Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 81

Wątek: Korona - Legia

Legionista Awatar _Bart

Korona - Legia

Jak narazie wiadomo ze pociag ma dwie godziny opoznienia przez wypadek jaki zdarzył sie na trasie. Ktos wypadł z pociagu i w ciezkim stanie odtransportował go helikopter

Nasi działacze staraja sie o opoznienie meczu az do dojazdu naszych kibiców. Jesli Korona sie na to nie zgodzi to miejmy nadzieje ze nasi piłkarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem.

Jak ktos wroci niech napisze jak było bo nie moge sobie darowac :fu:

ps. A`propos działaczy to ostatnio chyba idzie ku lepszemu. Mozliwe ze doceniaja wkoncu to co dzieje sei na trybunach. Ostatnio jak byłem na Legii to sam Piotr S. dzwonił mi po jakiohs ludziach zebym mogl jak najszybciej załatwić swoją swprawe. Byłem w szoku.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista Awatar m84
    Najwyzsza pora zeby zrozumieli ze maja najlepszych kibicow w Polsce ktorzy dla Legii zrobia wszystko. Mam nadzieje ze z tym meczem z Korona bedzie wszystko ok i wszyscy kibice obejrza mecz od poczatku. Sadze ze chcialiby tego takze fani Korony. Po czesci oprawa jaka przygotowali chca Nas zaskoczyc. Ale nie uda im sie to jak Nas nie bedzie na stadionie...
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista Awatar _Bart
    Jak przed chwilą podała jedna z rozgłośni radiowych, dzisiejszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski: Kolporter Korona Kielce - Legia, rozpocznie się nie jak zapowiadano o 14:30, ale o 15:00. Przesunięcie godziny spowodowane jest opóźnieniem pociągu, którym do miasta "scyzoryków" zmierzają kibice Legii.
    My jednak nie mamy opóźnienia i już wieczorem zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z tego meczu i innych ciekawych materiałów z tego wyjazdu.

za legianet

:+:

Legionista
    szkoda ze taka sytulacja zaistniala i ze nasz kibic jest ranny i nie obejrzy tego meczu ale coz wypadek to wypadek! dobrze ze dzialacze wiedza co w takiej sytulaci zrobic! a mecz ma byc o 15:00 i jeszcze na dodtatek pikarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem zeby dojechlai wszyscy na miejsce!!!!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar m84
    W takim razie najprawdopodobniej wszystko zostanie rozwiazane w porzadny sposob. I ciesze sie z tego bardzo...Gdyby kibice Naszej Legii nie dojechali na czas albo nie poczekaliby na nich to ten mecz stracilby duzo na wartosci
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Legionista

Re: Korona - Legia

Cytat Zamieszczone przez _Bart
    Jak narazie wiadomo ze pociag ma dwie godziny opoznienia przez wypadek jaki zdarzył sie na trasie. Ktos wypadł z pociagu i w ciezkim stanie odtransportował go helikopter

Ktos wie co jest z tym kolesiem ?? :/ miejmy nadzieje ze bedzie ok !!
    ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Legionista Awatar _Bart
    pisze na podstawie Legia.net

nas okolo 400 w 80 minucie do naszego sektora prubóje przedostać sie Craxa i zaczyna sie awantura wpadaja psy i strzelaja z gładkolufowych, mecz jest przerwany na 8 minut :/

Legionista Awatar Mazi
    Dajcie linki do strony Korony .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar _Bart

Re: Korona - Legia

Cytat Zamieszczone przez ^m@rcin^

Ktos wie co jest z tym kolesiem ?? :/ miejmy nadzieje ze bedzie ok !!
    kolo jest przytomny wiec sie wyliże z tego

Legionista Awatar Mazi
    Podobno po meczu , kibice Korony ( Cracovii ? ) bili się między sobą .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    Dajcie linki do strony Korony .

www.korona-kielce.pl

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez kamyk
    szkoda ze taka sytulacja zaistniala i ze nasz kibic jest ranny i nie obejrzy tego meczu ale coz wypadek to wypadek! dobrze ze dzialacze wiedza co w takiej sytulaci zrobic! a mecz ma byc o 15:00 i jeszcze na dodtatek pikarze wyjda z 15 minutowym opoznieniem zeby dojechlai wszyscy na miejsce!!!!

szkoda ze ***** 25.10.2002 nie wiedzieli co zrobić... ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia........

