Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"....nie mozesz poddac sie..." nowa piosenka!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "....nie mozesz poddac sie..." nowa piosenka!

napisal juz o tym Arczi,ale zakladam nowy temat(w formie ogloszenia) zeby jak najwiecej osob poznalo nowy hit

http://digilander.iol.it/7shevagol/c.../semperchi.mp3

Legiunio ma (klask, klask, klask...)
    Nie mozesz poddać się (klask, klask, klask...)
    O wygraną dziś walcz
    O wygraną dziś walcz
    Wiara zawsze jest w nas (...klask, klask, klask...)

Hmm świetna ;-) ale nie bardzo slowa rozumiem na tej mp3 moglby ktos napisac ?
    Legiunio ma !
    Nie możesz poddać się !

Komentarz

Rewelacja... Trzeba to jak najszybciej wprowadzic.

Komentarz

BARDZO BARDZO FAJNE trzeba to w zycie wprowadzic!!!! jak najszybciej!
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

wiara zawsze jest w nas ...chyba lepiej

Komentarz

Dzięki ange(L) :>
            Marecki nie mąć... I tak pasuje i tak.. Jak wolicie. Mi to w zasadzie ryba.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ta piosenka to moze byc prawdziwy hit jesli wszyscy naucza sie jej spiewac. Wiadomo ze poczatki sa trudne ale pozniej moze byc naprawde ekstra)Chyba kazdy tego chce....
              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Noo,dobre ! Zajebisty podklad,ale jednak bedzie ciezko mysle...
                W Zabrzu zadebiutowala zajebista piosenka nowa !!!

Legia gol aleale
                Legia gol aleale
                Legia gol<klask><klask>
                Legia gol<klask><klask>
                Legia gol aleale
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

e nieiiii ....a zreszta wkleje z innego tematu:

btw. Warto tez wspomniec o tym ,ze w Gorzycach i Zabrzu byla spiewana tez nowa prze-banalnie prosta ,prze-zajebista piosenka

Spiewa ja miedzy innymi Anderlecht ,nasza wersja to "Legia Gol aleale! Legia Gol! aleale! Legia GOL <klask><klask> Legia GOL <klask><klask> Legia Gol! aleale!..."

http://skyhawk.madoka.be/mauvesarmy.mp3

Komentarz

Dokładnie. Ją należy wprowadzić najprędzej i to natychmiast. Choć przyznam że dziwi mnie fakt iż pojawiła się ostatnio jakaś tendencja do notorycznego olewania nowych piosenek. Tzn. ludziska nie chcą ich śpiewać. Boją się czy co? :>
                    Panowie ( i panie ) ponawiam apel. ŚPIEWAMY!!! To nie jest trudne!
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Legia Gol musi sie przyjac, ja w Sosnowcu propagowałem ją wsród osob z Bilan i okolic. W sumie z 20 osob ja spiewało na ulicach Sosnowca.

Szkoda tylko że juz to przed nami spiewa Górnik (tylko słow nie rozumiem jakie oni mają i chyab jeszcze jakis zespól z naszej ligi juz tez to spiewa )
                      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Jak najszbiej trzeba wprowadzic w zycie te zajebiste piosenki!!! slowa nie sa trudne wiec mysle ze bedzie spoko!
                        Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

Ja jestem zwolennikiem wlasnie takich piosenek ktora spiewa sie troche dluzej niz 2 sekundy. W Europie niektorzy kibice maja takie super piosenki ktore spiewaja dlugo jak na nasze polskie warunki. Dlatego jestem zdania ze takich piosenek jak ta w temacie powinno byc jak najwiecej!! Chodzi o to zeby caly stadion sie bawil jak przy piosence Jaaaaaaaaa kochaaaaaaaam Legieeeeeeeeeee lalallalalalalala!!Wtedy nawet przy minus 20 stopniach jest bardzo goraco)
                          Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

no piosenki prze zajebiste , mi sie i tak najbardziej podoba ta co keidys MAZI wrzucil , ta Milanu , na nasze to y bylo

Legia lalalalalal , Legia lalalalal , Legia lalalalal la la la lala , Legia ooooooo , Legia ooooooo , Legia oooooo O O O O . i tak dalej , kojarzycie ??

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                              Legia Gol musi sie przyjac, ja w Sosnowcu propagowałem ją wsród osob z Bilan i okolic. W sumie z 20 osob ja spiewało na ulicach Sosnowca.

Szkoda tylko że juz to przed nami spiewa Górnik (tylko słow nie rozumiem jakie oni mają i chyab jeszcze jakis zespól z naszej ligi juz tez to spiewa )
                              Kogo Bart tego uczyłes z Bielan co :>
                              Pioseneczki super chociaz w tej pierwszej nie moge dopasowac srodkowych wersów do melodii :/
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                              X