Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chyba tu będzie najlepiej.

Ktoś mi powie co się stało z naszą stroną i komentarzami pod nią? Wylewamy na siebie pomyje jak jakieś gówniarstwo. Człowiek czyta relacje z trybun, przypomina sobie jak było, patrzy poniżej a tam ciągle coś nie tak, wszystko nie pasi...

Nie podoba się relacja- napisz swoją! Komentarz łatwo wrzucić, a kontaktu do redakcji nie potrafisz znaleźć?
    Nie podoba się śpiewanie hymnu- zwróć uwagę komuś kto nie potrafił się zachować w trakcie!
    Nie podoba ci się przyśpiewka- wymyśl coś swojego i powiedz to gniazdowemu.

Przestańcie wylewać swoje żale pod czymś co sami tworzymy. Na krytykę jest miejsce w realu, a nie zza klawiatury. Możemy na tym tylko zyskać! Dlatego prośba do wszystkich których swędzą palce. Zastanówcie się następnym razem czy palącego was tematu nie lepiej załatwić na żywo na następnym meczu. Nie słyszałem, aby ktoś do kogoś miał pretensje bo zwrócił mu na coś kulturalnie uwagę i miał dobre intencje. O forumce się nie wypowiem bo jestem tu tylko gościem, ale widząc niektóre wpisy, i to jak odnosimy się do siebie, jest po prostu słabe. Z szacunkiem Bracia.

https://legionisci.com/news/74710_Re...schodniej.html
    Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
      Chyba tu będzie najlepiej.

Ktoś mi powie co się stało z naszą stroną i komentarzami pod nią? Wylewamy na siebie pomyje jak jakieś gówniarstwo. Człowiek czyta relacje z trybun, przypomina sobie jak było, patrzy poniżej a tam ciągle coś nie tak, wszystko nie pasi...

Nie podoba się relacja- napisz swoją! Komentarz łatwo wrzucić a kontaktu do redakcji nie potrafisz znaleźć?
      Nie podoba się śpiewanie hymnu- zwróć uwagę komuś kto nie potrafił się zachować w trakcie!

Przestańcie wylewać swoje żale pod czymś co sami tworzymy. Na krytykę jest miejsce w realu, a nie zza klawiatury. Możemy na tym tylko zyskać! Dlatego prośba do wszystkich których swędzą palce. Zastanówcie się następnym razem czy palącego was tematu nie lepiej załatwić na żywo na następnym meczu. Nie słyszałem, aby ktoś do kogoś miał pretensje bo zwrócił mu na coś kulturalnie uwagę i miał dobre intencje. O forumce się nie wypowiem bo jestem tu tylko gościem, ale widząc niektóre wpisy, i to jak odnosimy się do siebie, jest po prostu słabe. Z szacunkiem Bracia.
      Doskonała ortografia, interpunkcja i styl wpisu. To rzadkość na forum. Szacunek!
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez DZ1 Zobacz posta
        Przytoczysz jakiś autodis "pudla"?
        Np za Weszło, odnośnie transferów, bo nie chce mi się szukać jego ripost do Leśnego i jego polityki transferowej:
        "– Jeśli już ściągać, to gwiazdę, a Eduardo na takie określenie na pewno zasługuje. Sięgnęliśmy po niego z trzech powodów. To lis pola karnego, a kogoś takiego trochę nam brakowało, co było doskonale widoczne choćby w meczu z Wisłą Płock, który przegraliśmy 0:2. Śmiem twierdzić, że gdybyśmy mieli wtedy Eduardo, to tamtego spotkania byśmy nie przegrali. Po drugie, on nie ma być konkurencją dla Jarka Niezgody, a wręcz przeciwnie – Jarek może się przy nim dużo nauczyć. Mówię nie tylko o meczach, ale i o treningach. Poza tym, niewykluczone, że będziemy grali na dwóch napastników. Po trzecie, liczę, że Eduardo przyciągnie kibiców na trybuny, bo wierzę, że ludzie chcą przychodzić na gwiazdy, albo oglądać je w telewizji. Zatem na pewno element marketingu w tym transferze jest, to też potrzebne."
        100%EG

Komentarz

• Zamieszczone przez DZ1 Zobacz posta
          Przytoczysz jakiś autodis "pudla"?
          Chciałbyś coś jeszcze?? Jednopostowcu??
          100%EG

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
              Chyba tu będzie najlepiej.