Legionista Awatar m84
    pisze na podstawie Legia.net

nas okolo 400 w 80 minucie do naszego sektora prubóje przedostać sie Craxa i zaczyna sie awantura wpadaja psy i strzelaja z gładkolufowych, mecz jest przerwany na 8 minut :/
    Jezeli to prawda to nic nowego. Craxa zawsze szuka atrakcji. Ja czytalem na stronie korony ze rzucali butelkami itp.
    Zacytuje serwis Korony:
    Niestety pokaz fałyszwego kibicowania daja nam goscie z Krakowa - z sektora zajmujacego przez pseudokibiców Cracovii leca plastikowe butelki, kamienie - przepychanki na trybynie - wkracza policja, broń gładkolufowa w użyciu. Mecz przerwany chwilowo - "łobuzy bandyci!!! Jak umiesz łobuzie niszczyć to co w Kielcach zbudowano- precz ze stadionu Kolportera!!!" - krzyczy spiker. Szkoda, że psuje się tak ładne widowisko

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    Cytat Zamieszczone przez kamyk

szkoda ze *cenzura* 25.10.2002 nie wiedzieli co zrobić... ale punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia........

Krzpac a Wy jakos zabiegaliscie o przelozenie godziny bo nie pamietam ?

po drugie wierz mi ze teraz strasznie podjescie działaczysie zmieniło do kibiców Legii co nawert mozna zauwazyc w wywiadzie z Kita z dzisiejszej NL

Widzew Łódź

po drugie wierz mi ze teraz strasznie podjescie działaczysie zmieniło do kibiców Legii co nawert mozna zauwazyc w wywiadzie z Kita z dzisiejszej NL

1. a co by to dało ? jakoś nie chce mi się wierzyć ze władze Legii postawili się bossom z c+... jakby wpuszczanie odbywało się na normalnych zasadach to spora liczba kibiców obejrzała mecz cały, zaś kibice jadący w pociągu spóźniliby się co najwyżej 20 min... co z tego ze byliśmy pod stadionem o 20.20 (mecz zaczął się o 20.00) jak nas ochrona/policja zaczęła wpuszczać dopiero po 25 minutach czekania, ja sam czekałem przed stadionem ok. 50 min, podczas stania w kolejce j***a policja/ochrona śmiała nam się prosto w twarz... [tylko nie piszcie ze to nasza wina bo zaciągnęliśmy hamulec bezpieczeństwa pod Wwą, bo wybycie zrobili tak samo]

[zeby nie było niedomówień ja nie mam do kibiców Legii pretensji]

2. wierze ci.....

Legionista Awatar MaxyM
    http://www.korona-kielce.pl/forums/f...11&TopicId=666

----

Krzpac wiem o co ci chodzi, ale nie w tym watku o tym. pisz, bo za moment z tego tematu zrobia sie trzy oddzielne.

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac

1. a co by to dało ? jakoś nie chce mi się wierzyć ze władze Legii postawili się bossom z c+... jakby wpuszczanie odbywało się na normalnych zasadach to spora liczba kibiców obejrzała mecz cały, zaś kibice jadący w pociągu spóźniliby się co najwyżej 20 min... co z tego ze byliśmy pod stadionem o 20.20 (mecz zaczął się o 20.00) jak nas ochrona/policja zaczęła wpuszczać dopiero po 25 minutach czekania, ja sam czekałem przed stadionem ok. 50 min, podczas stania w kolejce j***a policja/ochrona śmiała nam się prosto w twarz... [tylko nie piszcie ze to nasza wina bo zaciągnęliśmy hamulec bezpieczeństwa pod Wwą, bo wybycie zrobili tak samo]

