Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego Legia Warszawa jest nielubiana w Polsce ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dlaczego Legia Warszawa jest nielubiana w Polsce ?

Czekam na wypowiedzi. Nawet w Szczecinie są ludzie nie darzący Legię sympatią (w zależności od dzielnicy). Zaznaczam, że nie są to jednostki.

Dla mnie, jako mieszkańca Szczecina, niepojęte byłoby, aby Pogoń miała zgodę z Legią w latach 70. Większość z Was jest młoda i nie pamięta jak Legia była przyjmowana w Szczecinie w tym okresie.

bo Warszawska jest.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Ponieważ postać ma zamieszkuje tereny Grodu Kraka (już nie długo, jak Bóg da ) to z dość duza czestotliwoscia napotyka na swej drodze objawy nienawisci ludzkości Krakowa do Warszawy. ( oczywiscie persona ma jest wyjątkiem - i moja kuzynka która własnie orzekła ze nie ma nic do Warszawy ) Szczerze mówiac nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje... moze wynika to jakiegos kompleksu krakowskich ludzi, ktorego nie było dane mi głebiej poznac. Może ma cos do tego fakt ze przeciez Kraków był kiedys stolica i ludzkosc denerwuje sie ze turysci z innych krajów chetniej odwiedzaja Warszawe ( bo jak sie gdzies jedzie zwiedzac to celem jest własnie stolica danego kraju) co wiąze sie z korzysciami materialnymi dla naszej terazniejszej stolicy eh, kurcze nie wiem moze poprostu zazdrosc ze w Warszawie mamy najlepszy klub
      Legia Warszawa
      "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Re: Dlaczego Legia Warszawa jest nielubiana w Polsce ?

Zamieszczone przez Gryfińska
        Czekam na wypowiedzi. Nawet w Szczecinie są ludzie nie darzący Legię sympatią (w zależności od dzielnicy). Zaznaczam, że nie są to jednostki.

Dla mnie, jako mieszkańca Szczecina, niepojęte byłoby, aby Pogoń miała zgodę z Legią w latach 70. Większość z Was jest młoda i nie pamięta jak Legia była przyjmowana w Szczecinie w tym okresie.
        na ten temat napisano juz wiele

byly rozne, mniej (np w tv na meczu Zaglebia Lubin spytano kogos dlaczego tak nienawidza Legii "bo to k.. z tej je... Warszawy jest!"), lub bardziej skomplikowane (vide Polonia ) teorie

podsumowujac - mysle ze nie ma co sie zastanawiac

nasza Legia najlepsza w Polsce jest!

Komentarz

ups, chyba troche nie na temat sie wypowiedziałam, myslałam ze chodzi o to dlaczego ludzie nie lubią Warszawy... sorki, niech jakis mod usunie to co napisałam dzieki
          Legia Warszawa
          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Ahh... jzu którys raz sie na podobny temat wypowiadam...;P
            MOim zdaniem dzieje sie tak daltego, ze po prostu w Warszawie wszystko jest - tzn to jest centrum polski w kazdym tego słowa znaczeniu. nie wiem, cały czas mi sie wydaje zewynika to po prostu z kompleksów. Wkoncu elyta zyje w warszawce
            Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
            /Chillout squad/

Komentarz

- bo to klub ze stolicy (niechęć prowincji , innych dużych miast i dawnej stolicy)
              - bo zawsze był w czołówce (jak Bayern w Niemczech czy Real w Hiszpanii)
              - bo był centralnym klubem wojskowym (pobór piłkarzy do armii)

NIECH NIENAWIDZĄ , BYLEBYŚMY WYGRYWALI
              bana mu , temu pestu

Komentarz

temat rzeka...

mozna mowic ze to wina tego ze Legia byla Wojskowym klub mozna mowic ze jakies inne czynniki itp... ale prawda jest taka ze powodow jest tak wiele ze chyba przez godziny moznaby bylo pisac...

Komentarz

wielu ludzi a tym bardziej starszych ludzi nie lubi Legii dlatego ze Legia powolywala do wojska po to zeby dany zawodnik mogl grac pozniej w Legii! tak jest wielu ludzi teoria ktorzy nie nawidza naszego zespolu! i niektorzy maja komplesy Warszawy i Legii!
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

BO JESTEŚMY NAJLEPSI
                    i wszyscy sie spinają jak do miasta 10 tysiecy ludzi przyjezdza 500 osob zorganizowanych przygotowanychi kochajacych swoj klub, a do tego "te kurwy przyjechaly z jebanej warszawy"
                    Dragon na powietrzu

Komentarz

Chyba nie ma osoby ktora ineresuje sie pileczka a podchodzi do Legii obojetnie.Legie albo sie kocha albo nienawidzi.I dobrze bo najgorsza jest obojetnosc.

Jestesmy Najlepsi
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                        Chyba nie ma osoby ktora ineresuje sie pileczka a podchodzi do Legii obojetnie.Legie albo sie kocha albo nienawidzi.I dobrze bo najgorsza jest obojetnosc.
                        Amen.

Komentarz

Ameryki nie odkryje ale Legia jest z WWA, a ta obarcza sie winna w Polsce za wszystko.. za wysokie gory, za plytkie jeziora.. itp :/

Komentarz

Zamieszczone przez Yankes
                            BO JESTEŚMY NAJLEPSI
                            i wszyscy sie spinają jak do miasta 10 tysiecy ludzi przyjezdza 500 osob zorganizowanych przygotowanychi kochajacych swoj klub, a do tego "te *cenzura* przyjechaly z je*** warszawy"
                            Pesto powiedzial
                            bo to klub ze stolicy (niechęć prowincji , innych dużych miast i dawnej stolicy)
                            - bo zawsze był w czołówce (jak Bayern w Niemczech czy Real w Hiszpanii)
                            - bo był centralnym klubem wojskowym (pobór piłkarzy do armii)

Moim zdaniem to wlasnie Wy jestescie najblizej prawdy. To sa wlasnie glowne powody nienawisci do Nas. Legia jest najbardziej rozpoznawalna marka w Polsce i duzo osob to denerwuje. Poza tym jestesmy stolica czy to sie komus podoba czy nie. Do tego prezentujemy bardzo wysoki poziom kibicowski. Dlatego to na mecze z nami wszyscy sie sprezaja,zeby Nas czyms zaskoczyc a nie na spotkania z Wronkami czy Polkowicami. To wlasnie My pobudzamy kibicow innych druzyn i to wlasnie dzieki Nam kibice innych druzyn sprezaja sie bardziej i przygotowuja super oprawe.
                            Niech Nas nie nawidza a my robmy dalej swoje!!
                            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa

Jestesmy Najlepsi
                              Racja. Może to paradoksalnie zabrzmi, ale ja jestem dumny z tego, że tak nas nienawidzą i jak słyszę, że na meczu Ruchu, Wisły, Widzewa, Lecha zupełnie bez powodu nagle zaczynają śpiewać o nas to odczuwam w pewien sposób jakąś satysfakcję.

WASZA NIENAWIŚĆ NAS UMACNIA!
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Pracuję...
                              X