i napieprzamy w klawiaturę!
                            2
                            przez Michał Hamburger » Czw Cze 20, 2013 22:37
                            Po szklance whisky i na pełnym wkurwie. Po c... było pacyfikować socios rok tomu? Mielibyśmy organizację, struktury i kasę by złożyć papiery na 4 ligę. A teraz co mamy? c...!
                            3 (mój faworyt)
                            przez Dżosef » Czw Cze 20, 2013 22:52
                            Paradoksalnie okręgówka, ze sportowego punktu widzenia nie jest złym rozwiązaniem. Mówię w 100% poważnie.
                            4 (żarty się skończyły)
                            przez maciekl » Czw Cze 20, 2013 21:08
                            No to panowie decyzyjni kiedy idziemy na miasto????
                            Może w sobote po meczu rocznika 98??? ( 17:00 Sahara)
                            Jeszcze tak robiony w c.... nie byłem, ktoś mnie dyma i jeszcze się usmiecha.
                            oraz festiwal "cosi"
                            ******* mać nie wierzę w to. Trzeba coś zrobić. Tylko co. Osoby które się znają na tym niech powiedzą co w takiej sytuacji możemy zrobić. To na pewno jest 100% info ?

przez elektryk » Czw Cze 20, 2013 22:09
                            Jak tam Listkiewicz z Engelem? Załatwiają coś? Jak dupy k.... nie ruszymy na ten cały MZPN czy c... wie jak to się nazywa to nas wydymają.
                            No tak, ale to każdy we własnym zakresie ma robić? Nam potrzeba lidera, który to pociągnie. Nawet mimo naszych słabych liczb i miernych możliwości, możemy coś jako grupa zdziałać, tylko ktos musi to ogarnąć i zjednoczyć, stworzyc plan dzialania. My niestety nie mamy takiego kogoś.
                            Ostatnio edytowany przez gostek1555; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

• spisek!
                              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• z ichnej forumki:
                                Jaka musi być nienawiść wobec Polonii ze strony (L), że wykorzystują stwarzane ad hoc pseudo- przepisy aby tylko nas udupić. Przypominają się najgorsze czasy komuny- od lat nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Otóż mam dla was szubrawcy i ludzie bez zasad prostą informację- POLONIA BYŁA, JEST I BĘDZIE. Dlatego, że są jeszcze ludzie w Warszawie, dla których liczą się pewne wartości i którzy w dupie mają wasze pseudo- sukcesy oparte na kasie, polityce i oszustwie. Choćbyście się posrali zawsze będziemy wam cierniem w oku i zawsze będziemy przypominać czym jesteście. C.*** wam w dupę.

Naprzód, naprzód, naprzód Polonia (choćby i w B-klasie).

E: jeszcze dwa kwiatuszki:

Jak dla mnie to jest kompromitacja MZPN - Prezes MZPN do dymisji! Cynizm kibica Legii. Czy w jakikolwiek sposób próbowali pomóc Polonii - tak jak to się wydarzyło w Łodzi? To był ich zakichany obowiązek. Uwalili najstarszy klub w ich regionie, drugi pod względem liczby kibiców.
                                No właśnie o to chodzi. (L) chce grać rezerwami w II lidze więc rękami PZPN-owskich siepaczy niszczy najgroźniejszego potencjalnego konkurenta.Proste jak drut. Leśnodupskie widać mają budżet nie tylko na transfery.

E2: to jest miszcz:

k...y jebane z "(Ł)ajzarczykiem" na czele. Jak tak k.... sie wypowiedziala o mozliwosci 3 ligi to juz wiadomo bylo ze smiec j....y zrobi wszystko ... no k.... trzeba przejrzec na oczy...to jest zielona k.... i ta k.... nas zawsze ujebie... teraz bedzie proste jak najdalej od ekstraklasy... minimum 6 lat aby cwelom jeszcze bardziej utorowac droge i zmniejszyc nasze znaczenie do klubu podworkowego...
                                W okregowce to co bedzie ? amatorzy sedziowie, ktorzy beda nas j....c jak tylko sie da, bo te chuje beda delegowaly specjalnie jakies k...y na nasze mecze...

w koncu bedzie tak ze po 1 sezonie odechce sie nam wszystkiego i zostanie nas 50% i potem tak coraz mniej az znikniemy... kto na nas przyjdzie ?!!! mysle o mlodszych ... no k.... ?!!! klubow podworkowych w okolicy jest setki...

jak zabiora nam K6 to jest koniec dla nas - niestety i przestanmy sie łudzić. 1 góra 2 sezony niepowodzeń i do widzenia. Zostanie nas 100 osób... całe młode pokolenie poza Waszymi dziećmi pojdzie na jebaną cwelnie ... chyba, że macie każdy po 11 dzieci w rodzinie... matematyki nie da się oszukać...

te k...y powinny wisieć na stryczkach przy ulicy... tego można było się spodziewać po tej jebanej czerwonej mendzie...komuchowi jebanemu!

w III lidze bylismy zagrozeniem - taka prawda - wiec postanowiono upuscic z nas powietrze... bo w perspektywie szybkiego awansu do II ligi to juz nasza pozycja nie bylaby taka marginala... a tutaj... c......

serio k.... ...w dupie mam kto to czyta... ta k.... jebana powinna sie doigrac i odpowiedziec za to!!!
                                Ostatnio edytowany przez Buzz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X