Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego Legia Warszawa jest nielubiana w Polsce ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

hmm stwierdzam ze wiekszosc ludzi ma syndrom warszawy nie lubia i tyle i nawet nie wiedza dlaczego :fu: poniewaz zasłyszeli gdzies a teraz powtarzaja...

"warszawa da sie lubic tutaj Legia jest potega..."

Komentarz

Pytałem się w pracy ludzi, którzy pochodzą skądinąd dlaczego nie lubią Warszawy i Warszawiaków? Usłyszałem w odpowiedzi oczywiście różne powody, nawet dające się logicznie wytłumaczyć. Jednak większość oklepanych, albo ludzie nie wiedzieli, co powiedzieć. No, ale dalej drażyłem temat: skoro tak nie lubią Warszawy i jej rodowitych mieszkańców, to czemu do cholery tu pracują i się posprowadzali? (i nie mówić mi tu o migracjach!) I wtedy dyskusja się urywała! Może właśnie dlatego nas nie lubią, za zadawanie pytań! ho:

Komentarz

bo....
        "NIe masz cwaniaka na Warszawiaka"
        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Kiedys byl taki artykul na ten temat. Wspomniany byl w nim fakt, iz niegdys rzekomo Warszawa miala wiecej funduszy niz inne miasta. Z tym faktem powiazany byl cytat, ktory ja osobiscie pierwszy raz slyszalem: "Wszyscy budujemy swoja stolice". Powiedziane zostalo, ze m.in. stad (oczywiscie nie tylko) bierze sie niechec starszych ludzi do naszego miasta.
          A mlodzi? Wiadomo, jak to mlodzi. Uslysza cos gdzies u starszych, sami dorobia sobie swoja ideologie, a stad u niektorych niedaleko do fanatyzmu.
          Kto wie, moze jest i w tym troche racji.

Komentarz

Zamieszczone przez mike
            Kiedys byl taki artykul na ten temat. Wspomniany byl w nim fakt, iz niegdys rzekomo Warszawa miala wiecej funduszy niz inne miasta. Z tym faktem powiazany byl cytat, ktory ja osobiscie pierwszy raz slyszalem: "Wszyscy budujemy swoja stolice". Powiedziane zostalo, ze m.in. stad (oczywiscie nie tylko) bierze sie niechec starszych ludzi do naszego miasta.
            A mlodzi? Wiadomo, jak to mlodzi. Uslysza cos gdzies u starszych, sami dorobia sobie swoja ideologie, a stad u niektorych niedaleko do fanatyzmu.
            Kto wie, moze jest i w tym troche racji.
            Cytat brzmi: "Cały naród buduje swoją stolicę" - a właściwie odbudowuje po II WŚ. W tym co piszesz jest chyba geneza tego wszystkiego, co nie pozwala nas lubić.

Komentarz

Z zaciekawieniem czytam kolejne wpisy))
              Jedne masochistaczne, inne przejmujace duma
              Jako ze nie posiadam jakis wrodzonych kompleksow, zadam pare pytan z wrodzonej ciekawosci
              1)Ile mieszkancow liczyla Warszawa w 1939 ?
              2)Ile mieszkancow liczy warszawa w 2003 ?
              3)Jaki byl sredni przyrost naturalny w latach 1939/2003 ?
              3)Czy warszawiakiem sie jest, z racjii urodzenia?
              4)Czy warszawiakiem sie jest, z racjii urodzenia tam waszych rodzicow?
              5)Czy warszawiakiem sie jest,z racjii urodzenia tam waszych dziadkow?
              6)Czy jest sie warszawiakiem,czujac sie warszawiakiem, dotyczy mieszkancow Wolomina,Garwolina,Solejowka,Marek itd ?

cdn.....

Komentarz

Zamieszczone przez T.D
                Jako ze nie posiadam jakis wrodzonych kompleksow, zadam pare pytan z wrodzonej ciekawosci
                6)Czy jest sie warszawiakiem,czujac sie warszawiakiem, dotyczy mieszkancow Wolomina,Garwolina,Solejowka,Marek itd ?

cdn.....

a ja zadam inne pytanie skad Ty jestes?

