Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem jak ciężką cegłą oberwał w głowę gość wrzucający te wpisy i grafiki na ich stronkę, ale to jest o wiele bardziej żenujące niż oświadczenia Sharksów. Najpierw jakieś mitomańskie posty sugerujące, że sami utrzymali Śląsk w lidze, potem wielka akcja wrabiania Robaka, w której się skompromitowali, a teraz to publiczne pranie brudów z jakimiś żenującymi grafikami. Jeszcze gdyby to była jakaś podrzędna stronka z 200 lajkami to można by zrozumieć, że jakiś dzieciak się tym bawi, ale tutaj widzę cała ekipa bawi się przy tych wpisach świetnie, skoro dalej wrzucają taki żenujący content.

A w temacie wykorzystanych przez nas biletów od razu przypomina mi się sytuacja z finału PP, który rozgrywany był w formie dwumeczu, gdzie prawie się nie zapłakali, że dostali mniej biletów i nie udostępnili dodatkowej puli, a sami przyjechali do Warszawy w kilkaset osób. Śmieszni ludzi

Komentarz

• Ostrożnie z komentarzami bo przyjdzie łysy z nabojki.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: nab.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 12,3 KB
ID: 2309514

Nie no, najpierw chyba najbardziej komiczne oswiadczenia tego roku w sprawie Andersena a teraz to. Alez tydzien notuje Ultras Silesia
      Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Wcześniej jeszcze były oświadczenia w sprawie Tarasovsa.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• I jeszcze to "XD", jakis gimbus to chyba pisał.
          ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Romanowi zbierało się od dawna bo prawda jest że od paru lat klub stał się dla niego maszynką do robienia kasy ,a teraz weto.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
              Zapowiada się kolejna część cyklu "Andersen na tropie legijnego spisku"
              Spisek to ty masz na drugie...

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=XbzrrEJAjqs

"Film na faktach".
                Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                  Nie wiem kiedy to g*wno ma premierę, ale mam nadzieję że zaproszą na nią Grosika i Peszkę i sfilmują ich miny po wyjściu z seansu

Komentarz

• Co jak co, ale ostatnia scena trailera jakoś tak nawiązuje do Wrocławia
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                      Nie wiem kiedy to g*wno ma premierę, ale mam nadzieję że zaproszą na nią Grosika i Peszkę i sfilmują ich miny po wyjściu z seansu
                      Na końcu tego zwiastuna piszą 21 lutego.
                      "Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami", chyba kuurwa urojeniami. Na końcu chyba nawet widziałem "nóż w głowie Dino Baggio".
                      Jednym słowem dramat większy niż Skrzydlate Świnie. Czekam jak zaczną być zapraszani do śniadaniówek TV ci "aktorzy" i będą z poważnymi minami zachęcać do pójścia na to coś do kin.
                      Szczególnie czekam na coś takiego:
                      - Kraśko/Rusin: Antku(Królikowski) jak przygotowywałeś się do tej roli?
                      - Antek: ..........

Komentarz

• Nie wiem kompletnie gdzie to wsadzić, ale z takich ciekawostek WK przed chwilą zadeklarował że popiera potencjalnego inwestora polonii

Komentarz

• I "nie pije Królewskiego", a kibice Legii boją się mocnej Polonii, bo "będą dostawali w ryj od nich"

Komentarz

• Czy są jeszcze na forum kibice tego ochlapusa, którzy twierdzą, że należy mu się szacunek za lata gry w Legii?
                            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                              Czy są jeszcze na forum kibice tego ochlapusa, którzy twierdzą, że należy mu się szacunek za lata gry w Legii?
                              Jak są, to niech obejrzą ostatni Stan Futbolu.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• w tytule powinno być legła z małej litery

http://lechia.gda.pl/forum/watek/7916/
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X