Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 91

Wątek: coraz gorsza atmosfera na Legii

Legionista Awatar Mini

coraz gorsza atmosfera na Legii

zastanawiam się na jaką Legię chodzi Zbigniew Buczkowski-taki aktor jakby ktoś nie wiedział
    o to co powiedział
    Chodzę wciąż na mecze na Łazienkowską, ale już nie tak często, bo atmosfera jest coraz gorsza. Nie potrafimy poradzić sobie z utrzymaniem spokoju na stadionach – mówi na łamach „Życia Warszawy” aktor, Zbigniew Buczkowski

Mimo to wybieram się na stadion Legii w piątkowy wieczór. Mógłbym zostać w domu, zasiąść wygodnie w fotelu i obejrzeć mecz w telewizji, ale to nie to samo. Życzyłbym sobie, żeby w piątek było sympatycznie, żeby nasze służby porządkowe zapanowały nad gorącą atmosferą, która może się udzielić kibicom na stadionie. Chciałbym, żeby piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko i kibice obu drużyn opuszczali stadion zadowoleni. Nie spodziewam się cudów i pewnie nie obejdzie się bez wulgarnych przyśpiewek i okrzyków, ale mam nadzieję, że na tym się skończy - dodał.
    gdzie on ku :* wa jest ze stwierdza że atmosfera jest coraz gorsza??

nad czym mają służby porządkowe zapanowac jak u nas jest spokój jak mało gdzie?

i ostatnie.to chyba nie w tym sporcie.jak mogą kibice obydwu drużyn opuszczać stadion zadowoleni skoro ktoś musi przegrac a remis nikogo nie zadowala.

Legionista Awatar _Bart
    a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Administrator Awatar Raffi
    Oj znasz, znasz......
    Pewnie Białek ten wywiad robił

Panie Zbyszku, zapraszamy częściej na mecze, bo chyba od dawna pan nie był
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    a co to za aktorzyna bo nie kojarze wogole (jakies głosne role ? )
    Dom,to z wojną w tytule z tymi hanysami, klepkę śpiewaczce układał w Alternatywach, Graczyk itd

Legionista
    :jebło: albo :sars:
    chyba Buczkowski dawno na stadionie nie był.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Cukier
    a taki klawy gość, niedaleko mnie na Chełmskiej mieszkał (może nadal mieszka, bo ja już nie :/ ), jakoś mi zawsze imponował jako aktor typowo warszawski a tu mnie wyjeżdża z taką denną opinią... O kant ch :* ja potłuc taką wypowiedź panie Zbylu, jak się nie wie to się nie wypowiada i tyle

Legionista
    nie wrto komentować ! Człowiek nie wie o czym mówi i tyle
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Legionista Awatar Unico
    Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy też patrzycie na to co powiedział tylko ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Legionista
    pewnie temu członkowi chodziło o Polonie...i te kamienie, bo ostatnio bez kitu nic innego nie kojaże... no chyba że chuligańskie obżucanie sie konfetti na Lechu... hmmmmm
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez Unico
    Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

Ale co byście powiedzieli jakbyście byli w jego wieku i chcieli przyjść z córką albo wnuczką na mecz?
    Unico, a Ty jeszcze tu na forum? Już dawno powinieneś siedzieć w pociągu! Nie jedziesz odwiedzić przyjaciół z forum? :>
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Administrator Awatar Q_(L)
    Wszyscy wiemy jak bywa na stadionach... Wszyscy patrzycie ze swojej perespektywy.

8-
    A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
    Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/

A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
    Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Taaa...
    No wiec Unico, dla Twej wiadomości -
    na krytej jest sporo rodziców z amłymi dzieciakami, dzadków z resztą też. Nie mówię o Żylecie, ale tam też sporo takich typków przychodzi.
    Poza tym - nawet jak chodziłam o kulach i stabilizatorze to non-stop czułam sie bezpiecznie. Bez kitu, może u was się boją...

P.S. - Wygramy niech mnie przeczucie nie zaweidzie!
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    8-
    A z czyjej perspektywy mamy patrzeć ???
    Jeżeli naprawdę to powiedział i nie są przekręcone jego słowa to plecie straaaszne bzdury :/
    Z perespektywy swojego ojca lub dziadka :>
    Na świecie nie istnieje tylko TWÓJ punkt widzenia. :>

Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    A o co Ci chodzi z córką/wnuczką?
    Że co? Stadion to niebezpieczne miejsce, czy co

Sory, ale stadion to nie labirynt i można znaleźć na nim swoje miejsce!
    Ktoś już wyżej przypomniał ostatnie spotkanie z Polonią. Oczywiście nic nie masz przeciwko żeby np piecioletnie dziecko to oglądało?

