Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 243

Wątek: Żużel

Legionista
    A faktycznie, zapomniałem o dziekiej karcie Czyli 5 na 16, lepszego powodu na to aby przyjść na Narodowy już chyba być nie może.

Legionista
    Podobno Falubaz wykupił cały sektor, bo chcą oprawę zrobić.

Legionista
    Widziałem gdzieś na Twitterze, że taką akcję robią aby wszyscy od nich poszli w jeden sektor bo mają dwóch Dudek i Doyle od nich w GP będą jeździć. Wątpię aby coś im sie udało. GP to nie liga, nikt im nie pozwoli raczej wnieść czegoś więcej poza flagami. Z drugiej strony nie wiadomo, może potraktują to jako ciekawe urozmaicenie rundy. Ciekaw jest jaki będzie finał.

Ja się wybieram na Speedway Grand Prix Polski 2017 na Narodowym - w tym roku tak mi się podobało, że na pewno nie odpuszczę, mam zamiar jeszcze wyciągnąć znajomych. Musimy się tylko pospieszyć z kupnem biletów, bo słyszałem, że schodzą jak ciepłe bułeczki.
    Ostatnio edytowane przez agrest2104 ; 12-05-2017 o 22:55

Legionista Awatar Legiek88
    agrest2140 \Z tymi biletami to najprawdziwsza prawda! Rok temu chciałem kupić grupowo na początku lipca bilety i już nie było... Może w 2017 przewidzą trochę wiekszą pulę biletów.

Legionista
    To jeszcze nie kupiliście koledzy?

Kiedy parę dni temu podawałem info o biletach to najlepsze miejsca poza vip były już sprzedane. Także tak...

Cytat Zamieszczone przez agrest2104 Zobacz posta
    Ja się wybieram na Speedway Grand Prix Polski 2017 na Narodowym - w tym roku tak mi się podobało, że na pewno nie odpuszczę, mam zamiar jeszcze wyciągnąć znajomych. Musimy się tylko pospieszyć z kupnem biletów, bo słyszałem, że schodzą jak ciepłe bułeczki.
    to zapraszam do Rybnika na lige

Ja zapraszam do Czewy ;-) Pierwszy mecz akurat z Rybnikiem :P

Legionista Awatar Ivan Drugi
    "W niedzielę rano Tomasz Gollob miał wziąć udział w motocrossowych mistrzostwach strefy północnej w Chełmnie. O godzinie 9.00 rozpoczął się trening. Z naszych informacji wynika, że właśnie podczas niego Tomasz Gollob stracił kontrolę nad motocyklem i uległ wypadkowi.

– Tomasz Gollob ma poważny uraz głowy i kręgosłupa. Bez badań nic więcej nie mogę powiedzieć, ale wątpię by w tym roku zdołał wyjechać jeszcze na tor – powiedział lekarz zawodów Wojciech Kłysiński, który był przy zawodniku tuż po upadku. Wiadomość dość szybko dotarła do zgromadzonej publiczności. Na miejscu panuje chaos informacyjny, bo wszyscy czekają w nadziei na nieco lepsze wieści ze szpitala. "

Legionista Awatar Stout
    Po operacji. Rokowania złe. Duże prawdopodobieństwo paraliżu od pasa w dół.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Jak Kubica , oby się gorzej nie skończyło .

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Po operacji. Rokowania złe. Duże prawdopodobieństwo paraliżu od pasa w dół.
    Jeżeli to prawda to...ja pier.ole szok.
    Wracaj do zdrowia mistrzu.
    Pisałem do chłopaków z gorzowskiej Stali, ale jest spora dezinformacja.W razie czego będę pisał na bieżąco.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Benek
    Cale Zycie zapierdziel na żużlu i nic...

Ponoć bardzo źle...
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 23-04-2017 o 22:56
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Jeżeli to prawda to...ja pier.ole szok.
    Wracaj do zdrowia mistrzu.
    Pisałem do chłopaków z gorzowskiej Stali, ale jest spora dezinformacja.W razie czego będę pisał na bieżąco.
    Jest śpiączka farmakologiczna, paraliż od pasa w dół. Masakra. Silny charakter, sportowiec, wstanie.

