Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibicowski bełkot internetowy czyli autodissy kretynów w sieci-czytasz na własną odpowiedzialność :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Takie tam komentarze do artykułu: Na mecz z Legią przyjdzie komplet widzów?
    Z widzewiak.pl

[I][I]Środa, 22 maja 2013 godz. 10:07
    SlaPab napisał(a):
    TomAraya:

Pogrom możenie,ale przy pełnym zaangażowaniu wszystkich zawodników,wygrać z ległą zawsze można.Przekupiony był na 1000% sędzia,który dał Phibelowi żółtą kartkę za czyste wejście w piłkę na meczu z Lechią i nikt mi nie powie,że ta gówniana Ekstraklasa jest krystalicznie czysta..

I bardzo dobrze że dostał tę kartę. Wiele bardziej będzie potrzebny na dwa ostatnie mecze.
    Autor: SZYMON (użytkownik: 11982, komentarzy: 8580)

I jeszcze w odniesieniu do powyższego

Środa, 22 maja 2013 godz. 10:45
    SZYMON napisał(a):
    I bardzo dobrze że dostał tę kartę. Wiele bardziej będzie potrzebny na dwa ostatnie mecze.

SZYMON:
    Jeśli myślimy o racjonalnej potrzebie,to na pewno ta żółta kartka dla Phibela była potrzebna,jeśli jednak bierzemy pod uwagę rzetelność sędziowania to był to wielki skandal z korupcją w tle..
    Autor: SlaPab (użytkownik: 25282, komentarzy: 9525)
    Ostatnio edytowany przez Pixel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z forum zakał środowiska kibiców piłkarskich (KSP):

----------------------------------------------------

Obelix Śro Maj 22, 2013 8:56
      Na zdrowy rozum: jaka jest różnica między Polonią na licencji Groclinu, a Polonią na licencji Kolejarza CośTam?
      Ci, którzy chodzili na Polonię groclinowską jakby co to pójdą też na kolejarską.
      Różnica to była w magicznym roku 2008, a nie teraz...
      Jak mi ktoś mówi, że nie będzie chodził na Kolejarza Stróże w 1 lidze, ale jak Król odejdzie to będzie chodził na Groclin w e-klasie to padam ze śmiechu. Bo co, bo Polonia groclinowska ma 100 lat tradycji, a kolejarska nie - czy o co chodzi?

Jakby co to ja pójdę na każdą Polonię, która będzie, w dupie mam licencje i inne tam "kary za grzechy"

---------------------------------------------------------------------------
      Czarnych Koszul Fan Śro Maj 22, 2013 9:32

"Jakby co to ja pójdę na każdą Polonię, która będzie, w dupie mam licencje i inne tam "kary za grzechy" - byle ta menda odeszła... może być klasa B, może być klasa E - i tak nic ode mnie nie zależy.."

Ciesz się, że nie jestem sam.

Nie dość, że całe życie pod prąd bo za Polonią to jeszcze tutaj zawsze w opozycji bo mnóstwo zapaleńców gotowych się porwać z motyką na słońce.

Są problemy, żeby nie było śmiechu na ekstraklasie. Dramatyczną frekwencję ratuje akcja kibic, która jest super inicjatywą ale już widzę jak przyjdzie na pojedynek z Prochem Pionki na bocznym boisku. Z tego co jest zostanie 10%, które brutalnie rzecz ujmując zanim się wygrzebiemy z tego gówna umrze kibicowsko. Chcecie zrobić z Polonii, Tarnovię czy inny podobnie niszowy Klub w imię honoru, którego już dawno się wyzbyliśmy.

------------------------------------------------------------------

telis Śro Maj 22, 2013 9:53

Przeraża mnie Wasze myślenie "dajmy d... wszystkim, byle by grać w e-klasie". To, że ktoś się raz skur..., nie znaczy powinien to powtarzać. Tym bardziej argument "wszyscy się kurw..., kurw... się i my" jest po prostu żałosny.

