Strona 1 z 9 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 244

Wątek: Żużel

Legionista

Żużel

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 49 : 41

Włókniarz Mistrzem Polski , 20 tys. ludzi na trybunach. Oglądałem w TV - naprawdę robiło wrażenie.

I zazdroszczę im jednego - nie ma kretyńskich ogrodzeń. Wprawdzie jakieś pajace próbowały "porządzić" , ale potem spierdalali aż miło.

Po mojemu Legia powinna mieć stadion na 30 tys. widzów. Czemu mamy być gorsi od żużlowych ?
    bana mu , temu pestu

Legionista Awatar szczepan

Re: Żużel

Cytat Zamieszczone przez Pesto
    Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń 49 : 41

Włókniarz Mistrzem Polski , 20 tys. ludzi na trybunach. Oglądałem w TV - naprawdę robiło wrażenie.

I zazdroszczę im jednego - nie ma kretyńskich ogrodzeń. Wprawdzie jakieś pajace próbowały "porządzić" , ale potem spierdalali aż miło.

Po mojemu Legia powinna mieć stadion na 30 tys. widzów. Czemu mamy być gorsi od żużlowych ?
    1)tam nie ta takich wymogow bezpieczenstwa
    2)wczoraj na Gran Prix brak ogrodzenia wyszedl jednak na zle...

Legionista

Cytat Zamieszczone przez szczepan
    A co sie stało bo jestem niedoinforomowany?

W tym sezonie,jak jeszcze istaniał żużel w Warszawie przez brak płotów,omal niedoszło by do tragedii,po jakimś meczu mała dziewczynka wybiegła na tor i motor ją potrącił... :/

Co do żużla to lubie sobie czasem pogoglądać.

Legionista

Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    A co sie stało bo jestem niedoinforomowany?

W tym sezonie,jak jeszcze istaniał żużel w Warszawie przez brak płotów,omal niedoszło by do tragedii,po jakimś meczu mała dziewczynka wybiegła na tor i motor ją potrącił... :/

Co do żużla to lubie sobie czasem pogoglądać.
    a co juz nie bedzie motorkow na gwardii??
    Dragon na powietrzu

Legionista

Cytat Zamieszczone przez Yankes
    a co juz nie bedzie motorkow na gwardii??
    Niestety,brak kasy...

sytuacja byla taka ze jak Gollob wygral w Bydgoszczy to sporo ludzi wbieglo na tor... a wiadomo ze zuzlowcy nie zjezdzaja od razu tylko zwalniaja motory wykonujac iles tam kolek no i ci ludzie miedzy tymi motorami jakas dzika radosc pare razy o malo nie bylo jakis zderzen potem na chwile zablokowali podium a jak Gollob w aucie robil runde do okola (za nim w 2 kolejnych CI co zajeli 2 i 3 miejsce) to kibice prawie mu do auta wskakiwali a niektorzy prawie pod kola... to nie byla zadna byrda czy cos poprostu wielka radosc ale rownie niebezpieczna...

Administrator Awatar Raffi
    Kierownictwo klubu obiecuje, że motorki będą (zresztą druga liga łączy sęz pierwszą), ale jestem do tych obietnic nastawiony bardzo sceptycznie. Przez -jak mówią złośliwi- zachłanność jednej osoby, Królewskie mimo podpisania listu intencyjnego wycofały się ze sponsorowania klubu...

W najbliższą niedzielę po południu będzie na Racławckiej turniej żużlowy "Wspólna Europa"
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Oni wiele rzeczy obiecywali...zrobili w zeszłym sezonie skład który mógł by walczyć o dobre miejsca,a potem sie okazało że niestać ich na opłacenie obcokrajowców... :/

Legionista
    Oglądałem wczoraj retransmisje i niemogłem słuchać komętatora,jakaś bujka na trybunach a on "kibice piłkarscy nawet tutaj dotarli" :fu: :fu:

Legionista
    Apator ma zgodę z Ruchem Chorzów , ale nie wiem , czy to oni rozkręcili burdę.
    bana mu , temu pestu

Legionista
    Apator ma zgodę z Ruchem Chorzów , ale nie wiem , czy to oni rozkręcili burdę.

tak jest- to ruch rozkrecil zadyme...tak narazie wrobelki ciwerkja...Ruch ma zgode z Apatrem i Elana...a Apator ma kose z Elana )) smieszne....

Ekipa apatora nei bylby w stanie zrobic zadymy na stadionie Włokniarza wg mnei najlepszej Ekipy hoolinans na zuzlu....

dodam jeszcze ze srednia liczba widzow na meczu w ty msezonie wyniosla ok 7 tys. Byla by to srednai wyzsza, ale druga runda sezonu zanizyla ta srednia bo 80% meczow bylo o pietruszke....w pierwszej rundzie srednia ta wynosila 12 tys.

