Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To chyba tutaj pasuje. Znany centuś ze sportowych syfów dał głos. Chyba maść się temu panu kończy

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Oni tam w tym Gdańsku to zupełnie się na piłce nie znajo...
      ustawienie autobusu i liczenie na kontry to samobójstwo.
      Oni maja szybkie skrzydła i tego brazylijskiego brzdąca w środku.
      ten konus z Brazylii wciąga dryblingiem i szybkością całą ligę. Jak się cofniemy jak zawsze pod 16 to nas rozjadą.
      Lukjanovs czy jak mu tam to naprawdę niezły grajek i ograniczenie jego poczynań może być kluczem do sukcesu
      Lukjanovs...

Kijek, to Ty pisałeś na forum Lechii?
      Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Na forum Cracovii też ciekawe teorie, szczególnie dla matematyków. Trzecią połowe wymyslili

29-02-2020, 21:02#92
        Pół forum chciało Vestenickiego na szpicy, drugie pół posadzić Pellego, stało się, trzecie pół już wieści katastrofe

Komentarz

• Myślę, że żartują
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
            Oni tam w tym Gdańsku to zupełnie się na piłce nie znajo...

Lukjanovs...

Kijek, to Ty pisałeś na forum Lechii?
            Lukjanovs czy jak mu tam to naprawdę niezły grajek i ograniczenie jego poczynań może być kluczem do sukcesu
            po zaznaczonym fragmencie widać, że to nie Kijek pisał,
            chyba że chodziło o to, żeby ... podpalić
            Never Surrender

Komentarz

• Dokladnie. Ja bym nie napisal, ze on jest niezly.
              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Lechia mnie średnio świerzbi ale wszedłem tam i nie zawiedli. Jest tam taki ananas, który chyba brał udział w programie dwa światy. Cytuję:
                "Bardziej dlaczego Lechia nie chciała dzisiaj na prawdę pograć i wygrać z" klubem któremu powinien kibicować każdy szanujący się Polak" (przeinaczone)? Gorsza nie była...
                Znowu kasa?"
                Statystyki wg ekstraklasy:
                Lechia 2 strzały, 0 celnych
                Legia 21 strzałów, 7 celnych.
                edit: literówka.

Komentarz

• Na poprawę humoru. Fascynujące historie. Czyta się z zapartym tchem. Zostałem fanem.

https://twitter.com/EmirSremu

Komentarz

• Kolejne elementy wielkiego projektu Monsieur Nitota systematycznie ogłaszane są szerszemu gronu odbiorców. Najpierw poinformowano, że w 2029 r. Polonia zmierzy się w finale Ligi Mistrzów z połączonymi siłami Paris Saint-Germain, Bayernu, Juventusu i FC Liverpoolu. Dzisiaj wiemy już, że pojedynek ten prawdopodobnie odbędzie się na obiekcie przy Konwiktorskiej, gdzie zasiądzie 40 tys. osób - każda przyodziana w szaliki Legii i KSP.

Ostatnio edytowany przez Szymon94; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• umożliwi wam regularne sparingi, uszanujcie to

Komentarz

Pracuję...
                      X