Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 66

Wątek: Beda nowe, "mocno" prawicowe szale na Legii

Legionista

Beda nowe, "mocno" prawicowe szale na Legii

Robimy nowe szale Legii, ktore beda mialy troche prawicowych elementow, nawet mocno prawicowych, ale umieszczonych bardzo dyskretnie (zero problemow z psami i ochrona przy wjazdach na inne stadiony...). Jesli sa chetni zapraszam na maila: legia.88@wp.pl
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Legionista
    A masz jakieś projekty?

Wtedy pewnie było by więcej chętnych.

Legionista Awatar Foxx
    Misiek - sądząc po Twoim nicku - chyba nie chcesz powiedzieć, że narodowy SOCJALIZM ma cokolwiek wspólnego z prawicowością (mocną, czy lekką - wszystko jedno).

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    A masz jakieś projekty?

Wtedy pewnie było by więcej chętnych.
    mail zostal podany... jak ktos chce to pewnie tam sie zglosi...

Swojego czasu z paroma kumplami mieliśmy zamiar zrobić szale SS Wisła... :join: ale nam przeszło 8o :>

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Grzywa
    Swojego czasu z paroma kumplami mieliśmy zamiar zrobić szale SS Wisła... :join: ale nam przeszło 8o :>
    Ohoho!

Widzę, że buraczane zagony przekroczyły Pilicę i miarowym krokiem maszerują na Warszawę.

Mam tylko małą nadzieję, że zatrzymają sie pod Grójcem wsród swych zielonno-czerwonych sióstr i braci.

Ja ten bełkot skądś znam hmm hmm

Legionista
    No tak,

Burak warszawski i burak krakowski to się niczym od siebie w ogóle nie różni. No tylko nazwą zasadniczo. Warszawski a tu krakowski.. No.. Chyba tylko jak warszawski jest chłopiec, a krakowski dziewczynka. To się różnią od siebie. Pciom. To wtedy już tak jak u ludzi..

Cytat Zamieszczone przez piter
    No tak,

Burak warszawski i burak krakowski to się niczym od siebie w ogóle nie różni. No tylko nazwą zasadniczo. Warszawski a tu krakowski.. No.. Chyba tylko jak warszawski jest chłopiec, a krakowski dziewczynka. To się różnią od siebie. Pciom. To wtedy już tak jak u ludzi..
    Korci mnie :cheesy: ale nie będę zaczynał tego samego co u nas na forum :>

ems
    Guest
    No tak,

Korci mnie :cheesy: ale nie będę zaczynał tego samego co u nas na forum :>
    abstrahujac od slusznosci czy nieslusznosci oburzenia - piter, to nie forum drzewkowe. tu sie pisze jasno. z sensem, znaczy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ems
    abstrahujac od slusznosci czy nieslusznosci oburzenia - piter, to nie forum drzewkowe. tu sie pisze jasno. z sensem, znaczy

:buhaha: Wiesz co jest najśmieszniejsze w Twoim Wielce Łaskawym Opierdalańsku????

- Definicja normalności.
    ....rodem z Gombrowicza lub Mrożka

Gorąco pozdrawiam! Padam do nożek!

Legionista Awatar Łysolek
    Ciekawe te szaliki musza być ,a swoją droga to Grzywa i Piter ::upomnienie::

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    Ciekawe te szaliki musza być ,a swoją droga to Grzywa i Piter :up:
    No właśnie !!!!
    Też mnie cholerna ciekawośc zżera!!!
    Pewnikiem, po jednej stronie szala bedzie podobizna Adama Smith'a i Miltona Friedman'a, a po drugiej stronie Edmunda Burke'a i Józefa de Maistre'a.

No bo chyba innej opcji to nie ma , nie????
    Takich szali to bym zamówił i dziesięć.

"mocno" prawicowy
    piter

P.S. Z Należnym Szacunkiem pragnę zwrócić Wielce Szanownemu uwagę, że jam jest piter, a nie Piter. .... Piter to znany giekaesiak.
    Znaczy sie on jest duży Piter, a ja malutki. On obstawia Południe, a ja Północ.

ems
    Guest

:buhaha: Wiesz co jest najśmieszniejsze w Twoim Wielce Łaskawym Opierdalańsku????

