Strona 1 z 45 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 1345

Wątek: Powrót www.konieciti.pl

Legionista Awatar jarecki_

Powrót www.konieciti.pl

Jednym z podjętych kroków w walce z iti jest właśnie ta strona. Jest to strona ogólnopolska i chyba nikogo na tym forum nie trzeba zachęcać żeby wszedł i oddał swój głos poparcia.

www.konieciti.pl

iti **********!

Legionista Awatar Bold
    Tutaj w niewybredny sposób odniosłem się do tej inicjatywy
    Ostatnio edytowane przez Bold ; 25-11-2009 o 00:12 Powód: poniosło mnie

To sie nie daj wyruchać.
    Ale mam lepszą radę jak nie wiesz kto jest autorem tej strony, to najpierw się dowiedz a potem komentuj.
    I poluzju troszkę gumkę w majtkach.
    Piłka Nożna dla Bandytów !

Administrator Awatar arczi
    A jak myślisz Bold kto może stać za tą inicjatywą?

Cichoń ze Stopnicy? hehe

Wyluzuj. Popierać nie musisz, ale swoje teorie zostaw lepiej dla siebie.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Bold
    Panowie, żeby była jasność. Nie snuję żadnych teorii, ja nie z tych.
    Jeśli za tą stroną stoją dobrzy ludzie, których poznamy po czynach to wesprę ją całym sercem.
    Temat sam się nie podwiesił. To pewne.
    Może trochę mnie poniosło. Przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez Bold ; 25-11-2009 o 00:14

Legionista
    za tą stroną stoi Walter i jego towarzysze Gdyby nie ich działania, to strona by nie powstała

Legionista Awatar robert1985_
    popieram stronępomysł dobry tylko żeby dało to jakiś efekt...

,

i zapraszam do wpisywania się
    Ostatnio edytowane przez robert1985_ ; 25-11-2009 o 12:53

Legionista Awatar Antisocial
    da rade zakupic ten szalik "ITI idz sobie" co masz w podpisie????

Legionista Awatar eMeL
    Cuius regio eius re(L)igio

Legionista Awatar pablos
    Pozwolę sobie zauważyć pewne niedociągnięcie według mnie. Otóż brakuje mi paru słów na temat osób, których fotki zostały wstawione. Aż się prosi, żeby, szczególnie przy Walterze, wspomnieć o kilku ciekawych faktach, jak:
    -członkowstwo w PZPR
    -polecanie przez Urbana do aparatu propagandy
    -zeznania Żemka
    -rezygnacja z zasiadania w RN TVN dzień przed wejściem w życie przymusu składania oświadczenia lustracyjnego przez członków rad nadzorczych mediów.
    O innych osobach też by można co nie co wrzucić, typu:
    Miklas - długi za Pol-Motu, wypowiedzi o 20% nazistów wśród kibiców Legii
    Ostrowski - kablowanie na niepełnosprawnych
    Stefan i Błędowski - wiadomo

Legionista Awatar Z.
    A ja bym usunał literówki, które mogą zostać obsmiane w mediach głownego nurtu tak jak sa obsmiewane czasem humorystyczne propozycje np PiS.

Czy chcesz żeby Oni zniszyli ruch kibicowski w Polsce?
    A strona swietna!
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar casual
    Edit.

W dzisiejszej "Gazecie Polskiej" w stałej rubryce Lisiewicza też trochę o konieciti.pl
    Ostatnio edytowane przez casual ; 25-11-2009 o 23:13
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

dopisalem sie...moze da rade cos zdzialac tym sposobem. moze chociaz opinie publiczna zacznie zauwazac ze jest druga strona konfliktu nie tylko biedni obrazani dzialacze...
    My jesteśmy niepoprawni politycznie i kto Nam powie ze nie mamy k... racji!

Legionista Awatar Dżon
    Ta strona powinna być miejscem, gdzie jest zebrane wszystko nt. działań ITI na Legii. Trafiasz na proITIowca - dajesz mu link i niech czyta i wyciąga wnioski. Bo same slogany typu "szykanują, obrażają, niszczą kibiców" są zbyt łatwe do obśmiania. Przydałoby się to rozbudować, opisać historię konfliktu, przecież po drodze było tyle skurwielstw i gaf z ich strony, że aż trudno to policzyć. Wszystko od podwyżek biletów, przez donosy na niepełnosprawnych, durne korespondencyjne boje z Lechem, zabieranie mazaków i kartek na wejściu na stadion, niewpuszczenie tej czy owej flagi, akcja z koszulką Malarza, Broendby, były tego dziesiątki.
    "Cause we're gonna do just anything,
    We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
    And we'll wade through anything that you say!
    We're all having too much fun,
    We can't stop, we've only just begun,
    We're gonna carry on for another day!"

Legionista Awatar Praha
    Dżon ma rację. Właśnie o to chodzi. Dużo osób pytało mnie w pracy co i jak, a ja nie miałem siły im opowiadac od poczatku co i jak. A tak daję adres strony i niech każdy sam oceni kto w tym konflikcie jest świnią.....

popdpisuję się pod tym co dwja koledzy wyżej napisali...warto to podsunąc autorom stronki pod rozwagę
    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/1376e2acbd0061fb.jpg[/IMG][/URL]

Legionista Awatar Bold
    Popieram zdanie Pablos'a.
    Te odnośniki do Wikipedii nie są potrzebne. Skupiłbym się na dokonaniach włodarzy. Czarno na białym, bez przekłamań i półprawd. Nie chciałbym aby ta strona była odbierana niczym polonica.net.

