Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 46

Wątek: Górnik Zabrze - Legia (kibicowsko)

Legionista Awatar yusta

Górnik Zabrze - Legia (kibicowsko)

O kibicach Górnika w sumie moge napisac jedno - dno!
    Cała druga połowa, przy prowadzeniu Górnika, jechanie na Legię, co za żenada.
    Only You

Legionista
    Legie było czasem słychać, ale potem "górnicy" na nas równo jechali.
    Ale mają za swoje już widzieli wygraną z Legią!!! :buhaha:
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista Awatar Mazi
    Taa , w C+ widać ( słychać ) było jak na dłoni .

No cóż ,to ich problem , nie nasz .

Brawo kibice Legii !!! Słychać Was ( Nas ) było w Tv nie rzadko i nie cicho .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar Aureliusz
    Górnik się skompromitował wywieszając transparent "Legia złodzieju oddać nam mistrza 1994" Chyba ich kompletnie pojebało. Do tego całą drugą połowę krzyczeli Legia - co - ty k... Nie słyszałem dopingu z ich strony. Żenada w wykonaniu Górnika.

A nas momentami było słychać w C+.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    niektorzy musza sie jescze duzo uczyc.... tak szczeze to oni sa jakies..... 8-9 lat za nami :/
    Dragon na powietrzu

Cytat Zamieszczone przez zajączek
    Górnik się skompromitował wywieszając transparent "Legia złodzieju oddać nam mistrza 1994" Chyba ich kompletnie pojebało. Do tego całą drugą połowę krzyczeli Legia - co - ty k... Nie słyszałem dopingu z ich strony. Żenada w wykonaniu Górnika.
    No własnie o co chodzi z tym transparentem Jeżeli tak im to "zabranie" zaszkodziło to dlaczego dopiero na tym meczu wywiesili taki transparent? My o swoje mistrzostwo 93 walczymy 10 lat, a oni dopiero teraz sobie przypomnieli :fu:

Legionista

A nas momentami było słychać w C+.
    to sie nazywa brak pomyslu na oprawe....

oprawa KSG wogole nie powalila mnie na kolana

jezeli to ma byc piekło to jakoś tam zimno było...
    Warszawa

Legionista Awatar Bonhart
    Legia - pyta jedna strona
    Co? - pyta druga, widocznie identyfikujaca sie z Legia. Jak milo
    Ty :*

-----------

Mlyn podnosi cos a la kartony i spiewa - Legia to stara... etc.

-----------

I to by bylo na tyle o dopingu Gornika.
    Aha, jeszcze spiewali "mistrz za pieniadze".

Bosz... co za dno

Legionista
    info od kibica KSG z ultras.pl

Wasze fany jakie zauwazylem to Turysci, Visitors, Patrioci, fanatics Legia (ile ta fana ma lat tak z ciekawosci??), Flage z Deyna, Flaga Okuki, Legiunia i jeszcze jedna ale juz nie pamietam nazwy (Legiony Sulejowka-dop eLadamo).

a do tego 4 race, 9 rzymskich ogni
    Warszawa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raekwon99
    Jak teraz można być dumnym z siebie że u nas już nie ma tego bluzgania a jak jest to w znikomej ilości. Będzie super jak wszyscy u nas to zrozumieją. Było nas slychać i widać Nawet jak wynik był niekorzystny, co dla wielu kibiców jest nie do pomyślenia.
    No nie bądźmy tacy świeci, a co bylo na Derbach w tej rundzie? Cały czas na Polonie jechaliśmy, a ty że my nic nigdy nie robimy!!!
    My zostaliśmy zkrytykowani za tamto i oni też będa zkrytykowani!!!
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kępa
    Legioniści

Legionista
    no coz :/ wynik nie rewelacyjny gdyby nie stanko :+: w 92' min.
    Gornik (Kurnik) chyba niczym sie nie pokazał... słychac było jedynie bluzgi na Legie, oprawa raczej marna cos z pasami im nie wyszło :buhaha: ale tak to szkoda ich dopingu dla naszych i jednym słowem szkoda gadac... :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart
    Legia - pyta jedna strona
    Co? - pyta druga, widocznie identyfikujaca sie z Legia. Jak milo
    Ty :*

-----------

Mlyn podnosi cos a la kartony i spiewa - Legia to stara... etc.

-----------

I to by bylo na tyle o dopingu Gornika.
    Aha, jeszcze spiewali "mistrz za pieniadze".

Bosz... co za dno
    Pare razu glosno odpowiedzielismy 'Mistrzostwo' i bylo widac ze przekrzyczelismy ich mlynek bo troche zmieszani byli.Ogolnie wyjazd bez historii,nic ciekawego sie nie dzialo.

