Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hello everybody

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• вот заняться нечем было, сделал обою вам:
    http://paravoz.ucoz.ru/photo/7-0-88-3
    you our red-green friends!!! Lokomotiv Moscow!! (sorry, I dont speek English and Polish)))

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
      PS. jasin - bądź dobrym misiem i popraw mój tragiczny rosyjski dopsiując również wyraz kibic. Za cholere nie wiem jak jest to po rosyjsku
      "bolielszczik" , czy coś koło tego

ja jeszcze rosyjskiego nie zapomniałem , ale za pierona nie wiem , jak zainstalować cyrylicę :/
      bana mu , temu pestu

Komentarz

• Zamieszczone przez Pesto
        Zamieszczone przez crolick
        PS. jasin - bądź dobrym misiem i popraw mój tragiczny rosyjski dopsiując również wyraz kibic. Za cholere nie wiem jak jest to po rosyjsku
        "bolielszczik" , czy coś koło tego

ja jeszcze rosyjskiego nie zapomniałem , ale za pierona nie wiem , jak zainstalować cyrylicę :/
        wystarczy rosyjski układ klawiatury:
        panel sterowania -> klawiatura -> język (wybierasz z listy rosyjski, a potem sobie przełaczasz i masz)

generalnie dużo jest określeń w rosyjskim na osoby chodzące na stadion:
        sharfer (szalikowiec - ale odcień tego słowa jest zdecydowanie inny niż w polskim); kuz'mich (piknik); bolel'shchik (kibic); fanat (fanatyk); gopnik (napinający się małolat) itd itp całą litanie by można...
        Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• вчера играли спартак с Локомотивом, спартак *** выйграл 2:1, но вы только посмотрите какой гол они забили сами себе! (спартак в свои ворота)

http://paravoz.ucoz.ru/ghghg.zip
          you our red-green friends!!! Lokomotiv Moscow!! (sorry, I dont speek English and Polish)))

Komentarz

• krótko rzecz ujmując wczoraj grał Spartak z Loko, wygrał Spartak 2:1, kolega dał linka, żeby poptrzeć jak pięknie strzela Spartak do własnej bramki

----

Паровоз, что скажешь о событиях на улице 1905 года?

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin

cлyшaeм

Komentarz

• Паровоз, что скажешь о событиях на улице 1905 года?
                не понял, какие события? когда?

Komentarz

• Zamieszczone przez PARAVOZ
                  не понял, какие события? когда?
                  мясо вс кони, месяц назад

Komentarz

• piknik

Komentarz

• мясо вс кони, месяц назад
                      а, не знаю улицу(( знаю была битва в переходе, вы про это или что?

Komentarz

• http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=395533#395533

Komentarz

• пра 1905 года даже нечева сказать,эта было ахуенно

Komentarz

• Hello everybody!

Sorry I don’t know if I’m right to write here, but I just wanted to introduce myself…

I’m Lila, I’m French and my English is not very good, but I hope you could understand me… :/
                            Actually, In March I will be lucky to come in Warszawa for my studies … I really like soccer and also stadium atmosphere…

I know nothing or little thing about your team and supporters… Unfortunately, I don’t speak polish… (just know three words: nie, jak, Dzień Dobry), but I would like to learn about Legia Warszawa, and especially about fans… Could someone tell me about it by private message (“wiadomości » ?) It would to just for me to know the “fan groups” and etc…

Sorry to my English, I truly hope could someone answer me.

Hope to see you soon

Lila

Komentarz

• Bon soir
                              Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak
                                Bon soir
                                Bonsoir

Komentarz

Pracuję...
                                X