A na meczu finalowym bylo powyzej 30 tys widzow .

http://www.center.com.pl/ckm/news_fu...03-09-22_18:41

bravo do CKMu - utarli nosa pyszalkom z Torunia

Galeria ze zdjeciami:

http://www.center.com.pl/pub/Wloknia...or_21.09.2003/

http://www.center.com.pl/pub/Wloknia...3/SIMG0310.jpg

http://www.center.com.pl/pub/Wloknia...3/SIMG0314.jpg

http://www.center.com.pl/pub/Wloknia...3/SIMG0315.jpg
    Warszawa

Legionista
    na F1 to bym poszedl (chyba nawet marze o tym) ... ale na zuzel? Nie ma bata...

Legionista Awatar MaxyM
    Jak mi Szuwar opowiedzial o sobie i Emsie na Zuzlu, to spadlem z krzesla i zaksztusilem sie piwem... 8-

E, panowie - ja też x lat oglądałem żużel tylko w TV i to od okazji do okazji, a jak przypadkiem przejeżdżałem rowerem obok stadionu i okazało się, że załapałem się na biegi nominowane, to potem już nie moglem się powstrzymać przed pójściem na kolejny mecz '8
    Chociaż na MP akurat nie było za fajnie (ale co się dziwić, przyjechali kibice z całej Polski, a WKM nic nie przygotowywał na ten mecz, nawet flag nie wywiesili).
    Ciężko tylko dopingować "w trakcie", bo nic nie słychać
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    ja zaliczyłem kilka meczów "jaskółek"
    bana mu , temu pestu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adams_
    na F1 to bym poszedl (chyba nawet marze o tym) ... ale na zuzel? Nie ma bata...
    W Stolicy nie ma zuzleka, bo tam nei ma zbytnio tradycji i zamilowania...to trzeba sie wybrac na mecz speedwaya do Zielonej Gry, Bydgoszczy, Torunia, Gadańska, Rybnika, Częstochowy, Gorzowa Wlkp, Wrocławia, Leszna....tam tosą tłumy na meczach !!!!
    Warszawa

dzisiaj dostalem w swoje raczki ps (pomijam fakt ze ma teraz szate graficzna jak zwykly brukowiec i zreszta pisze o takich rzeczach ->patrz-> klopoty malzenskie Davida B.) ale rozkladowka byla wlasnie o zuzlu i pokazali zdjecia z finalu jak sie paru typow na bieznie wwalilo i jedno co mnie zdziwilo to ze jedne z tych kolesi mial w reku szalik w barwach albo Arki albo Olimpi E. po herbie sklanialbym sie ku Arki...

a moze to jakis klub zuzlowy ma takie barwy?

prosze znawcow o wypowiedz?

Apator

PS TRadycje żużlowe w stolicy są, często nawet dłuższe niż w innych "żużlowych" miastach, ale była duża przerwa i ludi trzeba na nowo przyciągnąć. A żużlem tutaj dyrygują kompletni nieudacznicy (w dodatku o lepkich łapkach), którzy już 3 razy zmienialli nazwę, bo za każdym za razem "nie wychodziło" (ale co tam, w końcu to szanowani działacze związku), a jak raz wysło (awans do 1. ligi), to zaraz to zmarnowali.

Na meczu otwarcia było prawie 4 tys. ludzi; gdyby nie przegrywali raz za razem, to ludzi by przybywało, a nie odwrotnie. Ale ci durnie nie zorganizowali nawet pieniędzy na sprzęt dla zawodników, nie mówiąc o pieniądzach na starty Henki czy Maxa. A były możliwości finansowe...Były...
    Mam nadzieję, że to nie koniec żużla w Warszawie....ale nie jesem optymistą
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Apator ma barwy żółto - niebiesko - białe , czyli coś pomiędzy Arką a Olimpią. Widać na północy takie szwedzkie wpływy

Zauważcie - gdzie jest silny żużel , tam nie ma silnej piłki i na odwrót - jedynym wyjątkiem był do niedawna Wrocław. Nie jest przypadkiem , że dwa "żużlowe" województwa (kujawsko - pomorskie i lubuskie) nie maja nawet II ligi piłkarskiej. Nie jest przypadkiem , że w Wielkopolsce żużel jest na prowincji (Piła , Leszno , Gniezno , Ostrów , Rawicz) , a nie ma go w Poznaniu - pod bokiem Lecha byłby skazany na niepowodzenie.
    bana mu , temu pestu

Legionista
    Apator ma barwy żółto - niebiesko - białe , czyli coś pomiędzy Arką a Olimpią. Widać na północy takie szwedzkie wpływy