Dziekoweczka dla Zaglebia za wsparcie.

Legia i Zaglebie.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    nio w c+ bylo nas slychac ale co do gornika i ta sektorowka ich zenada!!!!!a te bluzganie cal 2 polowa to szkoda gadac widac ze ciagle cala polska ma kompleks Legii!!! tyle co do tego spotkania bo nie ma sie co tu dalej rozpisywac!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamyk
    nio w c+ bylo nas slychac
    W szoku jestem bo wg mnie nasz doping byl opor hujowy,pod koniec meczu sie tylko troche ruszylo,a tak to wszyscy jacys zamuleni.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista Awatar _Bart
    nasz doping hujowy na maksa, Legii około 300-350 osob

po pierwszej bramie odpalamy race i bengale, a w drugiej polowie vulkany

jenen z Górnikow po drugiej bramce dla zabrzan biegnie po nasdze flagi ale zostaje pokrecony przez ochrone

wyjazd spoko gdyby nie kredyt

dzieki dla Zagłebia za ugoszczenie i wsparcie

Pozdro dla Kasi badz Agnieszki z Jaskini '8
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista
    nio bylo nas slychac w c+ tak mi sie wydaje ! bo i my prowadzilismy doping w knajpie i moze cos mi sie pojebalo leciutko hehe za duzo browka)))
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    Legii około 300-350 osob

???Liczyles?Na moje oko to bylo nas z Zaglebiem nie wiecej niz 250.

PS.Jebac anal minus za mecze w piatki.
    Legia & Zagłębie !!!

Górnik - Kurnik totalna kompromitacja :> W sumie zero oprawy meczu. I to mają być pierwszoligowi kibice??? Zdesperowani górnicy walczą o kopalnie ale po co na Boga, przenosić to na stadion. Jak widać nie dorośli jeszcze do pewnych rzeczy.
    Jedno jest pewne: najlepszych kibiców w Polsce ma Legia, a takiej oprawy meczu jak na Łazienkowskiej, nie znajdziemy nigdzie indziej.
    :wielkafl:
    Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców!

Legionista
    [quote="Pedros"]Górnik - W sumie zero oprawy meczu. [quote]

Mieli przeciez baloniki. ho:
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez rkwa
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    Legii około 300-350 osob

???Liczyles?Na moje oko to bylo nas z Zaglebiem nie wiecej niz 250.

PS.je*** anal minus za mecze w piatki.

na jednej barierce siedziało okło 40 osób były dwie barierki i u góry ludzie stali tak jak na barierce tyle ze gensciej jescze ilosc pomiedzy barierkami i górą w sumie skłaniam sie jednak do Twojej liczby lub mojego 300

Warto dodac że Zagłębia tym razem nie było tyle co zwykle co pewnie yło spowodowane dzisiejszym wyjazdem
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez HOOLSHWDP
    No własnie o co chodzi z tym transparentem Jeżeli tak im to "zabranie" zaszkodziło to dlaczego dopiero na tym meczu wywiesili taki transparent? My o swoje mistrzostwo 93 walczymy 10 lat, a oni dopiero teraz sobie przypomnieli :fu:
    O to chodziło:

Żenada
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar MaxyM
    "Legio Zlodziej" - co za tuman to pisal :buhaha:

Legionista
    MaxyM-'zlodziejko' tam jest napisane ale i tak tluman pisal i w dodatku z reflexen.
    Bart-Zaglebia wcale nie byla tak malo.
    Legia & Zagłębie !!!

Administrator Awatar Raffi
    Na konferencji prasowej podawali podobno, że kibiców przyjezdnych było ok. 325, tak chyba na legia.com.pl jest napisane
    W trakcie drugiej połowy dodatkowo wpuszczono ok. 25-30 osób za darmo ponoć.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Mini
    Maxym -złodziejko tyle ze jakiś hanys akurat to wiązał i zasłaniał.
    co do oprawy to górnik miał balony jakąś sektorówkę kolorową z niewiadomo czym trans o nas zimne ognie szarfy świece stroboskopy rzucane w sektor i wulkaniki na barierce na trybunie przy krytej.więc nie byli tacy najgorsi.ale śpiew to kompletne dno.zastanawiam się ze nie ma tam kogoś komu zależy na tym żeby przy prowadzeniu miejscowych nieudaczników wspierać ich żeby nie daj Boże strzeli jeszcze jedną bramkę tylko cały kurnik jak jeden mąż wyzywa Legię.
    jesteśmy winni za całe zło na świecie a głównie za to ze odkryto ropę i węgiel już jest nie potrzebny.
    byłem tam trzeci raz i po dwóch zwycięstwach tą razą był niestety remis.a zanosiło się już na tfu tfu do 3 razy sztuka że tym razem przegramy ale szczęśliwie ten jeden raz lech nie złapał piłki.