- Definicja normalności.

moje opierdalansko wcale nie bylo smieszne, smieszyc moze raczej styl w jakim piszesz Ty, Lleyton i inni. Jezeli sadzisz, ze popieram faszystowskie jazdy, to sie mylisz. Chodzi mi tylko o to ze piszesz w stylu ktory mnie osobiscie drazni - "co to nie ja". Jak myslisz, ze Gombrowicza i Mrozka nie czytalem, to jestes w bledzie i nie widze zwiazku, bynajmniej.
    i nie padaj do nozek, bo zimno teraz i sie jeszcze przeziebisz.

- Definicja normalności.

moje opierdalansko wcale nie bylo smieszne, smieszyc moze raczej styl w jakim piszesz Ty, Lleyton i inni. Jezeli sadzisz, ze popieram faszystowskie jazdy, to sie mylisz. Chodzi mi tylko o to ze piszesz w stylu ktory mnie osobiscie drazni - "co to nie ja". Jak myslisz, ze Gombrowicza i Mrozka nie czytalem, to jestes w bledzie i nie widze zwiazku, bynajmniej.
    :klask: Niechcesz czasem wstąpić do Ant-promisiów ? :> [gangster]

Legionista Awatar cfc
    piter od Grojca i od Pilicy to ty sie od :* :P
    Urodzilem sie tam wiec nic niemow

pzdr
    ( L ) O N D Y N

Legionista

Oj! Wielce Szanowy emsie!
    Odpowiem Ci w punktach:

1. Nie odpowiadam za Lleytona i innych, ani oni za mnie. Dlatego pozwól, że bedziemy sami sobie nabijać rachunki.
    2. Cieszę się, że śmieszy Cię moj styl pisania, bo w życiu przyświeca mi dewiza: "Ludziom dobrej roboty - rozrywka i humor" ;-) .... I nie ważne że bardziej śmieszy Cię kurczak niż nadzienie.... ważne że sie śmiejesz
    3. Hm... co do "drażnienia" i stylu który raczyłeś nazwać "co to nie ja" ... ;-), to bardzo mi pochlebiłeś, bo wyczytałeś z moich wypocin więcej niż chciałem napisać. Znaczy ... mało się cenię .
    4. Nie musisz mnie zapewniać o swojej prawomyślności, bo nigdy nie przyszo mi do głowy, że Twoja walka o czystość tego Forum idzie w parze z walką o czystość rasową.
    5. Co do Gombrowicza to polecam "ogólną niemożność" - w kontekście pewnej instytucji która cierpi na tę chorobę od swych narodzin.
    6. Polecam także historię o "belce i drzazdze"... ale to już na dobranoc....

Z uporem maniaka padam do nożek.
    Uszanowanie i inne wyrazy
    piter

P.S. aha... i na alergie najlepszy jest Alertec

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez cfc
    piter od Grojca i od Pilicy to ty sie od :* :P
    Urodzilem sie tam wiec nic niemow

pzdr
    ( L ) O N D Y N

Problem w tym że Grójec jest na drodze buraków z południa .
    i że macie tam najlepsze warzywa na Mazowszu

Wiślaczka Awatar Mery
    [glow=red:83edeb6904]Unreal Turnament Fanatic[/glow:83edeb6904]

Ten misiek mówi wszystko :>

Legionista
    Możecie rozmywać gdzie indziej? Chyba to że założono nowe forum powinno wam dać do myślenia?
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista

Odnosnie szali...

Nie po to zarzucilem temat szali zeby ktos sobie pral tu swoje brudy. A "kolegow" wislakow i inne scierwo chetnie moge spotkac w jakims spokojniejszym miejscu, nawet w smiesznym miescie krakowie. Jezeli kogos interesuja tematy prawicowe, zapraszam na prywatny adres, ktory jest podany. W razie czego przypominam: legia.88@wp.pl
    A co do kwestii pogladow politycznych, to najwazniejsza jest Legia, ale nie da sie ukryc, ze nam zawsze blizej bylo do skrajnej prawicy, wiec mam nadzieje na jakies zainteresowanie. Kiedys byl White Legion, ktory niestety rozsypal sie po "urlopowaniu" Damiana (wielkie, gorace pozdrowki, wracaj chlopaczyno jak najszybciej), teraz moze bedzie cos nowszego. I od razu uwaga, sam nie jestem skinheadem, bo dawno z tego wyroslem, wiec nie ma ograniczen. Wazne, zeby zainteresowani mysleli odpowiednio, mieli sluszne poglady na pewne sprawy, a jesli bedzie nas mala banda moze bedzie fajnie i ciekawie
    Pozdrowki,
    Misiek88
    8o
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Legionista
    Czyżby jakas bojówka netowa? '8
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Ja jestem mocno w prawo, ale od faszyzmu i rasizmu się odcinam. Jak zrobicie te szale to napisz, obejrzymy. Pozdr.
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista
    Wyznawcy Hakenkreuza - na ulicę Cichą !