Legionista
    Straszna tragedia...

Nie pozostaje nic innego niż wsparcie i modlitwa aby Tomasz się nie poddał. Jest wielkim sportowcem, z serduchem do walki i przeogromnym wsparciem kibiców nie tylko czarnego sportu.

Rafałowi Wilkowi udało się powrócić i do sportu z sukcesami i do życia więc nadzieja jest.

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar LOL3K
    Jak nie Tomek ma z tego wyjść to kto?

Jeszcze w tym roku pojedzie

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar KRA
    Sam wypadek Golloba jest zastanawiający i obrażenia jakich doznał. Z informacji od organizatorów wynika, że z tej górki średnio zjeżdża się 10-15 km/h i nie da rady rozpędzić się szybciej, ponieważ wcześniej jest ciasny zakręt. Ja tam w motocrossie nigdy nie jeździłem, ale zdarzyło mi się wylecieć przez kierownik na rowerze, przy podobnych prędkościach (ale nie z górki) i jedyne co to byłem poobcierany (wiem trochę inna skala, ale mimo wszystko). A tu mamy uraz klatki piersiowej (problemy z samodzielnym oddychaniem), "obite" serce (nie wiem jak to fachowo nazwać) plus naruszenie rdzenia kręgowego. Ja wiem, że górka, że maszyna trochę waży, ale na litość boską przecież przy tej prędkości to on powinien wstać i się otrzepać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Sam wypadek Golloba jest zastanawiający i obrażenia jakich doznał. Z informacji od organizatorów wynika, że z tej górki średnio zjeżdża się 10-15 km/h i nie da rady rozpędzić się szybciej, ponieważ wcześniej jest ciasny zakręt. Ja tam w motocrossie nigdy nie jeździłem, ale zdarzyło mi się wylecieć przez kierownik na rowerze, przy podobnych prędkościach (ale nie z górki) i jedyne co to byłem poobcierany (wiem trochę inna skala, ale mimo wszystko). A tu mamy uraz klatki piersiowej (problemy z samodzielnym oddychaniem), "obite" serce (nie wiem jak to fachowo nazwać) plus naruszenie rdzenia kręgowego. Ja wiem, że górka, że maszyna trochę waży, ale na litość boską przecież przy tej prędkości to on powinien wstać i się otrzepać.
    Z doświadczenia mogę tylko napisać że miał bardzo dużego pecha. Czekamy na ustalenia śledztwa.

"Drugie życie Golloba". Reportaż TVP Sport który rzuca trochę światła.

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar Stout
    Dziś odbyła sie konferencja prasowa ,w której wziął udział Tomek.Przyznam szczerze,że trafiłem na nią przypadkiem na tvp info i byłem w szoku,w jakim stanie jest Gollob.
    Minęło 7 msc ,ale widać ,że chłopak wrócił do świata żywych.Chce walczyć,choć sam przyznał ,że w żadnej sportowej rywalizacji już udziału nie weźmie. Długa droga przed nim ,ale widać juz po nim i jego wypowiedziach ,że bedzie dobrze.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Natomiast żebranie o hajs, od ludzi, na rehabilitacje, powoduje u mnie odruch wymiotny.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

Legionista Awatar Stout
    A skąd ma wziąć,jak nie jeździ i nie zarabia ?
    I tak ma łatwiej,bo z takim nazwiskiem łatwiej mu się przebić do mediów i sponsorów.
    Pomyśl,jak w identycznej sytuacji ma przeyebane zwykły Kowalski...

