Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kawał *****.

Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Z rudowłosego to nie tylko koneser win, ale również śmieszek.

Zamieszczone przez Rudy
      Tak sobie myślę o tych wszystkich charterach,wykupionych wycieczkach,zapłaconych biletach,zarezerwowanych hotelach,cieżkie życie kibica po takim meczu,oj cięzkie!
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Wiem że gazeta.pl to ogólnie stan lewackiego umysłu ale ten komentarz do artykułu "Ze śrubokrętem i wiertarkami. Kibice GKS Tychy sami naprawili zniszczenia wyrządzone na meczu z Ruchem Chorzów" bije wszystko;
        "Podziękujmy za to PiSowi, ich wychwalanie kiboli i robienie z nich patriotów właśnie zbiera żniwa. Czy ktoś pamięta, żeby powiedzmy 5-10 lat temu czy w latach 90-tych na stadionach dochodziło do takich rzeczy? To niepojęte."

Komentarz

• Oni tam sami ze sobą gadają Ciekawe ile gościu ma kont i ilu tam takich ananasków.

Komentarz

• Teraz coś z Poznania. Użytkownik zbychz zdekonspirował chyba nasz przelew. Treść :
            "No to mamy kolejny skandal - gdzie się podziało tłumaczenie, że jak piłka odbije się od piłkarza i trafi w rękę to jest przypadkowe i takiej ręki się nie gwiżdże. No ale u nas przepisy ustala się pod ku..... nawet mimo VAR-u"
            edit: literówka.

Komentarz

• Co się stanęło z forum sąsiadek ? Działa czy usunęli bo chciałem poczytać z nudów w robocie i chvj. Nie ma.

Komentarz

• Aktualnie na forum Leszków wajcha przestawiona. Teraz to nie spisek sędziowski teraz to tajemnicza szajka robi hajs ustawiając ich mecze

Oglądam powtórkę, zerknę jeszcze 2 razy. Jak widzę Gajosa zastępującego Situma - oraz te babole w obronie. To nie jest, k.wa normalne.Ktoś na nas robi kasę.

Może to ma wyglądać dziwnie. A tak naprawdę, jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia w E klasie KMWTW.

Zawodnicy , trener mówią o tym ,że nie wpadło z naszej strony a przypadkiem wpadło ze strony Górnika. Ale to nie przypadek,że od marca ub. roku nie przegrywamy meczu u siebie a teraz przegrywamy dwa z rzędu. Z tego Mistrza nie będzie!
                Ostatnio edytowany przez eR_; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez eR_ Zobacz posta
                  Wyświetl postUżytkownik studnia dnia 28.04.2018 - 23:17 napisał

BTW co to ***** było z tym VARem? Można na podstawie powtórek dać żółtko? Myślałem, że tylko czerwo bezpośrednie. Powinno polecieć odwołanie od tej decyzji.

Jak zawsze - sędziowie mają takie zasady, żeby najlepiej na tym wyszła Legia VARszawa.
                  [/I]
                  Wyzszy stopien absurdu

Komentarz

• To to jakieś pierdy pisane przez nounejmów, najgorsze to jest tam bronienie zachowania Dilavera.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jak czasem przegladam ich forum to oni tam zyja w totalnie innej rzeczywistosci... Jak przegrywaja to wlacza sie symbol oblezonej twierdzy - wszedzie spisek, zmowa sedziow, pilkarzy. Niech tylko dzis Jagiellonia straci punkty, a posypia sie prolegijne scenariusze forumowych fantastow.

Komentarz

• No i sędziowie celowo nie dają kartek Trałce (kolejna zołta to pauza), by dać w 36 kolejce i pauza wypadnie na mecz z nami

Dawno tam nie zagladalem, ale z czystym sercem polecam lekturę forum Lecha

Komentarz

• Największe bukmacherskie forum

Jak sie ktos nie zorientowal jeszcze ja wam powiem jak wyglada polska pilka ekstraklasowa zaprojektowana na poprzednie 5 i nastepne 20 lat bo mam wolny weekend.

