Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A co gorsza Ty tym „żydzewem” i „białorusią” dostosowujesz się do tego poziomu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?
      Forum Lechii

Co jeden wpis to lepszy, mają nasrane w tych baniach

Jak ta drukarnia mogła anulować gola Legii po VARze? Oj przelew nie pójdzie

Komentarz

• d.g.
        20 kwietnia 2019, 22:58 / sobota
        Skandal...ja na pewno widziałem jak bramkarz Cracovii mrugnął lewym okiem dając tym samym znak w który róg sie rzuci.Dodatkowo na powtórkach widać wyrażnie, jak kciukiem pokazywał na lewy róg. Tak więc skandalioza panowie i dymają nas az milo bo wiadomo, ze pilkarsko nasz Sobiech wciaga nosem Carlitosa a Medeiros przy Michalaku to drewno. Gramy jak z nut strzelamy gole ale ***** to wszystko na nic bo jest spisek! Jak żyć *****?

idą na ostro

Komentarz

• To forum jest lepsze niż spocony Arkadiusz na kkslech.
          Az żałuję że tak późno tam wpadłem.

#teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• myślałem że k.netownia to burdel ale na forum Lechii ( podkreślam z dużej litery ) tam jest rynsztok
            PS trzymajmy swój poziom

Komentarz

• Igor ta morda , bierze pieniądze od Morta . Cracovii bramkarze Morta pytają o gażę .

Komentarz

• Wygraliśmy po karnym w doliczonym czasie (ch.. że ewidentnym co przyznaje sam Probierz) więc kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci mógłby się rozrosnąć się do 1000 podstron.

Każdy losuje forum do sprawdzenia klubów od E do 4 ligi i wkleja co najbardziej wyszukane treści ?

Nie no Święta są więc jaja mamy w koszykach : )

Komentarz

• Aż wszedłem z ciekawości.
                  Axel
                  21 kwietnia 2019, 10:19 / niedziela
                  Nie ma tego złego.widac ze jest dołek formy.przynajmniej będzie kupa śmiechu jak te śmierdziele z warszawy pojadą do luxemburga i wpierdoli im 2 bramy chłop co na codzień leczy zeby bądź podaje steka w knajpie a piłka zajmuje się hybbystycznie.
                  Po 0:2 u siebie od Piasta Gliwice ******** takie kocopoły. To się samo komentuje.

Komentarz

• To czym zajmują się piłkarze Lechii skoro i tak są za Legią od tylu lat

Komentarz

• Śmiejecie się z kosmitów na forum Lecha, czy Lechii, tymczasem na stronie czarna-elka.pl:

​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• O Senator... On jeszcze żyje.
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Alius. Ja wiem że nasz PZPN podlega pod UEFA. Moje pytanie było takie czy w przypadku rażących pomyłek sędziego można się odwołać do PKOL lub sądu powszechnego. Wiadomo przecież że PZPN podlega pod PKOL a FIFA pod MKOL. Jest jeszcze prawo krajowe czyli sąd powszechny który nie podlega zewnętrznej jurysdykcji a stanowi prawo dla danego kraju. Czy możemy się odwołać równolegle do PKOL i sądu powszechnego? Co na to regulamin ekstraklasy i pzpn?

Stefanski to Dr. Alban czy ocb?

Komentarz

• https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...ePt2R1ipHK.jpg

Pytanie tylko który to? Stokowiec czy Tusk?

Komentarz

• Jakby kiedyś Stefańskiego znaleźli zajeba_nego w rowie, to pierwszego podejrzanego już mamy.

Komentarz

• Niektórzy nie dorośli do internetu.
                                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Pracuję...
                                X