Legionista
    je bać anal minus za mecze w piatki.
    mądre to i sprawiedliwe ho: ho: ho:

Tytuł 1994 - hmmmm , ja jestem zdania , że Legia ma 7 tytułów MP.Zarówno w 1993 , jak i w 1994 końcówka sezonu mocno śmierdziała , więc niech zostanie tak jak stoi w papierach.

Pamiętne 1:1 z Górnikiem oglądałem razem z ojcem (sympatyk żaboli). Jak popatrzył na to , co odstawiał ten pajac Redziński , skomentował krótko "kwadratowe jaja". A "Piłka Nożna" słusznie napisała , że ćwok w czarnym ubranku zepsuł Legii święto , bo warszawiacy tak cisnęli , że prędzej czy później strzeliliby gola. Jak nie Fedoruk , to kto inny.

PS Ciekawe , czemu wiślactwo nie walczy o tytuł z 1951 , który im się faktycznie należy ! Może dlatego , że w klubie nie rządził wtedy ***** cupiał ho:
    bana mu , temu pestu

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez Pesto
    je bać anal minus za mecze w piatki.
    mądre to i sprawiedliwe ho: ho: ho:

Tytuł 1994 - hmmmm , ja jestem zdania , że Legia ma 7 tytułów MP.Zarówno w 1993 , jak i w 1994 końcówka sezonu mocno śmierdziała , więc niech zostanie tak jak stoi w papierach.

Pamiętne 1:1 z Górnikiem oglądałem razem z ojcem (sympatyk żaboli). Jak popatrzył na to , co odstawiał ten pajac Redziński , skomentował krótko "kwadratowe jaja". A "Piłka Nożna" słusznie napisała , że ćwok w czarnym ubranku zepsuł Legii święto , bo warszawiacy tak cisnęli , że prędzej czy później strzeliliby gola. Jak nie Fedoruk , to kto inny
    .

PS Ciekawe , czemu wiślactwo nie walczy o tytuł z 1951 , który im się faktycznie należy ! Może dlatego , że w klubie nie rządził wtedy ***** cupiał ho:
    po sezonie 1993 w ktorym odebrano Legii tytul, nowy sezon nasza druzyna zaczynala z dorbkiem -3 punktow. Ostatni mecz decydowal o mistrzostwie, Legii wystarczal remis. w normalnych okolicznosciach, ten mecz mialby inny wymiar. Prawde mowiac to do dzis jestem z dziwiony ze po tylu czerwonych kartkach (nie mozna jednak powiedziec ze Gornicy grali absolutnie czysto, bo nie grali) ktos z PZPN nie powiedzial "Cala Polska widziala".
    Legia w perspektywie calego sezonu byla najlepsza tak w 93 jak i w 94. W PZPN widzieli to jednak inaczej
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista
    aaaa , jeszcze jedno w kwestii rozliczeń - pierwszym legalnym pucharem był właśnie ten z 1951 - zdobył go Ruch Chorzów , a czerwoni towarzysze z rozpędu przyznali mu ... MP (ligę wygrał gts)

"puchar" z 1926 był półkonspiracyjny i nielegalny ho: ho: ho: (tak słyszałem , że PZPN nie dał swego "błogosławieństwa") , więc wiadomy klub nie powinien sobie uzurpować pierwszego PP
    bana mu , temu pestu

Legionista
    He,he a Legii z Zaglbiem bylo razem 350 ! I to ja liczylem,powaznie!
    ...na barierkach byl licznik :P
    Legia Zaglebie

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Pesto
    aaaa , jeszcze jedno w kwestii rozliczeń - pierwszym legalnym pucharem był właśnie ten z 1951 - zdobył go Ruch Chorzów , a czerwoni towarzysze z rozpędu przyznali mu ... MP (ligę wygrał gts)

"puchar" z 1926 był półkonspiracyjny i nielegalny ho: ho: ho: (tak słyszałem , że PZPN nie dał swego "błogosławieństwa") , więc wiadomy klub nie powinien sobie uzurpować pierwszego PP
    z tym mistrzem dla Ruchu faktycznie przekret

ale na ta druga sprawe bym tak nie patrzyl... sami mamy pretensje do decyzji PZPN, wiec..

Uprawnienia umieszczania postów