-------------------------------------------------------------------
      Krótko i na temat: (przyp. mój)

AvantGarde Śro Maj 22, 2013 10:41
      To tak krótko. Jeśli to przejdzie to ja z frajerami na frajerski klub nie zamierzam chodzić.

Przykre że podczas mojego życia z klubu fantastycznego, rodowitego pięknego, zamieniliście go w coś gorszego, niż powoływanie przez wojsko zawodników do Legii za komuny. Tam przynajmniej góra kazała, a tutaj proszę bardzo, sami kibice frajerzy skaczą z radości. (...) Nie wierzę że taka decyzja może być podjęta przez Wiśnie. I w Ciebie jeszcze tylko stary wierze. Jak to serio przejdzie, to za mojego życia zabito najpiękniejszy klub na świecie.

Dziękuje, acha i proszę do mnie nie pisać - to do oponentów się tyczy. Z frajerami nie gadam.

A i jeszcze jedno. c... wam w pysk i w dupę za zabijanie wartości tego świętego miejsca.

------------------------
      stefanbat Śro Maj 22, 2013 11:54
      Czy kogoś popierdoliło?
      Raz się skurwić i przyjąć bez słowa sprzeciwu awans i licencję po Groclinie. I jeszcze być z tego dumnym. :/
      Dwa, pomimo jasnych sygnałów z Katowic i przeczucia wielu osób na K6 praktycznie bez słowa przyjęto tutaj Króla, jako zbawcę od JW.
      Teraz znowu pomysły z licencjami, żeby tylko uwolnić się od Króla.
      Za rok pewnie coś nowego, żeby tylko uwolnić się od Kolejarza itd.
      A wszystko tylko dlatego, że wiele osób przyzwyczaiło się do cieplutkiego miejsca w ekstraklasie i jak debile powtarzają, że wszędzie indziej nie da sobie Polonia rady. c..., że na IV ligę będzie przychodziło po 300-400 osób. Widocznie tylko tylu ma Polonia kibiców i na nic więcej nie zasługuje. Sztuczne utrzymywanie się ponad stan, jakim jest teraz ekstraklasa skończy się i tak spadkiem. Nie lepiej ten spadek kontrolować, a nie kurwić się w nieskończoność? Tylko, że wtedy odejdą nie tylko widzowie piłki na poziomie ekstraklasy, ale wierni kibice KSP bo chodzenie na 3-krotnie sprzedajny podmiot będzie sprzeczne z ich wartościami.

-----------------

Czarnych Koszul Fan Śro Maj 22, 2013 12:04
      "Tylko, że wtedy odejdą nie tylko widzowie piłki na poziomie ekstraklasy, ale wierni kibice KSP bo chodzenie na 3-krotnie sprzedajny podmiot będzie sprzeczne z ich wartościami."

A to jest różnica raz sprzedajny czy trzykrotnie.

--------------

Destro Śro Maj 22, 2013 13:09
      Nie wierzę w to co niektórzy tutaj wypisują. Choć mając na uwadze ostatnie lata, powinienem się tego spodziewać. To jest jakaś paranoja. Widzę, że niektórzy mogą zrobić z Polonii etatową dziwkę, byle była zapraszana na salony Ekstraklasy.

Obelix, Ty naprawdę nie miałeś sporego niesmaku po tym Groclinie? Przecież zniszczyliśmy inny klub, tylko po to żeby awansować o jeden szczebel wyżej. To była czysta podłość z naszej strony.
      W zeszłym roku wszyscy lamentowali, jak można tak zniszczyć klub z taką tradycją i historią. A no można, my w 2008 pokazaliśmy jak. Cały nasz etos położyliśmy na szali, za zakichany profit grania, o ten cholerny jeden szczebel wyżej.

----------

Andu_KSP Śro Maj 22, 2013 13:24
      Nie my zniszczyliśmy inny klub tylko JW go kupił. My mieliśmy w tym względzie g... do gadania, wszyscy stanęliśmy przed faktem dokonanym. I dajcie spokój z tym biciem się w piersi bo już się rzygać chce.
      Praktycznie wszystkie kluby coś za uszami mają (jak nie kupowanie to sprzedawanie albo tak jak u nas handel licencjami) i jakoś nikt się tym nie przejmuje.

