Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 68

Wątek: Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

Legionista

Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

W środę i czwartek w kasach Legii sprzedawane będą bilety na mecz Górnik Polkowice - Legia Warszawa, który odbędzie się 12.09 o godz. 19:00. Kasy będą otwarte w godz. 10:00 - 17:00.
    Informujemy, że na ww. mecz mogą wejść tylko i wyłącznie osoby, które mają identyfikator na mecze wyjazdowe.
    Dla naszych kibiców przewidzianych jest tylko 220 miejsc z racji przebudowy stadionu w Polkowicach.

Nie zwarzać na to,że ktos nie ma karty,czy,że nie ma biletu,jedziemy wszyscy,bo taki wyjazd może się już niepowtórzyć... :>
    Więc kto jedzie z forum???

Legionista Awatar Fester

Re: Legia vs. Górnik Polkowice(kibicowsko)

Cytat Zamieszczone przez Grochów

Wszyscy

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/

Legionista

Cytat Zamieszczone przez Fester_LP

Wszyscy

ciekawe czy naprawde beda przestrzegac tych identyfikatorow :/
    Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.
    Patrz-
    Widzew-Gks
    Gts-Gornik
    Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Moze ostra lipa byc,ale H.U.J jezdzimy sztywno.

Pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Ja jade!!!!! chociarz nie mam ani karty jeszcze nie dostalem ani nie mam biletu!!!mieszkam na dolnym slasku i w piatek jade do polkowic na LEGIE a w sobote do wroclawia wspomoc dopingiem naszych ziomali na Slask-ZAGŁEBIE SOSNOWIEC!!! Wy tez sie tam wybierzcie!!A co do tych kart to pzpn pzpn jeb...jeb...pzpn!!!!pozdro i wszyscy jedziemy do polkowic sektor ma tylko 220 wiec musi sie zapelnic!!!!!pieprzyc te karty ja nie mam i jade!!
    Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Legionista
    Obawiam sie ze przez to gowno ostro frekwencja wyjazdowa moze pasc-nie tylko nam ale wszystkim.
    Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.

ems
    Guest
    duchy nie potrzebuja chipow

Legionista
    W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow
    Warszawa

Administrator Awatar Raffi

Cytat Zamieszczone przez rkwa
    Patrz-
    Widzew-Gks
    Gts-Gornik
    Swit-Gornik - na tych meczach juz to spr. i popatrzcie na ilosc kibicow gosci.

Pozdro.
    Na Świt - Górnik nikt niczego nie sprawdzał. Inna sprawa, że okazało się to dopiero na miejscu, więc zapewne parę osób, które nie były tego pewne, wolały nie ryzykować bezsensownego wyjazdu
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    Jestem tylko ciekawy, dlaczego jedni już muszą, a inni wrecz przeciwnie. Nasi sąsiedzi zza miedzy jadą na Widzew bez chipowych gówien. Pzdr.
    Rowni i rowniejsi.Chyba wszyscy wiedza jaki klub lubi Michal L.
    Co do kart to w Polkowicach pewnie nie bedzie problemow ale w Zabrzu juz moga byc.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Ciekawe czy Legionisci wykupia wszystkie przeznaczone da nich bilety czyli 220?? fajnie by było!!! Pozdro! Legia Mistrz 2004!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista
    mysle ze bilety sie rozejda do ostatniej sztuki bo 220 miejsc to jets malo a mi sie wydaje ze chetnych moze byc znacznie wiecej ! wiec w piatek na polkowice wyruszamy najazzdddd hehe
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo
    W polkowicach nie ma jeszcze zamontowanych bramek wyjazdowych dla tych czipow. Na jesien byly tam 2 ekipy-ponad 100 osobowa Krakowian i 40 osobowa wronczan.

Miejmy nadziej,ze nie bedzie problemow
    no wlasnie jak gadalem z jakims kolesiem z polkowic to on mowil ze w piatek na LEGIE beda juz zamontowane bramki... tak samo jupitery!