[zeby nie było niedomówień ja nie mam do kibiców Legii pretensji]

2. wierze ci.....
    ad1

wiem ze pewnie to by nic nie dało(glownie ze wzgledu na c+) ale spróbowac mogliscie,
    po drugie Wasi pilkarze mogli wyjsc z 15 minutowym opoznieniem i wtedy C+ mógł tylko **** strzelać

nasza ochorna jest pojebana nie tylko w stosunku do kibiców gosci ale do Naszych też

ps. nikt nie bedzie pisał że to Wasza wina gdyz wiekszosc napewno wolałaby zebyscie mecz obejrzeli od poczatku głownie ze wzgledu na to iż ten mecz miał być no1 pod wzgledem Ultras a przez to że Was nie było od poczatku to tak sie nie stało (chujowy doping u nas i to ze nie widzieliscie kartonów )

Legionista Awatar MaxyM
    Bart i Krzpac - Nowy temat...

Nie rozmywac!

Legionista Awatar m84
    MaxyM z pejczem na ludzi hmm?A co do tematu to jestem ciekawy jak sie Nasi kibice zaprezentowali w Kielcach. No i tez troche mniej jak sie pokazala Korona. Na razie wiem niewiele i dlatego czeka na fotoreportaz z tego spotkania..

Legionista Awatar _Bart
    Maksiu ciiiiiii przecież jest nawiazanie do tematu

co do oprawy Kielec () to Kubicki wypowiadał szie ze było bardzo fajnie i że oprawa spotkania była super (tak mowił na konferencji prasowej)

Legionista Awatar vit
    foto z meczu ze strony korony

http://www.korona-kielce.pl/mecze/PhotoAlbum.asp
    Moja jedyna Miłość...

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez vit
    Dzieki

Legionista Awatar szczepan
    za www.onet.pl:

Korona - Legia: Emocje i rozróba!

Korona Kolporter Kielce zremisowała 1:1 (1:0) z Legią Warszawa w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Mecz rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem.

Jeden z kibiców Legii Warszawa wypadł z pociągu jadącego do Kielc. Z powodu wypadku, pociąg do Kielc miał dwie godziny opóźnienia. Aby warszawscy kibice zdążyli na spotkanie (planowany początek o godz. 14.30), mecz został przesunięty. Rozpoczął się kilka minut po 15.

Mecz trzecioligowej Korony z Legią był wyrównany i dostarczył wiele emocji. Piłkarze Kolportera grali mądrze i niemal w niczym nie ustępowali legionistom.

Gospodarze objęli prowadzenie w 37 minucie po celnym strzale Kuzery z narożnika pola karnego. Przed dłuższy czas kielczanom udawało się utrzymać ten korzystny wynik, ale warszawscy piłkarze lepiej grają, gdy występują na boisku w osłabieniu. Tak też było w tym przypadku. W 60 minucie, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Jacek Zieliński. Już trzy minuty później Legia przeprowadziła składną akcję, którą celnym strzałem wykończył Vukovic.

Kilka minut później ładne widowisko zepsuli obecni na stadionie Korony kibice Cracovii, którzy zaczęli rzucać na murawę plastikowe butelki i kamienie. Chuligani z Krakowa chcieli sforsować ogrodzenie, ale do akcji wkroczyła policja używając broni gładkolufowej. Mecz został przerwany na osiem minut.

"Precz ze stadionu Kolportera. Jak śmiecie niszczyć to, co zbudowano w Kielcach" - mówił spiker zawodów do pseudokibiców.

Piłkarze Kolportera ambicją i zaciętością nadrobili braki w umiejętnościach piłkarskich. Natomiast piłkarze Legii nie oczarowali kibiców w Kielcach. Po bardzo udanym początku, kiedy Saganowski, Svitlica, Sokołowski groźnie strzelali na bramkę Stawarza, później grali ospale i nawet prowadzenie kieleckiego zespołu nie zdopingowało warszawian do aktywniejszej gry. Stało się to dopiero po wykluczeniu z gry Zielińskiego.

