Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 51

Wątek: Koszulki adidasa

Legionista Awatar Beny

Koszulki adidasa

Tyle było mówione przy okazji przedsezonowej prezentacji o możliwości zakupu koszulek Legii w sklepach adidasa, gdzieś tak pod koniec września po około 100 zł. Co się z tym pomysłem dzieje? Wiecie coś? Ma ktoś na ten temat jakieś info?

Heh - chyba złe info masz (albo ja mam ) bo ja słyszałem że to ma być otwarte na poczatku stycznia i to ma byc pare sklepów w centrum
    Można będzie np.sobie w ciągu 5 minut zrobić koszulkę ze swoją ksywą np.

Legionista Awatar Beny
    Autentycznie kojarzę info, że pod koniec września! Chyba, że źle kojarzę... ho: Przekopię archiwum, a znajdę!

Znalazłem w archiwum.
    Update:

Wtorek, 29 lipca 2003, godz. 23:07
    Repliki koszulek za 100 zł

Repliki nowych koszulek Legii trafią do sprzedaży za około półtora miesiąca. Ich cena będzie w miarę przystępna, a wynosić będzie około 100 zł. Przypomnijmy, że poprzednio za taką "przyjemność" musieliśmy zapłacić więcej.
    Adidas zastanawia się nad otwarciem, wraz z Legią, sklepu patronackiego. Na razie jednak rozmowy są mało konkretne.

Autor: Bodziach
    Na podstawie: Gazeta Wyborcza

--------------------------------------------------------------------
    Miałem na myśli to co wytłuściłem!

No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/

Legionista Awatar Beny
    Niektórzy to mają fart, a inni... czekają do stycznia (?)

Legionista Awatar m84
    Na razie to wiem ze na stronie http://www.fanshop.pl/ mozna kupic koszulke Legii a w zasadzie replike w cenie 100 zl. Na tej samej stronie mozesz zazyczyc sobie wlasny numer i nazwisko/ksywko. Tylko ze to sa dodatkowe koszta 40 zlotych. Wiec calosc wychodzi 140 zl i chyba jeszcze plus koszty wysylki. Moim zdaniem dosyc drogo. No ale moze ktos sie skusi...
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Administrator Awatar arczi
    Cytat Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
    No niby tak...Ale ja (na meczu??) słyszałem że maja być w styczniu - zresztą sam nie wiem - ja swoją wygrałem (nie) strzelając karnego Mijanovicovi :/
    W styczniu to ma się pojawić sklep firmowy adidasa w którym to będzie można zakupić między innymi gadżety Legii. Jak będzie zobaczymy. Osobiście w to wątpię.
    Natomiast koszulki teoretycznie już się pojawiły. Widziałem te białe w Factory w Ursusie. Tyle że były... bez elki
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Beny
    Bez "elki" to ja mam parę t-shirt'ów! 8- Że niby mam sobie doszyć!?
    A te w fanshopie, ...hmm..., musiałbym ją zobaczyć i "pomacać".

Legionista Awatar m84
    Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez m84
    Beny a Ty tylko o jednym :P zobaczyc i pomacac bys chcial:P co do tej strony to moj kumpel zamawial z niej calkiem niedawno szalik i nie mozna miec zadnych zastrzezen. Naprawde solidny i fajny szaliczek. Bez zadnej sciemy. No ale jak Ty bys chcial koniecznie pomacac to juz nie wiem co Ci zaproponowac
    :buhaha: Wybredny jestem i bez "macanki" niczego na siebie nie wrzucę. A na pewno nie za te pieniądze. Poza tym jestem "niewymiarowo" zbudowany i muszę ocenić, czy tu i ówdzie da radę się wcisnąć. '8

Legionista Awatar szczepan
    a ten sklep na Marszalkowskiej bodajze... flagowy Adidasa...?? moze tam juz sa? albo w przy silver screenie bo tam kiedys byly...

Administrator Awatar arczi
    Na Marszałkowskiej nie ma. Byłem niedawno.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar MaxyM
    Tutaj typ ma sklep i ma tam koszulki wszystkich znanych mi zespolow europejskich i polskich...

Ma koszulki Legii ale w takiej cenie, ze mozna zwatpic... Ale ma.

Legionista Awatar Beny
    Takiego esemesa dostałem: "Od piątku w sklepie Adidasa (róg Wspólnej i Marszałkowskiej) można nabywać koszulki Legii z obecnego sezonu".
    Dajcie jakieś info, czy są i "elką" na lewej piersi, jak jest cena i jakie rozmiary. Z góry big thx! :+:

Legionista Awatar cfc
    na oficjalnej stronie napisali

Koszulki Legii
    08.10.2003, godz.: 15:52:12

Informujemy, że od najbliższego piątku będzie można nabyć replikę koszulki Legii w sklepie Adidasa. Punkt sprzedaży mieści się na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.

