Niech żyje PZPN

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dostojny kocur
    Portowiec
    • 07.2004
    • 1435

    #61
    Zdzichu walcz, kto jak nie Ty?!
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

    Komentarz

    • mcichocki2
      Legionista
      • 09.2010
      • 310

      #62
      Materiały, które rzekomo mają świadczyć o
      korupcji w PZPN, są za słabe, by do związku
      wszedł kurator - ocenił w TVN24 poseł PO,
      Cezary Kucharski.
      Ekspert z PO. Za to ***** filmik z przed x lat z jednej ustawki jest na tyle mocnym materiałem że jest puszczany przy każdej okazji jako dowód że kibice to mordercy.

      Komentarz

      • A_S_1984
        Legionista
        • 07.2011
        • 520

        #63
        Chyba niektórych obleciał strach w związku z euro2012..
        Ultrawersytet Warszawski

        Komentarz

        • vozny86
          Legionista
          • 12.2008
          • 426

          #64
          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
          "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

          Zbigniew Herbert

          Komentarz

          • Cielo
            Legionista
            • 09.2010
            • 5651

            #65
            http://latosieskonczylo.pl/
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

            Komentarz

            • SpideyPL
              Legionista
              • 10.2007
              • 1078

              #66
              Jak tych mend nie zmyje ta fala, to nie widzę ratunku, nic ich już nie ruszy. Jak nie teraz to nigdy!

              Komentarz

              • Space Jam
                Legionista
                • 03.2011
                • 118

                #67
                Kilka godzin przed aferą z Latą w tytule napisałem to:



                W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że jest takim imbecylem, by dać się sprowadzić do parteru w taki sposób. Mam nadzieję, że ktoś zrobi porządek w tym bagnie! Miałeś chamie złoty róg...

                Komentarz

                • kamilsson
                  Legionista
                  • 08.2005
                  • 963

                  #68
                  Właśnie odsłuchałem kilka tych nagrań od 007.
                  Nie ma uja na Mariole ,zdzichu k. bedzie miał zarzuty,nie wiem jak z grzesiem,ale tego nie da sie juz podwazyc.

                  Komentarz

                  • Mini
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 7773

                    #69
                    mam nadzieję że jak nakurwy przystało raz dwa się rozprują i będą jeden na drugiego nadawać

                    Komentarz

                    • Nazgul
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 15391

                      #70
                      Zamieszczone przez Mini
                      mam nadzieję że jak nakurwy przystało raz dwa się rozprują i będą jeden na drugiego nadawać
                      Mieliśmy już "Aferę Fryzjera". Nadawali? Po prostu jeden gang wysiudał drugi gang - tyle.

                      Mnie to wygląda na kolejną wojnę frakcji w PZPN.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

                      Komentarz

                      • ormo
                        Legionista
                        • 04.2008
                        • 5528

                        #71
                        Na środę zwołałem posiedzenie zarządu PZPN, na którym będzie mowa o opublikowanych w piątek taśmach - poinformował w TVN24 Grzegorz Lato. Prezes związku został także zaproszony na posiedzenie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki, gdzie ma wyjaśnić sytuację w PZPN.

                        Lato nie chciał zdradzić, czy podczas obrad będzie głosowany wniosek o odwołanie sekretarza generalnego PZPN Zdzisława Kręciny.

                        - Poczekajmy do środy. Na pewno będzie burzliwa dyskusji - powiedział Lato, który podkreślił, że tylko on może zgłosić wniosek o odwołanie sekretarza generalnego.

                        Wniosek o zwołanie posiedzenia zarządu złożył Jacek Masiota. - Dostałem ustne zapewnienie, że w środę posiedzenie się odbędzie. Tematem obrad będzie głosowanie nad odwołaniem pana Kręciny. Zależy nam, by stało się to jeszcze przed piątkowym losowaniem grup Euro-2012. Nie wyobrażam sobie, żebym leciał do Kijowa z osobą, którego metod zarządzania związkiem nie akceptuję - powiedział Masiota.

                        - Zarząd zbierze się najprawdopodobniej w środę. Czy zajmie się sprawą odwołania pana Kręciny? Według moich informacji na 99 procent tak - powiedział jeszcze przed ogłoszeniem terminu przez Latę członek zarządu i prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec.

                        W podobnym tonie wypowiada się prezes Wielkopolskiego ZPN Stefan Antkowiak. - Nie mam jeszcze dokładnych informacji, co będzie głównym tematem posiedzenia. Niczego nie można wykluczyć. Być może będzie wniosek o odwołanie Kręciny, może on sam będzie chciał zrezygnować. W każdym razie my jako zarząd będziemy się domagać szczegółowych wyjaśnień dotyczących wszystkich okoliczności ostatniej afery - powiedział Antkowiak.


