Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 49 z 49

Wątek: Anty - medycyna

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar alfa
    Ja polecam z vichy. Bezwonne. Wiadomo, że po bardzo długim stosowaniu może tamto miejsce w koszulce trochę zesztywnieć, ale mówimy o latach, a nie tygodniach/miesiącach

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Jak już dotknięty został taki temat to na nadmierną potliwość polecam etiaxil czy coś takiego. Wystarczy użyć kilka wieczorów z rzędu i ma się spokój na długi czas.
    Polecam też perspiblock. Jak pierwszy raz użyłem przy 32 st. w cieniu poczulem się jakby było 15 st mniej

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Dawniej nie było leków i jakoś ludzie żyli
    tia ...

oczywiście nie tylko leki mają wpływ na wzrost długości życia, ale mają znaczący procent.
    Augmentin to zło!

Legionista Awatar b.
    Tak sobie myślę kiedy ja to pisałem... 8 lat temu, trochę sie zmieniło
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Tak sobie myślę kiedy ja to pisałem... 8 lat temu, trochę sie zmieniło
    łeee, dopiero zobacyzłem że odpowiedziałem na post z 2009 roku
    co nie zmienia faktu, że młody byłeś i chłapnąłeś głupotę

Legionista Awatar Stout
    Mapet idz roz.pierdalać inny temat.
    Może na gazowni albo innym onecie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Co do antyperspirantów to próbowałem ałunu. W dwóch opcjach.Pierwsza opcja to kulka, druga opcja to tradycyjny kryształ ałunu i u mnie raczej się to nie sprawdziło, Trzeba tego używać kilka razy dziennie. A pomimo to człowiek nadal się poci. O wiele bardziej skuteczne sa:
    vichy
    etiaxil
    ewentualnie ziaja bloker
    https://www.cefarm24.pl/dezodoranty.html
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 05-04-2018 o 06:24

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Dobra Panowie dziś nietypowe pytanie, które trapi mnie od jakiegoś czasu. W sumie też nie wiedziałem, gdzie to wrzucić dlatego ląduje to tutaj. Jeśli któryś z modów uzna żeby to przenieść gdzie indziej to proszę.

Czy macie sprawdzony antyprespirant/deodorant? Raczej nie w sztyfcie. Preferuję spray.

Najpierw wyjaśniam o co chodzi. Zauważyłem, że antyprespiranty niszczą mi koszulki. Po jakimś czasie robią się takie sztywne pod pachami, które z czasem nie dają się już sprać i zostaje pod pachami sztywny materiał. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale nie potrafię tego lepiej zobrazować. Gdzieś wyczytałem sobie, że aluminium zawarte w antyprespirantach to powoduje, że podczas pocenia cząsteczki (szczególnie srebra) jeśli występują w antyprespirantach wgryzają się w koszulki. Czy ktoś byłby mi w stanie to wyjaśnić? Zaczynam łapać mega nerwa jak coraz więcej koszulek nadaje się do wrzucenia do kubła na śmieci :/

Ewentualnie czy ktoś ma sprawdzony już antyprespirant i jest pewny, że nie niszczy mu ubrań to poproszę dajcie znać.

Deodoranty raczej tak nie niszczą koszulek ale za to bardzo szybko przestają działać i podczas pocenia zapachy mieszają się.

Tak więc Panowie pomocy!
    No niestety sam próbowałem wielu , również tych naturalnych i nie maja dobrego efektu. Chodzi o to,że naturalne kosmetyki mają działanie dezodorujące ale nie mają działania antyperspiracyjnego. Tak więc nie hamują wydzielania potu. Sam czułem się po nich nieświeżo.Tak wiec używam na co dzień. Co do niszczenia koszulek to nie zauwazyłem Szczególnie przy tych w sprayu.

Wracając do samego tematu medycyny,..... Czemu leczenie kanałowe zebów jest takie drogie? Jasne,ze jest to kilka wizyt ale zauważyłem w ostatnim czasie, że cena takiego własnie leczenia znacznie podskoczyła do góry. Czym to może być spowodowane? http://zdrowietopodstawa.eu/jaki-jest-koszt-endodoncji/
    Ostatnio edytowane przez romz ; 14-06-2018 o 08:28

Tak z ciekawości to jakie macie zdanie o L argininie? Reklamuje się obecnie wiele środków, które ponoć mają dobre działanie na erekcję i które zawierają w sobie własnie L argininę.Zastanawiam sie na ile mogą byc skuteczne.

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie potrzebujemy

Idź reklamować gdzieś indziej.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nie potrzebujemy

Idź reklamować gdzieś indziej.
    Na przykład tutaj:

http://ewidzew.pl/forum/

...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ceziklech Zobacz posta
    Tak z ciekawości to jakie macie zdanie o L argininie? Reklamuje się obecnie wiele środków, które ponoć mają dobre działanie na erekcję i które zawierają w sobie własnie L argininę.Zastanawiam sie na ile mogą byc skuteczne.
    Zależy jaki i jaki mają skład. L arginina ma działanie, ktore podnosi poziom azotu w organizmie, dzieki temu wspomaga przepływ krwi do penisa i dzieki temu erekcja jest lepsza. Jednak niektóre supe, również te szeroko reklamowane czesto mają zbyt niski jej poziom aby zadziałały. Swoją drogą to masz jakieś problemy, ze się pytasz?

Lekie,ale podejrzewam, że to po prostu stres (ostanio mam mega nawał roboty i jak wracam to nie mam siły). Nie chcę brać od razu sildenafilu tak wiec zastanawiałem się nad l argininą.

Legionista
    Wiesz oczywiście, że musi być ochota, aby coś takiego zadziałało? Bo jeśli nie chce Ci się i nie masz ochoty to bez znaczenia ile tabletek z L argininą weźmiesz to to nie pomoże. Musi Ci się chcieć. Na początek proponuję albo penis complete albo cum on. Dwa najlepsze składem.

Brałeś je? Ochotę to ja mam, ale niekoniecznie możliwości

calis jest tez niezly dostepny w aptekach tak samo łatwo jak pompowtryskiwacze regeneracja u fachowców z tej materii. Ze wszystkim jest podobnie łatwo jak się wskoczy w google i wpisze hasło.
    Ostatnio edytowane przez Czeroka9 ; 23-06-2018 o 13:54

Legionista
    Nie zaszkodzi spróbować. Mi akurat pomogły. Oba brałem, wydaje mi się, że lepsze i szybsze działanie miały penis complete, aczkolwiek wyższa cena. Nie polecam natomist olimpu oraz braveranu. Wszędzie je reklamują ale moim zdaniem działanie badziewne. Zresztą porównałem sobie skład i jest taki se.

Legionista Awatar Kusza
    Prośba do adminów żeby wyjeb.ac w pizdu tych impotentów co sobie urządzają tutaj forum reklamowe
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Uprawnienia umieszczania postów