Legionista
    a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jacek
    a ktos moze mi powiedziec ile bilety kosztuja i czy moge kupic w polkowicach bo nie jestem ze STO(L)ICY!
    BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
    W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jacek
    BilLety na ka|dy wyjazd pierwszoligowy kosztuj 15 ZLOTYCH !!!
    W Polkowicach pewnie bedzie mozna kupic,bo napewno w Warszawie nie pojdzie 220 biletów,wiec pewnie odesla do Polkowic...Ale lepiej sie upewnij...
    tak to wiem ze 15zl tylko chcialem sie upewnic!...Dzieki!!pozdro
    ps.wszyscy jedziemy do polkowic!!!!!

Legionista Awatar MaxxxiM
    moze ich nie stac na produkcje chipow ?
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista
    Kontaktowalem sie z klubem Gornik Polkowice. Nie powinno byc problemow z kupnem biletow na miejscu (chociaz w Polsce nikomu z sfer "wyzszych" nie moza ufac). Jezeli chodzi o czipy.Dobrze byloby,aby na kibic ktory cche jechac ponformowal o tym swoj klub i wpisal sie na liste wyjazdowa. Najlepiej zorganizowane grupy
    Warszawa

Legionista
    Dragon na powietrzu

Legionista

http://ksgornik.com.pl/inc/img_view....=Mapa+Stadionu

tutaj macie plan stadionu

Mam propozycje dla tych co jadą. W Polkowicach jest jeden z największych i najlepszych w Polsce aquaparkow. Polecam !! Jak na mecze do Lublina jezdzili kibice Pogoni Szczecin zatrzymywali sie tam i robili konkurs na najszybszy slizg na jednej z 3 zjezdzalni.
    A akuapark jest 100 metrów od stadionu.
    Warszawa

Legionista Awatar Tuzin...
    Mam jeszcze jedno miejsce w samochodzie do Polkowic. Koszt 40 PLN. Szukamy kogos raczej doswiadczonego w wyjazdach, bo dla mnie to dopiero 2 wyjazd :> GG 4086459 kom 501063070.

Legionista
    nie mam słów na tych debilów :fu: :fu: :fu: :fu:

czy KAŻDY mecz Legii musi być w piątek ?
    niech się przyczepią do innego klubu !!!
    bana mu , temu pestu

Legionista
    http://www.90minut.pl/news.php?id=65829

W Polkowicach i Lubinie zagrają równocześnie

Pomimo próśb działaczy Górnika i części kibiców, prezesi Zagłębia Lubin nie zgodzili się zmienić terminu meczu ze Szczakowianką Jaworzno. W efekcie jednego dnia o tej samej porze Górnik Polkowice zmierzy się z Legią Warszawa, a kilkanaście kilometrów dalej Zagłębie ze Szczakowianką.
    - Prezesie, bądź człowiekiem i przesuń mecz na sobotę, a stadion będzie pełny - zlituj się człowieku !! - napisał na naszym forum internetowym jeden z kibiców Zagłębia, prosząc, aby lubińscy działacze zmienili termin pojedynku ze Szczakowianką, tak aby nie kolidował ze spotkaniem w Polkowicach. Niestety, tak się nie stało. W piątek 12 września o godz. 19 w położonych obok siebie miastach równocześnie rozpoczną się niezwykle interesujące pojedynki I i II ligi piłkarskiej.

Do tej pory spotkania Górnika Polkowice i Zagłębia Lubin praktycznie nigdy nie kolidowały ze sobą. Występujący wcześniej w II lidze polkowicki klub zawsze dostosowywał swój terminarz do meczów lokalnego potentata - Zagłębia, które przez lata występowało w ekstraklasie. W tym sezonie niespodziewanie doszło do zamiany miejsc, Górnik awansował do grona najlepszych, a Zagłębie zostało zdegradowane do II ligi. Początkowo nic nie wskazywało, że może dojść do kolizji terminów spotkań obydwu zespołów, gdyż szefowie Zagłębia ustalili, że w Lubinie swoje mecze będą rozgrywać w piątkowe wieczory, a Górnik w sobotnie popołudnia.

Jednak 12 września pierwszy raz w historii Polkowic mecz piłkarski zostanie rozegrany przy sztucznym świetle. W związku z tym stacja telewizyjna Canal+ - główny sponsor I ligi - zadecydowała, że spotkanie Górnik - Legia Warszawa będzie meczem dnia i przeprowadzi z niego bezpośrednią transmisję. Zmieniła równocześnie termin tego pojedynku z soboty na piątkowy wieczór.