Można znaleźć swoje miejsce na nim, ale często zdaża się że sytuacja wymkna się spod kontroli. Nawet z perespektywy honorowej napewno można zobaczyć, nasłuchać się i przeżyć wiele "ciekawych" rzeczy :> i nie koniecznie są to przeżycia, które należy fundować "małej dziewczynce".

Wszystko widzicie tylko z perespektywy młodego człowieka który już nie raz widział różne rzeczy na stadione, ale Buczkowski to piknik który na pewno chce w spokoju obejrzeć mecz i w takim samy spokoju przyjść i wyjść ze stadionu.

Legionista Awatar Keleborn
    Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    Buczkowski mógł mieć na myśli to, że jest nas zawsze 2x więcej niż sprzedano biletów, że praktycznie nie ma miejsc siedzących, że częśc z nas przychodzi na mecz podpita albo lepiej, że młodsi kibice po zapaleniu sobie mają zwyczaj zapluć wszystko wokół siebie itp.

Nam może to nie przeszkadzać - bo przywykliśmy, ale musi - i od tego nie ma odwrotu być na stadionie miejsce dla piknika - który posiedzi, poklaszcze czasem coś zanuci. Który zapłaci dużo kasy za bilet i zasponsoruje tym klub. Który będzie chciał przyjść - bo będzie miał przyzwoite warunki oglądania meczu.

Jeśli mamy mieś stadion na te 30 tys - to pamiętajmy że połowa z tych 30 - to będą pikniki. Takie jak Buczkowski.

Tak rozumiem tę gorszą atmosferę - o jakość dopingu, oprawę meczu, i zaangażownie kibiców chodzić tutaj nie mogło.
    Zgadzam sie z toba w 100%. Buczkowskiemu chodzi tu bardziej o wulgaryzmy jakie padaja w roznych przyspiewkach. I ja sie wcale mu nie dziwie, za czasow jego mlodosci tego nie bylo na trybunach (jak ktos krzyknal- sedzia kalosz to juz sie na niego krzywo patrzono)

ems
    Guest
    *****, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly
    jakis dziki ten Krakow najwyrazniej, i to nie tylko na ulicach, skoro twierdzisz ze nie mozna przyjsc z dzieciakiem na mecz

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez ems
    *cenzura*, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly
    jakis dziki ten Krakow najwyrazniej, i to nie tylko na ulicach, skoro twierdzisz ze nie mozna przyjsc z dzieciakiem na mecz
    Współczujesz mi? Niepotrzebnie!

Gratuluję poziomu odpowiedzialności i rozsądku gdy będziesz brał lub bierzesz małe kilkuletnie dziecko na mecz. :/
    Ale po tej wypowiedzi widzę, że na razie to sam jeszcze jesteś dość małym dzieckem... :>

PS Nie mówiłem o Krakowie tylko ogólnie o meczach w Polsce.

Legionista Awatar MaxyM
    Unico, wiesz co... Pierdolisz od rzeczy... Zobacz zdjecia w servisach Legii i zobacz ile przychodzi rodzicow z dziecmi na Lazienkowska.

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Unico, wiesz co... Pierdolisz od rzeczy... Zobacz zdjecia w servisach Legii i zobacz ile przychodzi rodzicow z dziecmi na Lazienkowska.
    Każdy wychowuje po swojemu i pozwala dzieciom na wiele :> Wiem, że ludzie chodzą z dziećmi na mecze.
    Przecież nie mówie, że ludzie tego nie robią albo mają nie robić. Ich wybór...

Ale stadion to nie piaskownica, teatr albo kino, ten rodzaj rozrywki wiąże sią z pewną niewiadomą... m.in. reakcjami kibiców przyjezdnych. Inne niewiadome MaxyM sam sobie dopowiedz... i sam przestań pierd :* ć :>

Legionista Awatar MaxyM
    Każdy wychowuje po swojemu i pozwala dzieciom na wiele :> Wiem, że ludzie chodzą z dziećmi na mecze.
    Przecież nie mówie, że ludzie tego nie robią albo mają nie robić. Ich wybór...