Gintleman Awatar księciuniu
    Zastrzegam, że konferencji nie oglądałem, ale podejrzewam, ze Peace chodzi właśnie o to, że to nie jest zwykły Kowalski, tylko nasz najwybitniejszy żużlowiec. Po pierwsze jeździł wiele, wiele lat, nie tylko w polskiej lidze, wygrał wiele, więc zakładam, że i zarabiał wiele. Do tego dochodziły kontrakty reklamowe, jakieś inne dochody (np. felietony) – miał z czego odkładać. Po drugie, wykonywał taki zawód (taką dyscyplinę), że musiał (powinien) liczyć się z ryzykiem poważnej kontuzji, więc wskazane byłoby zarówno odkładanie kasy, jak i jakieś sensowne ubezpieczenie. Jeżeli tego wszystkiego nie zrobił, a teraz prosi o pomoc materialną (jak rozumiem, tak właśnie jest), to może to powodować odruch wymiotny – bo kto ma mieć na to kasę, jak nie on. Pomijając już potencjalne obecne/w jakiejś przyszłości źródła dochodu (komentowanie, pisanie, ciepły stołek dyrektorski w federacji lub klubie, maskotka sponsorów, etc.).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

GieKaeSiak Awatar Peace
    księciuniu mnie wyręczył, dzięki

Poza tym, jak podaje bydgoska wyborcza:
    Wrażenie robi pod tym względem majątek Tomasza Golloba. Stan posiadania iście imponujący. SE wylicza, iż to osiem mieszkań, sześć domów, dwie kamienice, własny pensjonat, mercedes S500 (ceny katalogowe wahają się na poziomie 500 tys. zł). A największą ciekawostką jest... elektrownia wiatrowa.
    http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgosz...gollob,,1.html

No, ale po co pozbywać się majątku jak można ciągnąć od ludzi..
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

Tak przypuszczałem, że miał okazję „trochę” odłożyć (żeby nie było: na wszystko zasłużył i solidnie zapracował i ja mu w portfel nie chcę zaglądać)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Stout
    Czyli ma za co sie leczyć.

Jeżeli faktycznie bedzie na to ciągnął kase od ludzi ,to bardzo słabe zachowanie.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Jeżeli faktycznie bedzie na to ciągnął kase od ludzi ,to bardzo słabe zachowanie.
    Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację byłego żużlowca. - To nie jest tak, że te pieniądze wydam na nowy samochód czy inne podobne rzeczy. Wszyscy mamy świadomość, że w jednej chwili straciłem możliwość uprawiania sportu i zarabiania pieniędzy. Rehabilitacja będzie trwała jeszcze kilka lat i nie będzie łatwo sobie z tym poradzić - tłumaczył.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...450,1,984.html

http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...508,1,984.html

-----------------

Żenuła

Legionista Awatar Stout
    Faktycznie,słaba sytuacja.
    Ogólnie była mowa o tym samochodzie na konferencji,ale wydawało mi się ,że to jest jakaś sprawa w prywatnym zakresie Golloba,a nie ,że szuka na to sponsorów.

A skąd ma wziąć,jak nie jeździ i nie zarabia ?
    Ogólnie lekko naiwne pytanie,wiem
    Jakiś mocno obyty w świecie żużla nie jestem,ale jakiś czas temu oglądałem wywiad z jakimś tam żużlowcem.Było tam wielkie narzekanie,że ciągle brak kasy,bo trzeba kupować silniki,opłacać ekipe itepe itede.
    Natomiast patrząc na to ,ile hajsu posiada Gollob,to tak jak napisał kolega ksieciuniu:"żenuła".

Mnie bardziej w tej konferencji interesowało porównanie,jakie szanse z systemem w takiej sytuacji ma zwykły Kowalski.....

Legionista

Mnie bardziej w tej konferencji interesowało porównanie,jakie szanse z systemem w takiej sytuacji ma zwykły Kowalski.....
    Akcje fejsbukowe, retłity Stanowskiego, totolotek, czyli w moim przypadku dożywotnia rehabilitacja w domowym zaciszu

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Żenuła
    To mało powiedziane, bezczelny jest. Taki ma majątek, a żebrze od ludzi.

Uprawnienia umieszczania postów