Zauważcie - gdzie jest silny żużel , tam nie ma silnej piłki i na odwrót - jedynym wyjątkiem był do niedawna Wrocław. Nie jest przypadkiem , że dwa "żużlowe" województwa (kujawsko - pomorskie i lubuskie) nie maja nawet II ligi piłkarskiej. Nie jest przypadkiem , że w Wielkopolsce żużel jest na prowincji (Piła , Leszno , Gniezno , Ostrów , Rawicz) , a nie ma go w Poznaniu - pod bokiem Lecha byłby skazany na niepowodzenie.

tylko ze kibice zuzlowi nie wchodza kibicom pilkarskim w droge, bo po co...jedynie na odwor jest w Torunia(Elanka kontra aparor) i w gorzowie(stal kontra Stilon)..a tak to spokoj...Wroclaw - slask daje spokoj sparcie, gdanska- Lechia daje spokoj Wybrzezowi...w WLKP, kibice z Rawicza, LesznaGniezna, Ostrowa, Pily to kibice Lecha, z czym sie indentyfikują.

A wyborazasz sobei I lige zuzlowa i I lige pilkarska w jednym miescie, bo ja nie...chyba tylko Wroclaw mial taka sytuacje ?? nie wim czy w jedym miescie znalzloby sie tyle sponosorw...zuzel to cholernei drogi sport

odnośnie zadymy:

opis kibica Włokniarza :

Włókniarz Cz-wa-Apator Toruń (21.09.2003)

Na ten mecz w Częstochowie czekali niemalże wszyscy-od zawodników, działaczy, pikników po bardziej skrajnych fanów. Już dzień wcześniej zostały wykupione w kasach wszystkie bilety. Ostatecznie na trybunach częstochowskiego stadionu zasiadło ok.30 tysięcy widzów, w tym grupa z Torunia w liczbie około 2-3 tysięcy (tak naprawdę ciężko było ich oszacować dokładnie). W tej grupie znalazła się najbardziej skrajna ekipa chuliganów Apatora Toruń. Wg informacji od nich samych było ich ok.50, z czego ok.30 to angażujący się na codzień ludzie z ekipy. W naszych szeregach (skrajnych fanatyków Włókniarza gotowych do walki ok.30 osób) pojawiło się 2 fanów GKM-u Grudziądz oraz 9 kiboli Naprzodu Jędrzejów. Prezentacja obu grup raczej słaba, ale powszechnie wiadomo że zarówno torunianie jak i my sami kładziemy nacisk przede wszystkim na chuligankę. Tuż przed rozpoczęciem meczu spięcie z ochroną mieli torunianie, jednak pojawienie się psów uspokaja sytuację. Najciekawsze momenty całego meczu miały miejsce po 5 biegu. Wówczas to na torze pojawiło się kilka osób z Apatora. Z naszej strony szybka riposta i na tor wbiega ok.25-30 osób, na murawie pojawia się także ok.15 osób z Rakowa (pojawili się oni w okolicach stadionu w grupie ok.25 osób, której większa część z czasem jednak rozeszła się do domów). Wszyscy zaczęli biec w stronę sektora toruńskiego. Obecnie na torze fani Apatora cofnęli się na trybuny a Ci którzy tam stali nie przejawiali ochoty do wybiegnięcia na murawę i otwartą konfrontację na oczach 30 tysiecy widzów i rzeszy telewidzów. Nasza grupa przebiega mniej więcej troche ponad połowę odległości dzielącą sektory fanów Włókniarza i Apatora. Niestety chwilę potem do akcji wkracza antyterrorka, słychać przeładowywane shot-guny, wobec czego wracamy z powrotem na trybuny. Od nas jeden zostaje zwinięty, ale kilka minut później puszczony. W tym momencie sędzie decyduje się na przerwanie spotkania na 30 minut. Po tym zajściu coraz więcej psów pojawia się w okolicy sektora gości, pod stadion dojeżdżają kolejne policyjne radiowozy (w okolicach stadionu dało sięw cześniej zauważyć psią polewaczkę i konne patrole). Wydawać by się mogło, że to koniec atrakcji tego dnia. Jednak fani Apatora zaczęli małymi grupkami wymykać się z sektora. W ten sposób taka grupa trafiła na kilku fanów Rakowa, którzy zostali pogonieni przez torunian. Na wieśc o tym, że coś dzieje się na koronie stadionu opuszczamy w ok.20 osób nasz sektor i wspólnie z Rakowem (ok.8-10) ruszamy po koronie w kierunku sektora gości. Z powodu ogromnych tłumów ciężko było się przecisnąć między ludźmi, w efekcie czego gdy część dopiero wychodziła z sektora to pierwsza linia napotkała Apator. Torunian ok.10-12 osób, ze strony częstochowskiej podobna liczebnie grupa. Dochodzi do zwarcia, po chwili Apator zrywa się zostawiając jednego ze swoich, który zalicza ostre smary. Szybko wycofujemy się w obawie przed psiarnią. Po jakimś czasie w tym samym miejscu dochodzi do spięcia 3 lub 4 z Apatora z 2 z CKM-u i 2 z Rakowa. Sytuacja była wyrównana, jednak na widok zmierzających torunian (kolejnych ok.10 osób) nasi się wycofują i od razu dzwonią na sektor. Momentalnie przemieszczamy się w tamto miejsce, jednak nikogo z rywali juz tam nie było. Do końca meczu był już spokój, psiarnia obstawiła sektor gości. Po meczu w ok. 30-40 osób (w tym kilku Raków) podchodzimy w okolice sektora Apatora licząc na ewentualny dym. Zatrzymują nas jednak psy z shot-gunami. Postaliśmy tam jeszcze kilkanascie minut, jednak widząc że tego dnia z powodu obstawy nie da się już nic wykombinować odpuszczamy i rozchodzimy się do knajp świętować tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2003. Ogólnie mecz bardzo udany, klub odniósł sportowy sukces a i my nie możemy być zawiedzeni, bo coś tam jednak się działo. Mecz ten na pewno może pretendować do miana spotkania roku w kategorii speedway hools 2003 a niektórym piłkarskim fanom mógł pokazać, iż żużel to nie tylko piknikowo-popcornowe towarzystwo.