Legionista Awatar sokolasty
    właśnie o to chodzi, czytając info na stronce miałem wrażenie, jakby tekst pisały dzieci z gimnazjum. Bez urazy bardzo fajny pomysł, ale potrzebna jest mała edycja tekstu i poszerzenie o kilka informacji.

Podajcie jakiegoś maila, żeby można Wam było pomóc. Na forum jest wiele osób, które chętnie by coś skrobnęły
    always look on the bright side of life

Legionista Awatar (L)uko
    Cytat Zamieszczone przez Dżon Zobacz posta
    Ta strona powinna być miejscem, gdzie jest zebrane wszystko nt. działań ITI na Legii.
    Może z zupełnie innej tematycznie beczki, ale na przykład coś takiego:
    http://mamproces.pl
    po prostu więcej opisanych konkretów

Administrator Awatar arczi
    Panowie... prosta sprawa. Wiadomo, że przydała by się taka zbiorcza strona z całym archiwum i z kalendarzowym alfabetem wszystkich wydarzeń. Z ich poczynaniami dokonanymi i niedopowiedzianymi, z ukrytymi szpilkami wciskanymi nam w tyłki oraz z nieczystymi zagraniami, a także z naszymi reakcjami. Z rodowodami i życiorysami naszych oprawców. Z całym tym bajzlem z jakim mamy do czynienia od lat. Trochę jednak się tego nazbierało i trzeba by było przysiąść i z głową to wszystko poukładać, by na końcu ubrać całość w ładne i łatwo przyswajalne przez byle Andrzejów literki. No ale samo się nie zrobi. Skoro macie tyle pomysłów to proszę bardzo. Przysiądźcie i zróbcie. Póki co jest to co jest i na razie musi wystarczyć. Powstrzymajcie się plizz z krytyką i złośliwościami.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

to nie tak..żadne złośliwości, żadna krytyka..pomysł stronki jest dobry, a to że rzucane są pomysły jak by to wszystko inaczej "ubrać" nie znaczy, że negatywnie jest odbierana...
    Wyrażę tylko własne odczucia, że jak dla mnie jest zbyt dużo ogólników i za mało wgłebienia w samą tematykę ...od czego się zaczęło, co sie wydarzyło po drodze, jak wygląda wchodzenie na mecz, jaka jest frekwencja, porownanie atmosfery -chocby poprzez zdjecia lub filmiki- ta i z czasow Żylety..jakies wstawki o złej polityce iti wypowiadane przez rożne osoby...
    To nie tak , że ludzie mądrkują, że krytykują - wszystko na zasadzie: łatwo powiedziec, trudniej zrobić...
    ale ok, w wekend posiedzę nad pomysłem jak to można "ugryżć"-może sie przyda...warto by każdy na coś takiego się zdecydował...

Chciałbym tylko posłużyc sie ostatnim komunikatem SKLW- napisany w innym stylu niż wczesniejsze-rzeczowo, konkretnie, bez wstawek emocjonalnych i docinek, czarno na bilaym pokazanie co jest zle a co dobre, czego oczekujemy.
    Po tym komunikacie zaobserwowałem, że wiele osob ktore ostro jechaly po SKLW w tym wypadku przyznawały że komunikat był na poziomie i miedzy wierszami chwalili go...
    [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/195/1376e2acbd0061fb.jpg[/IMG][/URL]

Legionista Awatar MTP
    Nie ma co się dziwić nieufności ludzi.Po szopce z koniecPZPN dużo osób się wstrzymało z oceną koniecITI a część nawet najechała nań.

Administrator Awatar legart
    dchoćby dla tego zdjęcia warto było założyć stronke hehe

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    ale takie kwiatki jak na meczu z Cracovią czy opisanie tej szopki powinno miec miejsce na tej stronie.
    -zatrzymywanie kibiców (opis)
    -alkomaty i szopka z tym związana
    itd itp
    Czas kończyć z baranami na forumce

Cytat Zamieszczone przez Antisocial Zobacz posta
    da rade zakupic ten szalik "ITI idz sobie" co masz w podpisie????
    niestety nie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
    No ale samo się nie zrobi. Skoro macie tyle pomysłów to proszę bardzo. Przysiądźcie i zróbcie. Póki co jest to co jest i na razie musi wystarczyć. Powstrzymajcie się plizz z krytyką i złośliwościami.
    Arczi, nie bardzo rozumiem czemu zabraniasz krytyki. Krytyka jest jak najbardziej wskazana, z tego co widzę zgłoszone uwagi nie są typowym przypierdalaniem, tylko konstruktywne propozycje. Pewnie, że samo się nie zrobi. Ale myślę że rąk do pomocy nie zabraknie.

bueheheh moznemy podziekowac c+, przy ktoryms z wolnych GKS przy bramce Legii dokladnie pokazali adres strony w sumie maja w tym swoj interes.

btw. Mucha na stopera

świetne uzupełnienie na stronce konieciti.pl poprzez zestawienei meczy z Dyskopolo: ten sprzed 5 lat z tym ostatnio, porównanie atmosfery, jakości widowiska..
    o to własnie chodzi!
    brawo, warto działać w podobnym kierunku..

Legionista Awatar Danoo
    Miłe dla oka 10 tysi pękło

Uprawnienia umieszczania postów