Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na forum Jagi w temacie kibicowskim zrobili sobie temat specjalnie na dzisiejszy mecz "I BIAŁOSTOCKI FESTIWAL NIENAWIŚCI 2018"

Ps. Oczywiście w przypadku pozostałych spotkań jest klasycznie Drużyna X vs Jagie...
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
      Na forum Jagi w temacie kibicowskim zrobili sobie temat specjalnie na dzisiejszy mecz "I BIAŁOSTOCKI FESTIWAL NIENAWIŚCI 2018"

Ps. Oczywiście w przypadku pozostałych spotkań jest klasycznie Drużyna X vs Jagie...
      Dasz jakieś cytaty? Nie chce mi się zakładać drugiego konta na tym ścieku. A pośmiać się zawsze można

Komentarz

• Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
        Dasz jakieś cytaty? Nie chce mi się zakładać drugiego konta na tym ścieku. A pośmiać się zawsze można
        Na razie cisza... jak będzie coś ciekawego to wrzucę, ale biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację pewnie ciekawiej będzie w temacie meczowym
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Jak już jesteście w Białymstoku, to idziecie do Kononowicza ul.Szkolna 17, on zaraz odpowiednie pismo napisze :P

Komentarz

• WOW, ależ są nerwowi na Twitterze fani starej k*rwy, po tym, gdy się okazało, że w meczu #JAGLEG nie uda się zrealizować zaplanowanych prowokacji, które miały umożliwić wygranie meczu walkowerem. Cóż, jak widać w Białymstoku nie mieszkają debile.
            Jakas ameba z TT
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Kret9
              e-Lech'02/Fanatyk

Mnie również zabrakło wjazdu na murawę lub pod szatnię. Choć pewnie gdyby płot nie wytrzymał sytuacja by się potoczyła inaczej. Trzeba było zamknąć stadion na ten ostatni mecz.

Qortes
              Fanatyk

I tu się mylisz, bo brama była otwarta na oścież. Ale już nic więcej nie piszę, bo szkoda się denerwować.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ja bym się nie śmiał ,legendarne bramy zatrzymały już nie jednych... Piasta np

Komentarz

• z forumki Leszka

miał byc bojtot, a tu ***** bilety na mecz z koorwą juz prawie się kończą.....

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                    z forumki Leszka

miał byc bojtot, a tu ***** bilety na mecz z koorwą juz prawie się kończą.....

No przecież :
                    1:Wykopki
                    2:Święta
                    3:Mecz z Legia
                    3 najważniejsze dni w roku na Zachodzie, Janusze wesołe bo przez bojkot dopingujących więcej biletów

Komentarz

• Dziennikarz z Pyrogrodu na tt:

,,Szczerze - poważnie obawiam się tego, co będzie się działo 20 maja w Poznaniu. Szczególnie tego, że mecz może zostać przerwany i już ciężko będzie go wznowić. Gigantyczne kary, burdel w tabeli, mistrzostwo przyznane następnego dnia.''

Komentarz

• Na forum Lecha ostra dyskusja o ew. świętowaniu przez nas mistrzotwa w Poznaniu.

Cytat:
                        Z tego co zauważyłem to większości ludzi nie boli strata szans na Mistrza przez nas tylko to że legia będzie go u nas świętować.

Bo trudno sobie wyobrazic wieksze upokorzenie. Wole nie myslec o ich oprawie, hasle, przyspiewkach itd. A sa k***y pomyslowe.

Komplemet
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                          Na forum Lecha ostra dyskusja o ew. świętowaniu przez nas mistrzotwa w Poznaniu.

Cytat:
                          Z tego co zauważyłem to większości ludzi nie boli strata szans na Mistrza przez nas tylko to że legia będzie go u nas świętować.

Bo trudno sobie wyobrazic wieksze upokorzenie. Wole nie myslec o ich oprawie, hasle, przyspiewkach itd. A sa k***y pomyslowe.

Komplemet

Komentarz

• Jeszcze nie otrzeźwieli

Zamieszczone przez Forum cywilizowane
                            Dwaj prezesi na kolanach powinni sypać kwiatki pod nogi Mioduskiego, idącego przez czerwony dywan. Powinni ze wstydu mieć ryje tak czerwone, jak ten dywan. Trybuny puste. Może wtedy coś pęknie i kieszenie się otworzą.

Komentarz

• Ich ból dupska jest epicki.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Ich ból dupska jest epicki.
                                Tylko co ostatnie wpisy mają wspólnego z tym wątkiem to ja nie bardzo rozkminiam.
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X