no to lece do polski

Legionista
    To już te nowe z Królewskim 8- ? Jeżeli tak,to jestem pełen podziwu dla naszych działaczy :+: Mam nadzieję,że będą kosztowały 100 zł-tyle ile planowano.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Ja coś wątpie zeby były juz z logo "Królewskie" ale może...
    Pewnie bedą bez numerów... :/
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    Zacznijmy od tego, że z koszulkami czekali do momentu aż będzie jakiś sponsor na koszulkach. Dlatego Legia nie pozwalała wypuścić Adidasowi koszulek.
    Teraz skoro jest KRÓL to mogą rzucić koszulki już z logo.
    A w styczniu to mają się pojawić wydzielone półki ze sprzętem sportowym legijnym. Pozyjemy, zobaczymy..
    Choć wątpię aby teraz się dało na te koszulki wrzucić swoje nazwisko/ksywę na plecy

Legionista Awatar Aigel
    Jest info na stronie legia.pl ze w piatek, ale awet zdjecia tej koszulki nie dali , jak ktos bedzie wiedzial czy z logo krolewskie i jaka cena niech da znac, a tak swoja droga niedawno http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=8587 chyba ze LegiaLive duzo wczesiej rozmawiala ze Strejlauem. Bo fajnie by bylo jak by rzecznik klubu dowiedzial sie o sprzedazy koszulek z witryny internetowej

Legionista
    Informujemy, że od najbliższego piątku będzie można nabyć replikę koszulki Legii w sklepie Adidasa. Punkt sprzedaży mieści się na rogu ulic Wspólnej i Marszałkowskiej.
    Replikę to mogą sobie w buty włożyć. Chyba, że oni tak nazwali normalne koszulki Legii w jakich grają... :/
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Cytat Zamieszczone przez Sharn
    Replikę to mogą sobie w buty włożyć. Chyba, że oni tak nazwali normalne koszulki Legii w jakich grają... :/
    tak sie nazywa kazda koszulka nie noszona przez pilkarza... ja tez mam taka ze zeszlego roku (tzn wzor zeszlo roczny) tylko ze czysta bez sponsora i mam na metcje replika... czyli to sa normalne koszulki ale nie noszone przez zawodnika... tylko nie wiem czy numer maja - wydaje mi sie ze nie i stad pewnie replika... ja mam numer 13 i szczepan naszyte sitodrukiem ale gdzie indziej

Legionista
    replike to tak ja tylko nazwali a to bedzie orginalna koszulka adidasa wiec ja juz kase zbieram i na plecach sobie wydziaram numerek 37 i kamyk hehe
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Ja osobiscie wolałbym aby te koszulki w sprzedarzy były bez loga 'Krolewskie' poniewaz sponsor pewnie bedzie jakis czas a potem odejdzie a na koszulce nadal bedzie widniec sponsorek nie to zebym miał cos do Krolewskich '8 ijok: wrecz przeciwnie !
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Legionista
    kuxwa sorki ze brak Polskich znakow Klawiatura mi sie wali :fu:
    e(L)o

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Siekier
    Ja osobiscie wolałbym aby te koszulki w sprzedarzy były bez loga 'Krolewskie' poniewaz sponsor pewnie bedzie jakis czas a potem odejdzie a na koszulce nadal bedzie widniec sponsorek nie to zebym miał cos do Krolewskich '8 ijok: wrecz przeciwnie !

Tylko mała poprawka , tak jak na całym świecie ,po sezonie będzie nowy wzór koszulek i czy z logo sponsora czy nie, to i tak będzie nie aktualna.
    Kasa misiu kasa.
    Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

beda pewnie i takie i takie

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez m84
    Na razie to wiem ze na stronie http://www.fanshop.pl/ mozna kupic koszulke Legii a w zasadzie replike w cenie 100 zl. Na tej samej stronie mozesz zazyczyc sobie wlasny numer i nazwisko/ksywko. Tylko ze to sa dodatkowe koszta 40 zlotych. Wiec calosc wychodzi 140 zl i chyba jeszcze plus koszty wysylki. Moim zdaniem dosyc drogo. No ale moze ktos sie skusi...
    Te koszulki nie są adidasa. Troszkę drogo sobie liczą :/
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez NORBI

Tylko mała poprawka , tak jak na całym świecie ,po sezonie będzie nowy wzór koszulek i czy z logo sponsora czy nie, to i tak będzie nie aktualna.
    Kasa misiu kasa.
    Tylko mała poprawka - mi chodzi o to że ten sponsor może w przyszłości sponsorować inny zespół (kto wie?), którego na przykład nie daże zbytnią sympatią i w takiej sytułacji noszenie koszulki z tym właśnie sponsorem jest dla mnie "niedopuszczalne"
    e(L)o

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez NORBI

Kasa misiu kasa.
    Tylko mała poprawka - mi chodzi o to że ten sponsor może w przyszłości sponsorować inny zespół (kto wie?), którego na przykład nie daże zbytnią sympatią i w takiej sytułacji noszenie koszulki z tym właśnie sponsorem jest dla mnie "niedopuszczalne"
    ten wzor ma byc na dluzej

Legionista
    W całej europie tak się dzieje, że kupujesz koszulkę z logo sponsora. Miedzy innymi jest to właśnie ta wartość dla ewentualnego sponsora - że kibice będą nosić koszulki z jego logo. Oczywiście można zawsze kupić tzw nieoryginalne koszulki bez logo.

Uprawnienia umieszczania postów