O kolizji terminów obydwu spotkań pisaliśmy już pod koniec sierpnia i sugerowaliśmy, aby działacze z Lubina wzięli to pod uwagę. - To nie nasz problem, ale zastanowimy się nad tym - mówił wówczas prezes SSA Zagłębie Marcin Fortuński. Prośby szefów Górnika i apele lokalnych mediów nie przyniosły żadnego rezultatu. Zagłębie nie zdecydowało się na zmianę terminu. Jednym z głównych powodów takiej decyzji było tłumaczenie, że w sobotę i niedzielę obchodzone są Dni Lubina i policja nie będzie w stanie zabezpieczyć wszystkich imprez, które przeprowadzone zostaną w mieście.

Szkoda, bowiem obydwa mecze zapowiadają się wyjątkowo pasjonująco i na pewno jest wielu kibiców futbolu, którzy chcieliby zobaczyć zarówno spotkanie w Lubinie, jak i w Polkowicach. Tym bardziej że drugoligowe mecze Zagłębia rozgrywane przy sztucznym świetle są naprawdę świetnie zorganizowane, a ich oprawa z użyciem sztucznych ogni, rac i wulkanów robi wielkie wrażenie, sprawiając, że mecze w Lubinie urastają teraz do rangi widowiska sportowego.
    Zagłębie ma "alibi", gdyż rzeczywiście terminy swoich meczów ustaliło już dawno temu, ale w tym wypadku można odnieść wrażenie, że mimo dyplomatycznych zapewnień działaczy od początku nie zamierzali oni podporządkować się prośbie sąsiada. Bo przecież w Lubinie działaczy Zagłębia chyba bardziej niż degradacja własnego klubu boli fakt, że do I ligi awansował lokalny rywal - Górnik, który w Zagłębiu Miedziowym zawsze był "biedniejszym i gorszym" krewnym. I w tym wszystkim niczego nie zmienia oczywista prawda, że to Zagłębie jest klubem z większymi sukcesami i większą liczbą kibiców.

- Jeśli Zagłębie nie zmieniło terminu swojego meczu, to chyba rzeczywiście nie mogło. Nie pozostaje mi nic innego, jak uwierzyć w te ich zapewnienia - dyplomatycznie komentuję całą sytuację Artur Sikorski, dyrektor Górnika Polkowice.
    Warszawa

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez eLadamo
    [Jednak 12 września pierwszy raz w historii Polkowic mecz piłkarski zostanie rozegrany przy sztucznym świetle. W związku z tym stacja telewizyjna Canal+ - główny sponsor I ligi - zadecydowała, że spotkanie Górnik - Legia Warszawa będzie meczem dnia i przeprowadzi z niego bezpośrednią transmisję. Zmieniła równocześnie termin tego pojedynku z soboty na piątkowy wieczór.
    kij wam w ryj , tele - cw ele

przepraszam za bluzgi , ale głupota CANAL+ po prostu mnie poraża ... dość już meczów w piątek !!!
    bana mu , temu pestu

Lakers
    Guest
    a w piątek nie da rady kupić biletu ?
    wie ktoś coś na ten temat ?!

bo ja jadę ale dopiero jutro bede mogł kupić bilet ...

Legionista Awatar Tuzin...
    O 13 babka w kasie mowila ze do tej pory sprzedala 60 biletow, czyli beda raczej jeszcze na miejscu.

Lakers
    Guest
    no to luz dzieki za info

Lakers
    Guest
    Oficjalna stronu klubu Legii Warszawa informuje, że z powodu dzisiejszych demonstracji i problemów z dotarciem na Łazienkowską bilety na mecz Górnik Polkowice - Legia Warszawa będzie można kupić jeszcze w dniu jutrzejszym w godz. 9:30 - 12:00.
    Źródło: legia.pl

:armia: :tututu: anie: :cf0: :vulkany: :cf0:

Legionista
    czy z karta czy bez i tak wejdziemy na mecz
    CALE ZYCIE NA MELANZU
    RAZEM IDZIEMY RAZEM UMRZEMY...
    http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif
    GDZIE ZGODA, TAM SIŁA

Legionista
    Czekamy Panowie na relcyjkę
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Administrator Awatar Raffi
    No, sektor mocno zapełniony, śpiewy całkiem głośne - było chyba nieźle
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Uprawnienia umieszczania postów