Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak mi się skojarzyło
    [IMG][/IMG]

Komentarz

• http://lechia.gda.pl/forum/watek/7829/5/

To jacyś chorzy psychicznie ludzie są.

e:

Że do Dulkiewicz i Adamowiczowej nie napisał?
      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jakby "teorii spiskowych" było mało to dodam coś o esa 37.
        Od momentu wprowadzenia tej rewolucji praktycznie ten sam zespól
        rok w rok wygrywa ligę.Wczesniej zdarzało im się to średnio raz na 10 lat.
        Ten sezon jest podobny .Czego nie da się zrobić w 30 kolejkach można w kolejnych siedmiu .Tak wysoki budżet (przepaść nad pozostałymi zespolami)tylko im pozwala grać tyle kolejek.
        Jednym słowem wychodzi na to,że ta reforma jest ewidentnie pod nich.
        Pomijam już, że i tak potrzebują "sił nadprzyrodzonych"
        Przy nich poznański spocony Arkadiusz to wzór normalności.
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• http://weszlo.com/Trybuna/rejtan-czyli-lament-kibola/

I to z naszego zacnego forum osobnik ...

Komentarz

• Jeśli to rzeczywiście ten sam osobnik, to wywalić dziada z forum.
            Bo tak.

Komentarz

• Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
              http://weszlo.com/Trybuna/rejtan-czyli-lament-kibola/

I to z naszego zacnego forum osobnik ...
              Ban dla tego pajaca.
              edit: literówka.

Komentarz

• I po co? Przyjdzie na nowo pod nowym nickiem. Jak mawiał kiedyś bloniaq niech sobie siedzi tylko zmienić mu podpis pod nickiem.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  I po co? Przyjdzie na nowo pod nowym nickiem. Jak mawiał kiedyś bloniaq niech sobie siedzi tylko zmienić mu podpis pod nickiem.
                  Michaś, poza forumowym rozdwojeniem jaźni i monologami dialogowymi, na swoim fejsuniu fetuje Urbana, koszerną i resztę koderastów.
                  Poza tym jest nauczycielem UE (sic!).
                  Także, nie po drodze mu z kibolstwem, oj nie po drodze.

Benek ma rację. Zmienić podpis, jak się kiedyś ladacznice goliło na łyso.

Komentarz

• Nie każdy ma tłitera, więc wrzucę chyba największy autodiss w sieci, jaki widziałem. W wykonaniu dyrektora marketingu Rakowa:

Najpierw było tak:

A skończyło się tak:

po drodzę jeszcz się działo, całość tutaj:

https://twitter.com/GBrudnik/with_replies
                    ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Jontek
                      Nowy
                      Jontek
                      Nowi
                      5 odpowiedzi
                      Zgłoś
                      Napisano 2 godziny temu
                      Mam nadzieję, że uda się zorganizować wyjazd (mimo że sam nie jadę), ale jeśli jednak nie wyjdzie to chciałbym przypomnieć mecz o awans do ekstraklasy z Petro Płock (czy jak ten klub się wtedy nazywał). Być może decyzja jest podyktowana takimi samymi przesłankami jak wtedy u nas. No bo chyba problemem dla gliwiczan nie jest ewentualna powtórka z ostatniej kolejki zeszłego sezonu. Więc, o ile osobiście nie lubię takich zagrywek przeciwko kibicom, to w tej konkretnej sytuacji jestem w stanie to zrozumieć i życzę Piastowi jak najlepszych przeżyć w historii ich klubu. Będąc na miejscu rządzących klubem, też pewnie bym tak kombinował. Jednak jeszcze raz podkreślam, że mam nadzieję, że do wyjazdu jednak dojdzie.
                      Miałem pogrubić dwie rzeczy a skończyło się tak, że cały post powinienem.

Boże chroń od takich rozdwojonych cudaków na trybunach i za biurkami w zarządach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Miałem pogrubić dwie rzeczy a skończyło się tak, że cały post powinienem.

Boże chroń od takich rozdwojonych cudaków na trybunach i za biurkami w zarządach.
                        Większość „sztywnych” przeciw Legiunii, kurwość okazuje. Ale to dobrze, znaczy ze boli i sprzedaż maści ma się dobrze 😉
                        „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Polecam do poczytania na kibiconetowni dwie ostatnie strony tematu dotyczącego europejskich pucharów.

Przewodniki wyjazdowe lepsze od tych Konia Rafała!! Panowie - odpalać smartfony i czytać

Komentarz

• "kibice net ,po hvj mi jechać na wyjazd"
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Świat w/g czarnulek

Wiesz - powiem nawet więcej - Polonia ma w Warszawie większy potencjał kibicowski niż Legia. Co z tego, że na ich meczu będzie 20 tysięcy, kiedy aglomeracja ma około trzech milinów. To mniej niż 1 % potencjału ludzkiego.
                              Są tacy, którzy nie mają gdzie pójść, bo nie akceptują choćby śladu hardcoru, tojtojów, brudnych krzesełek, braku poziomu, braku perspektyw, braku tożsamości, odrębności i wielu innych rzeczy.
                              Jeśli wymyślimy Polonię na nowo - ci ludzie wrócą / przyjdą.
                              Ale nie możemy być kalką sąsiadów.
                              I plan to live forever or die trying

Komentarz

• Z forum czarnuchów:

1/3 meczu bluzgali na Widzew. Bez związku z meczem, bo Lechia to żadna zgoda Widzewa. To pewnie związek z nadchodzącym meczem PP.
                                Oj podnosi im ten Widzew ciśnienie, jak mało kto. Napsuł im krwi sportowo w przeszłości, a teraz kontroluje kibicowsko z 1/4 Mazowsza.

Komentarz

Pracuję...
                                X