Można być nacjonalistą , można lubić prawicę , można (nawet należy) być antysemitą ... ale żeby wielbić Adolfa H. , trzeba mieć nasrane do głowy. Zwłaszcza w mieście, które chciał zrównać z ziemią.

Dla niekumatych : ten palant miał tylko jedno jajo , a od Ewy B. żądał sikania na twarz :buhaha: Poza tym okazał się ćwokiem - chciał potęgi Niemiec i zniszczenia komunizmu , wyszło na odwrót.
    bana mu , temu pestu

Legionista Awatar cfc
    piter , ja tam tylko sie urodzilem :P
    a z tym poludniem to masz racje, tylko moze niektore osoby z Radomia moga byc ( powtarzam , niektore)

Cytat Zamieszczone przez Pesto
    Dla niekumatych : ten palant miał tylko jedno jajo , a od Ewy B. żądał sikania na twarz :buhaha: Poza tym okazał się ćwokiem - chciał potęgi Niemiec i zniszczenia komunizmu , wyszło na odwrót.
    Przekoleś jeszcze bardziej go lubię :cheesy:

A tak na serio jestem rasistą zgadzam się z nie którymi poglądami hitlera ale daleko mi do tego żeby był dla mnie jakimś wzorem albo wogóle żebym go nawet lubił ... Za to lubię jak ludzie się wkurwiają i oburzają w związku z tym tematem a jakie niektórzy potrafią monologi sadzić nigdy byście się nie spodziewali :>

Legionista Awatar crolick
    qrwa,
    ludzie wezcie sie opamietajcie!! zacznijcie czytac xiazki a nie pierdolic glupoty ze nsdap to prawica!!! ja pierdole, wezcie sprawdzcie co ten sqrtooznacza!! jesli komus sie nie chce to podpowiem national sozialistische deutsche arbeits partei!!! qrwa co to ma wspolnego z prawica?!!? wystarczy spojrzec na jego program polityczny!! przeciez tam byly roboty publiczne!! typowe socjal-myslenie!! wqrza mnie ten lewicowy belkot mowiacy ze najwiekszymi mordercami sa prawicowcy, bo to gowno prawda!! 3 najwiekszych to mao-zedong [200 mln], stalin [60 mln], lenin [20 mln]. do tego dochodza pol-pot [2 mln] i kim-ir-sen i jego nastepcy [3 mln]. ludzie MYSLCIE!!!

pesto --> jakos nie jestem przekonany o tym ze nalezy byc antysemita :/ mozna nim byc, ale nie nalezy nim byc. a jakbys ty sie czul gdyby niemcy uwazali cie za cos gorszego i obrazali na kazdym kroq?!? kazdy kij ma dwa konce

Legionista Awatar Beny
    Spokojnie Crolick. NARODOWY-SOCJALIZM kojarzy się właśnie z prawicą. A program polityczny, cóż coś musieli tam zapisać, aby masy bezrobotnych, zdesperowanych Niemców poszły za nimi. Elementy socjalne są w programach większości partii niezależnie od ich nazwenictwa, czy pochodzenia. I nie ma co stawiać komunizmu i nazizmu w celach porównawczych. I jedni i drudzy to mordercy. A większe "osiągnięcia" mogą wynikać m. in. z faktu, że jedni mordowali całe dziesięciolecia, a drudzy lat dwanaście. Jedno i drugie było i jest złe.

Ciekawią mnie przypadki kliniczne Polaków wielbiących nazizm i Hiltera, tacy są teraz cwani, a przecież gdyby historia inaczej się potoczyła to by wylecieli przez komin krematorium, albo teraz szwargotali po niemiecku, nie mając żadnego pojęcia o tym, że są Polakami.

Dla mnie radykalni prawicowcy, lewicowcy zresztą również, to tylko grupy czyhające na swoją chwilę w czasoprzestrzeni, bez racji politycznego bytu, korzystający tylko z przywilejów demokracji.

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 19:53

Uprawnienia umieszczania postów