Remis w pełni odzwierciedla to co się działo na boisku i jest nagrodą dla 10 tysięcy kibiców, którzy już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania zajęli wszystkie miejsca na trybunach."

Legionista Awatar vit
    To byla przyjemnosc pomoc moim Legijnym Braciom
    Moja jedyna Miłość...

Legionista Awatar szczepan
    no prosze prosze ksp pokazalo sie na meczu :buhaha: :buhaha: i co najlepsze bylo lepiej oflagowane niz na derbach oni naprawde sa zalosni :buhaha: :buhaha: :>

Legionista
    Na stronie Korony jest fotoreportarz, www.korona-kielce.pl

Legionista Awatar Mrozik
    Trzej policjanci ranni w bitwie z kibicami
    PAP 20:25

Trzej policjanci zostali ranni podczas meczu w Kielcach, kiedy kibice Cracovii rzucali w ich stronę połamanymi płytami. Policja użyła broni gładkolufowej - poinformowała rzeczniczka świętokrzyskiej policji, Elżbieta Różańska-Komorowicz.

Do incydentu doszło podczas meczu Legii Warszawa z Koroną Kolporterem Kielce. Policjanci odnieśli powierzchowne rany od kamieni. Dla uspokojenia kibiców policja oddała salwę ostrzegawczą z broni gładkolufowej.

"Zatrzymano kilku kibiców w barwach Cracovii, w wieku 17-20 lat, którzy po wylegitymowaniu zostali wypuszczeni. Wybryki chuliganów zostały sfilmowane, wobec sprawców zostaną skierowane wnioski do sądu grodzkiego" - powiedziała rzeczniczka.

Według Różańskiej-Komorowicz, kibicom Legii "nie spadł w Kielcach włos z głowy". (uk)

Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Trzej policjanci ranni w bitwie z kibicami
    PAP 20:25

Trzej policjanci zostali ranni podczas meczu w Kielcach, kiedy kibice Cracovii rzucali w ich stronę połamanymi płytami. Policja użyła broni gładkolufowej - poinformowała rzeczniczka świętokrzyskiej policji, Elżbieta Różańska-Komorowicz.

Do incydentu doszło podczas meczu Legii Warszawa z Koroną Kolporterem Kielce. Policjanci odnieśli powierzchowne rany od kamieni. Dla uspokojenia kibiców policja oddała salwę ostrzegawczą z broni gładkolufowej.

"Zatrzymano kilku kibiców w barwach Cracovii, w wieku 17-20 lat, którzy po wylegitymowaniu zostali wypuszczeni. Wybryki chuliganów zostały sfilmowane, wobec sprawców zostaną skierowane wnioski do sądu grodzkiego" - powiedziała rzeczniczka.

Według Różańskiej-Komorowicz, kibicom Legii "nie spadł w Kielcach włos z głowy". (uk)
    CH.W.D.p.

mógłby ktos napisać coś o incydencie w pociągu ?
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez wam(P)ir północy
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    no prosze prosze ksp pokazalo sie na meczu :buhaha: :buhaha: i co najlepsze bylo lepiej oflagowane niz na derbach oni naprawde sa zalosni :buhaha: :buhaha: :>
    Ta i mówi to gość którego jedyną oznaką aktywnością kibica jest mądrzenie się przed kompem. Jak będzie miał choć jeden wyjazd na koncie to się będziesz wymądrzał. Bez kompleksów

Pozdro MKS
    teraz to dorzuciłeś do pieca...
    CZemu nie wspomagałeś ziomków? Bo jesteś tylko aktywny przed kompem,a co do aktywności Szczepana to sie nie wypowiadaj jak sie nie znasz...

Uprawnienia umieszczania postów