Nie podoba się relacja- napisz swoją! Komentarz łatwo wrzucić, a kontaktu do redakcji nie potrafisz znaleźć?

https://legionisci.com/news/74710_Re...schodniej.html

Rzuciłem okiem na komentarze pod ostatnią relacją. Jak zwykle pod wszystkimi ostatnimi, ktoś płacze w komentarzu, że "nie da sie czytać" itd.

Potem pojawia się kolejny negatywny wpis zakończony
              Kocham Waszą propagandę
              sugerujący, że to jakiś przybysz z innego klubu.

Co oba te wpisy mają wspólnego?

*.static.chello.pl

Może to być zbieg okoliczności, ale mam jakieś dziwne przekonanie, że to jednak nie przypadek. Więc warto pojebać te komentarze i wziąc pod uwagę, że to w dużej częsci jakieś net wojowniki Polonii czy innego Widzewa.
              Ostatnio edytowany przez Układ; [ARG:4 UNDEFINED].
              ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Bez przesady. Sam pisałem tu na forum pod jawną ksywą, że wiele relacji pomeczowych autorstwa Bodziacha jest ciężkostrawnych i nie da się ich czytać. Wiele z nich mogłoby zresztą zasilać ten temat... Więc zdecydowanie nie uważam, żeby negatywne komentarze pod tymi artykułami były sztucznie pompowane.

Inna sprawa czy faktycznie wypada, żeby krytykować te relacje anonimowo.

Komentarz

• Nie umiem wstawiać zdjęć ale szlak mnie trafia jak czytam te wypociny byłej * Legii z lat 90’ mieszkającej na Bródnie ... ja rozumiem, że hejt się sprzedaje, że im bardziej coś głupiego się powie to jest więcej klików. Kiedyś miałem go za gościa, nawet nie wkurzyłem się jak grał jak Ogórek po powrocie, że przez kilka lat był karykaturą piłkarza. Ba nawet cieszyłem się jak strzelił bramkę bodajże Pogoni. To jego dzisiejsze oblicze to się nadaje na spuszczenie mu wpierdolu (po kibicowsku) lub do sądu (po innemu)... przecież to chore jest co on wyprawia ...

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                    wpierdolu (po kibicowsku) lub do sÄ…du (po innemu)... przecieÅź to chore jest co on wyprawia ...
                    wypi3rdalaj
                    "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                    Ojczyzna nam umiera
                    Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
                      Sam pisałem tu na forum pod jawną ksywą, że wiele relacji pomeczowych autorstwa Bodziacha jest ciężkostrawnych i nie da się ich czytać.
                      Oto słowa prawdy!

Komentarz

• Zamieszczone przez operion Zobacz posta
                        wypi3rdalaj
                        Ile Ty masz lat ?
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• We Wrocławiu nie ogarnęli wczorajszej oprawy [emoji6]

Pirotechnika po dwa razy na sektorze „Oporowska” oraz na sektorze gości. Obie ekipy z oprawami. Na wytłumaczenie tej warszawskiej trzeba będzie poczekać, bo na razie to o jej przesłaniu wie autor i może jeszcze kilka osób

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka
                          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Cytat z Romka ?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zgadza się, Romek albo jeszcze nie przepił porażki, albo nie wie jak wyszukać w google kim była pani Marta, rzekłbym taka mała kompromitacja z jego strony, bo kompleksy do Legii aż kipią w tym i poprzednim artykule o CWKS, u Romana oszczędnie gospodarującego prawdą

Komentarz

• mi wystarczyło google bo też nie czaiłem, no ale gimby może gugla nie znajo

Komentarz

Pracuję...
                                X