http://<br /> <a href="http://www.s...ers.prv.pl</a>
    Warszawa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo

tylko ze kibice zuzlowi nie wchodza kibicom pilkarskim w droge, bo po co...jedynie na odwor jest w Torunia(Elanka kontra aparor) i w gorzowie(stal kontra Stilon)..a tak to spokoj...Wroclaw - slask daje spokoj sparcie, gdanska- Lechia daje spokoj Wybrzezowi...w WLKP, kibice z Rawicza, LesznaGniezna, Ostrowa, Pily to kibice Lecha, z czym sie indentyfikują.
    z tym że nie miałem na mysli chuliganki , ale atrakcje czysto sportowe - gdzie jest silna piłka , tam widzowie nie chodzą na słaby żużel (Warszawa , Kraków , Łódź) , a gdzie jest dobry speedway , tam widzów nie obchodzi słaby futbol (Tarnów , Bydgoszcz , Toruń , Gorzów Wlkp.)
    bana mu , temu pestu

Legionista Awatar pablos
    Ale dinozaura wygrzebałem.
    Oglądata GP? Crump na razie daje dupska. Jak tak dalej pójdzie, to z ziemi włoskiej do Polski przyjedzie dziś złoto.

Legionista Awatar nevermind
    Cytat Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
    Crump na razie daje dupska
    Crump to powinien w jednym z biegów wyleciec za falstart, no ale oliwa sprawiedliwa i w powtorce nawalil mu silnik

Oby Tomek przywiozł do Polski to złoto, bo komu jak komu ale jemu sie najbardziej nalezy ten tytuł.
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista
    Jak Gollob zdobedzie dzis Mistrza to bedzie mogl spokojnie odejsc na emeryturke bo zdobyl juz wszystko . Nie zebym go popedzal

Legionista Awatar Mini
    hehe pablos mi się nie chciało szukać a wygląda na to że 100 lat jeżdżenia i w końcu mu się uda

wygrał właśnie swój bieg w piątej serii - ma 13 punktów i wygrał rundę zasadniczą. Crump jeśli wygra swój bieg to ma 8 punktów a jeśli nie to może odpaść i po ptakach

Holta pozamiatał!!!
    Ostatnio edytowane przez Mini ; 25-09-2010 o 21:35

Legionista
    Gollob juz na 100% Mistrzem Świata Brawo!!!

Legionista Awatar nevermind
    Dobra Crumpa juz nie ma

Czyli wkoncu doczekalismy sie polskiego Mistrza Swiata
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista
    Tak więc mamy wreszcie mistrza świata po tylu latach!!!

Legionista Awatar pablos
    Rysiek!

Cytat Zamieszczone przez derix Zobacz posta
    Gollob juz na 100% Mistrzem Świata Brawo!!!
    Jeszcze nie na 100%. Pocieszające jest to, że tylko inny Polak może mu odebrać majstra.
    Ostatnio edytowane przez pablos ; 25-09-2010 o 21:39

Legionista Awatar Mini
    teraz Hampel 3 punkty w półfinale, 6 w finale - razem będzie o 11 więcej od Crumpa czyli chyba 10 przewagi przed ostatnimi zawodami i będą dwa pierwsze miejsca

Uprawnienia umieszczania postów