Komentarz

Gdańsk
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

gdzies sie doczytałem ze zeby mowic o sobie rodowity warszawiak to trzeba przynajmniej od trzech pokolen byc zwiazanym z tym miastem
                    tzn na moje rozumowanie od pra babki wyszscy musza byc urodzeni w stolict.. wtedy mozesz nazwac sie dumnie warszawiakiemm

Komentarz

Zamieszczone przez T.D
                      Z zaciekawieniem patrzę na to słowo. Jakieś nowe?

Zamieszczone przez T.D
                      Cały taki wrodzony jesteś?

Zamieszczone przez T.D
                      Rozumiem, że postawiłes te pytania by wprawić nas w zakłopotanie. Udowodnić, że większość mieszkańców stolicy to ludność napływowa itp. bzdety.
                      Temat dotyczy czegoś innego, ale dla mnie Warszawiakiem jest każdy kto kocha to miasto. Nie interesuje mnie czy się urodził tu czy gdzieś indziej.
                      Mam natomiast głęboko w dupie buraków, którzy zjeżdżają się tu do roboty, a na każdym kroku jęczą jaka ta Warszawa jest be
                      Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
                        Zamieszczone przez T.D
                        Z zaciekawieniem patrzę na to słowo. Jakieś nowe?

Zamieszczone przez T.D
                        Cały taki wrodzony jesteś?

Zamieszczone przez T.D
                        Rozumiem, że postawiłes te pytania by wprawić nas w zakłopotanie. Udowodnić, że większość mieszkańców stolicy to ludność napływowa itp. bzdety.
                        Temat dotyczy czegoś innego, ale dla mnie Warszawiakiem jest każdy kto kocha to miasto. Nie interesuje mnie czy się urodził tu czy gdzieś indziej.
                        Mam natomiast głęboko w dupie buraków, którzy zjeżdżają się tu do roboty, a na każdym kroku jęczą jaka ta Warszawa jest be
                        Wyobraz sobie, ze te jeczenie nie jest tylko domena Warszawy !
                        Jesli chodzi o pytania, to oczywiascie ze sa klopotliwe,bo nawet nie zadales sobie trudu aby cos napisac na ich temat.
                        Sterotyp zadufanego warszawiaka powstaje wlasnie dzieki takim idiotycznym postom ,jak ten co napisales.A" pokoleniowy" warszawiak z Ciebie ,jak ze mnie "pokolenowy" gdanszczanin)

Ps.Jesli chodzi o bledy, to mam wyksztalcenie podstawowe!!!
                        Moge sie nieznac na pisowni ,wszak ja ....prawda?))

Oczywiscie znaczenie slowa MASOCHIZM znam ))

Ps.A Warszawe kocham )))) Co teraz?????

Komentarz

"Rozumiem, że postawiłes te pytania by wprawić nas w zakłopotanie. Udowodnić, że większość mieszkańców stolicy to ludność napływowa itp. bzdety."

Dlaczego bzdety,to fakty !!!

Warszawa jest odzwierciedleniem naszego spoleczenstwa, bo jest mieszanka wszystkich regionow Polski !
                          Dlatego ja lubie))

Komentarz

Napisz jeszcze, że ją kochasz, a staniesz się Warszawiakiem :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Jest jednak pewna część Warszawiaków, którzy nie pochodzą z Marek, Wolomina, czy co tam jeszcze...

Pzdr. dla Lechii
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Dzieki Stone za wybawienie z opresjii)
                              Wszystko co pisalem to ze wzgledu na schematy, ktore mlodym zostaly przekazne, niezaleznie czy sa anty warszawskie, czy pro warszawskie.
                              Niestety podtrzymuje slowo MASOCHIZM (w tym temacie).....ludzie,sa jeszcze miejscaa gdzie sie lubi Legie lub warszawiakow,no moze malo takich miejsc,ale wiecej anizeli za komuny....mozecie wiezyc badz nie!!!

Dobranoc !!!

Komentarz

A ja dzis sobie siedze z kolega na przystanku i dosiada sie do nas dwóch takich gostków ok 25 lat i gadka: jesteśmy z mazur, a wy skad? No my z wawy. Tamtym sie jakis agrasor włączył i walą do nas, że pewnie na mazury to na wakacje przyjeżdzamy i takie tam. Zaczeli nam tłumaczyc, że Olsztyn powinien byc stolica '8 . Posiedzieliśmy jeszcze chwile i udalismy sie w inna strone niz oni.
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X