----------------------------------
      Jardel Śro Maj 22, 2013 13:59

Dajcie na luz, póki co nie ma tematu, po co tracić energię na spory. Ja popierałem kupno licencji i nie mam wyrzutów, jak nie do Warszawy wóz Drzymały trafiłby do Wrocławia lub Szczecina, a my nie mielibyśmy chwil radości po 1-0,3-0 i 2-1 z Legią
      Ostatnio edytowany przez Niko; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Co tam LE, dawać od razu LM
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Kijek, a źródło?

Komentarz

• Forum dla kmwtw
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Forum Wiślaków
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• A w krainie podziemnej pomaranczy dalej płacz

Tym samym witamy koseckca w zacnym gronie wielkich nazwisk polskiej skopanej, ktorzy na boisku nie potrafia sobie poradzic z Kolejorzem i z placzem uciekaja do znajomych pismakow.
                  Juz chyba zapomniał kto zaczał demontaż Kuchenek na Stonka Arena i kto na spóle z Vrdoljakiem ograł tego "wielkiego" Kolejorza w Warszawie
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Na widzewiak.pl jest wywiad z niejakim Witoldem Skrzydlewskim

- Derbów już nie ma, więc mecz Legią ma podwójną wagę?
                    - Oczywiście. Musimy wreszcie pokonać ten zespół. Muszę szczerze powiedzieć, że przed tygodniem, gdy Legia grała z Lechem, to całym sercem kibicowałem Lechowi. Całym sercem! Nie wyobrażam sobie, żeby mistrzem Polski była drużyna z Warszawy, tej największej wsi nad Wisłą. Dla takiego łodzianina, jak ja, byłby to policzek.

- Warszawa to jednak największe miasto w Polsce...
                    - A ilu tam jest tych prawdziwych warszawiaków? Większość prawdziwych warszawiaków zginęła w Powstaniu Warszawskim. Dzisiaj w Warszawie 80% to są - jak się ostatnio modnie mówi - słoiki. Musimy te słoiki ograć!
                    (...)

W przeszłości mecze Widzewa z Legią skupiały uwagę całej piłkarskiej Polski.
                    - Oczywiście. Dodałbym, że dzięki nam, widzewiakom Legia ma dzisiaj nowy, piękny stadion.

- Dlaczego dzięki widzewiakom?
                    - W 2002 roku okazało się, że na starym stadionie był taki lichy płot, że jak Widzew tam przyjechał, to płot się przewrócił. Pewnie władze miasta wzięły to pod uwagę i szybko wybudowały nowy stadion Legii. Na Polonii płot się nie przewracał, to taki stadion mają, jaki mają.

Komentarz

• Kto to jest ten Witold Skrzydlewski?

edyt: ok już wiem
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Pod koniec to już odleciał

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Kto to jest ten Witold Skrzydlewski?

edyt: ok już wiem
                          A to nie ten "tajemniczy" biznesmen który zapłaci premię za zwycięstwo nad Legią?
                          Jeżeli tak, to ta kasa raczej demotywuje niż zachęca.

http://widzewlodz.pl/aktualnosci,608...stwo-nad-Legia
                          "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• teza,że nowy stadion jest skutkiem awantury z 2002r. -

w pejsbukowym profilu CzytamRomkaAndersenaDlaBeki, w dziale "zgody" do braci Grimm i Rumaka trzeba dopisać tego umysłowego impotenta

dzięki Wiciu, ten temat powstał właśnie dla takich jak ty

Komentarz

• O jebaniutki Rodowity łodzianin czyli siusiaka ma bez napletka

Komentarz

• Zamieszczone przez kamil3091 Zobacz posta
                                Na widzewiak.pl jest wywiad z niejakim Witoldem Skrzydlewskim

hehe, jebni*ty nekrofil

Komentarz

Pracuję...
                                X