Ale stadion to nie piaskownica, teatr albo kino, ten rodzaj rozrywki wiąże sią z pewną niewiadomą... m.in. reakcjami kibiców przyjezdnych. Inne niewiadome MaxyM sam sobie dopowiedz... i sam przestań pierd :* ć :>
    Unico prosze Cie, jestes rozsadny facet... Tak mysle... Przestan isc w zaparte i dopusc do siebie mysl, ze wszystko sie zmienia, a dzieci z rodzicami sa jak najmilej widziani na Lazienkowskiej i nawet wlos im z glowy nie spadnie... Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.

Legionista Awatar Unico
    Byłoby idealnie gdyby naprawdę było tak jak mówisz.

[...] Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.
    Jak już mi to wypomniałeś, to także przypomnij co pół-mózgi rzucały z żylety w stronę boiska w poprzednim sezonie...

... i masz obraz "rodzinnej atmosfery na meczu" na Łazienkowskiej. W takim wypadku dziwisz się tem co powiedział Buczkowski?

Legionista Awatar MaxyM

[...] Chyba, ze jak sam sugerujesz... Jakis pol-mozg z Krakowa rzuci w trybuny np. raca.
    Jak już mi to wypomniałeś, to także przypomnij co pół-mózgi rzucały z żylety w stronę boiska w poprzednim sezonie...

... i masz obraz "rodzinnej atmosfery na meczu" na Łazienkowskiej. W takim wypadku dziwisz się tem co powiedział Buczkowski?
    W ogole to o co ci chodzi dokladnie?

No tak, ty myslisz inaczej... U was napierdalaja nozami, a potem wywieszaja transparenty, ze sa z niedoszlymi mordercami na dobre i na zle - prawie zapomnialem.

Legionista
    nie ma sie co tym pzrejmowac sami wiemy jak jest a atmosfera jest coraz lepsza i zajbiesta jak nie najlepsza ale czasem jeszcze moze byc mnie bluzgow a wtedy bedzie wysmienicje!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Czasy się zmieniają młotku i w zeszłym sezonie na meczu z Ruchem na Ży(L)ecie siedział mój 6-letni brat
    Więc chyba tylko u was stadiony U-21

ems
    Guest
    *cenzura*, unico, jak czytam co Ty piszesz to Ci serio wspolczuje... ze jestes kibicem Wisly
    Współczujesz mi? Niepotrzebnie!

Gratuluję poziomu odpowiedzialności i rozsądku gdy będziesz brał lub bierzesz małe kilkuletnie dziecko na mecz. :/
    Ale po tej wypowiedzi widzę, że na razie to sam jeszcze jesteś dość małym dzieckem... :>

PS Nie mówiłem o Krakowie tylko ogólnie o meczach w Polsce.

ja nie wiem o czym Ty mowisz, bo chyba sam za soba juz nie nadazasz. z mojej strony eod, skoro racjonalnych wypowiedzi od "twojej postaci" oczekiwac nie mozna, nie nalezy, nie powinno sie

Legionista Awatar Unico
    ja nie wiem o czym Ty mowisz, bo chyba sam za soba juz nie nadazasz. z mojej strony eod, skoro racjonalnych wypowiedzi od "twojej postaci" oczekiwac nie mozna, nie nalezy, nie powinno sie
    Cóż tak to jest jak się żyje tylko i wyłacznie w świecie "z interneta" to niewiele sie rozumie. eod

PS Na przyszłość jak nie wiesz o czym się mówi to nie zabieraj głosu. :>

Legionista Awatar szczepan
    Cóż tak to jest jak się żyje tylko i wyłacznie w świecie "z interneta" to niewiele sie rozumie. eod

PS Na przyszłość jak nie wiesz o czym się mówi to nie zabieraj głosu. :>
    Unico ja Ci powiem tak Warszawa to nie Krakow i tu jest troche innaczej nie byles nie odzywaj sie...

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Unico ja Ci powiem tak Warszawa to nie Krakow i tu jest troche innaczej nie byles nie odzywaj sie...
    Ja nie mówię o wczorajszym meczu. Dyskusja zaczęłą się wcześniej i nie dotyczy oceny ultras i spraw kibicowskich na Łazienkowskiej, ale czegoś innego.

Ja już wspomniałem o poprzednim sezonie że mój 6 letni brat byłem na Ruchu :>

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Ja nie mówię o wczorajszym meczu. Dyskusja zaczęłą się wcześniej i nie dotyczy oceny ultras i spraw kibicowskich na Łazienkowskiej, ale czegoś innego.
    ale posluchaj bylo o meczach na Legii... chodzisz? nie?! to nie odzywaj sie...

Uprawnienia umieszczania postów