1. Mistrzem Polski zostanie Legia w 4 na 5 przypadkow i nie ma sie co podpalac
                          2. To jest z gory ustalone, sa naciski federacji, organizacji sedziow itp zeby w kluczowych meczach sedziowac na Legie
                          3. Dlaczego Legia mistrz? Bo stolica i duzy potencjal marketingowy, to okno wystawowe polskiej pilki, wizytowka na swiat, blisko maja lesne dziadki z PZPN na puchary itp
                          4. Nie potrzeba nawet sedziow pozostale druzyny to dno i kilometr mulu i bardzo chetnie przystali na te role bo wiesniaki typu Plock, Gliwice, Poznan czy Bialystok dzieki temu ze Legia dobrze sie prezentuje w pucharach moga sprzedawac zawodnikow, mobilizowac swoich fanow na mecze z Legia itp - same korzysci
                          5. Co roku jest taki scenariusz ze wyskakuje jakis bazant typu Gliwice, gdansk, Bialystok - co roku inny a potem jest rozkaz zeby odczekal i w jednej chwili ten bazant przestaje grac a Legia 'w kryzysie' pyk pyk pyk i psim smedem wygrywa mistrza
                          6. Wszystko jest tak wyliczone zeby tytul niby rozstrzygnal sie w ostatniej kolejce, byly emocje itp. takie sa wymagania stacji telewizyjnej ktora placi grube pieniadze, jeszcze rgubsze po zwiekszeniu liczby kolejek do 37. Canal+ w tajnej umowie ze spolka Ekstraklasa zastrzegl sobie ze maja byc emocje do konca, to daje im wiecej sprzedanych dekoderow i publicity dla ligi
                          7. W tym roku pewnie tez mistrzem zostanie Legia, zobaczcie wiesniaki typu Bialystok czy LEch (powtarzam wiesniaki typu Lech) wylozyli by sie nawet na piorze zeby ustapic miejsca Legii, zeby ta zdobyla mistrza, zaprezentowala nas godnie w Europie a potem rzucila jakies ochlapy za pilkarza

Nie wyglada to dla was jakby w pewnym momencie druzyna rewelacja stanela w miejscu i czekala az Legia ja przegoni? Zostala jeszcze wpadka Bialegostoku ale oczywiscie jest rozkaz zeby ustapili miejsca i zrobia to na pierwszej mozliwej przeszkodzie bo za to Legia odkupi od nich jakiegos gracza a oni ze swoja polityka kadrowa tylko sie skompromituja w pucharach kolejny raz
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A najbardziej to szkoda ich wysiłków, po tym jak wygrali te 3 mecze pod rząd i myślami przymierzali koroną, dotyczących udowadniania, że wcale mistrz nie będzie słaby. To varszafka dyskredytuje Wielkiego Lecha. Teraz 2 wpierdole, wygrana Stefańskiego i jednak się okazuje jaka ta liga śmieszna i wszyscy słabi.

Komentarz

• Jakie oni muszą mieć smutne życie, tacy biedni są. Co by nie robili, jakiego by nie grali pięknego futbolu, to i tak nic nie osiągnął bo wszystko jest ustawione pod nas Najwięcej piszczą zawsze Ci co najmniej osiągają. Pierdy im się w głowie rodzą jaką oni nie są potęga i lokomotywą, która mogłaby podbić europejskie puchary ale nie może bo przecież Legia ich blokuje. A to, że odpadają ze studentami z Islandii czy Żalgirisem Wilno to też przez to, że wszyscy dookoła kładą na nich nacisk aby odpadli, gdyż w europejskich pucharach jest miejsce tylko dla Legii

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Tez własnie wyczaiłem to o pisaniu że oszczędził ich wszystkich by w 36 kolejce dać kartki xD xD
                                Polecam jednak ograniczyć się z cytatami, Zachodnia kultura jak widać również wpadła na niezwykle chytry plan, mianowicie tez mogą wejść na nasze forum by później w swoich kręgach wyśmiewać (analizować) nasze komentarze.. które wyśmiewają ich.

Czasami jednak i głos rozsadko się tam trafi
                                "Niech sie cieszy, ze nie wylecial z czerwona, bo ewidentnie na to zaslugiwal. "
                                Pewnie biedak juz bana wyłapał od administracji.

Tu jeszcze taka dyskusja u Górników )).
                                -Zabrze przeprasza. Mam mieszane uczucia bo z jednej strony cieszę się ze zwycięstwa a z drugiej byłoby mi przykro gdyby ten mecz pomógł Legii zdobyć mistrza. Mam nadzieję że Górnik wygra w Warszawie i że Lech będzie mistrzem. Pozdrowienia ze Śląska.
                                -Jak Górnik przegra z Legią to będzie to niestety frajerstwo sezonu. Zabrać mistrzostwo Jadze, zabrać Lechowi dać Legi. Wiem co czujesz- jestem kibicem Cracovii i pamiętam jak urwaliśmy punkty z Piastem zabierając im mistrza i tym samym dając... Legii... :/
                                Ostatnio edytowany przez Strudzio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X