                        Posłowie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki zaniepokojoni zaistniałą sytuacją wokół Polskiego Związlu Piłki Nożnej postanowili zaprosić na posiedzenie swojej komisji 1 grudnia prezesa związku Grzegorza Latę.

                        Porządek posiedzenia sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki przewiduje tylko jeden punkt: informacja prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej na temat sytuacji w PZPN - wynika z przesłanego PAP pisma komisji. Początek posiedzenia o godzinie 10.00.
                        Zdzichu, walcz!
                        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

                        Komentarz

                        • Mini
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 7773

                          #72
                          Już Olejkowska powiedziała że się wieśniak nie stawi przed komisją bo na Ukrainę na losowanie jakieś jedzie...
                          Swoją drogą jeżeli to losowanie grup Euro to ktoś z sejmu kto wysyła zaproszenie na taką datę to też głupek

                          Komentarz

                          • Cynamonka
                            Legionistka
                            • 10.2011
                            • 835

                            #73
                            Oglądał ktoś z Was wywiad Olejnikowej z Kręciną ? Z ciekawości przełączyłam, żeby usłyszeć co ma do powiedzenia. Zakręciła go parę razy. Zapytany o prowizje, czy jakiekolwiek pobiera od umów zaprzeczył. Po czym za kilka minut pytanie padło w sprawie podpisania jakiegoś kontraktu, a on o tym, że PZPN zainkasował pewien procent prowizji (i niby on nic z tego nie miał). Najbardziej rozśmieszyło mnie jego uparte przekonywanie, że jest szantażowany. Biedny sekretarz generalny. Nie od dziś wiadomo, co oni tam wyrabiają - myślę, że prokuratura nie wiedziałaby w co ręce włożyć. Wywiad obnażył prostaka w całej okazałości.
                            Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

                            Komentarz

                            • Slyboots
                              Legionista
                              • 11.2007
                              • 1613

                              #74
                              Zamieszczone przez Mini
                              Już Olejkowska powiedziała że się wieśniak nie stawi przed komisją bo na Ukrainę na losowanie jakieś jedzie...
                              Swoją drogą jeżeli to losowanie grup Euro to ktoś z sejmu kto wysyła zaproszenie na taką datę to też głupek
                              Grześ będzie w Sejmie w czwartek.

                              Mam wrażenia że ta cała afera taśmowa jest sztucznie napompowaną sprawą, a właściwie mało znaczącym wierzchołkiem góry lodowej. To pikuś w porównaniu z takimi wałkami jak umowa ze Sportfive czy słynny "Klub Kibica".
                              "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

                              Komentarz

                              • matx
                                Legionista
                                • 05.2005
                                • 4923

                                #75
                                Finanse PZPN. Związek wydaje na działaczy dwa razy więcej, niż na szkolenie i wyposażenie drużyny narodowej!

                                Data publikacji: 2011-11-29 15:06:30 | Data aktualizacji: 2011-11-29 22:22:27 A A A
                                Udostępnij

                                tagi: afera w pzpn, finanse pzpn, grzegorz lato, pzpn, zdzisław kręcina

                                Nadchodzą sądne chwile dla obecnych władz PZPN. Na jutrzejszym nadzwyczajnym zjeździe będzie głosowany wniosek o odwołanie ze stanowiska sekretarza generalnego Zdzisława Kręciny. Jednym z argumentów będzie fatalne zarządzanie finansami związku.




                                Przeczytaj też
                                Grzegorz Kulikowski. Kim jest "człowiek, który nagrał PZPN" Afera w PZPN. Posiedzienie PZPN już w środę. Kręcina straci posadę? Pijawki z PZPN, czyli ile zarabia się w PZPN: 50 tysięcy zł dla prezesa to podstawa



                                Wedle raportu portalu Money.pl PZPN zarabia i wydaje rocznie około 60 mln złotych. Największe wpływy stanowią umowy sponsorskie i dotacje z UEFA to blisko 45 mln złotych. Z tego około 20 mln to wpłaty od firmy Sportfive za transmisje telewizyjne meczów.

                                Prawie 9 mln ma w tym roku przynieść sprzedaż biletów na mecze reprezentacji. Półtora miliona to opłaty klubów z tytułu transferów krajowych i zagranicznych. Dwa razy tyle stowarzyszenie zbierze z rocznych składek członków oraz od klubów na utrzymanie sędziów, delegatów i obserwatorów.

                                Niewiele ponad 3 mln złotych to dotacje z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Te pieniądze są przekazywane na dofinansowanie Uczniowskich Klubów Sportowych i piłkarskich szkółek. To by było na tyle jeżeli chodzi o wpływy.


                                Aż 600 tys. złotych czyli 1 proc budżetu rocznie idzie na pensję prezesa związku Grzegorza Laty. Nieco mniej od prezesa otrzymuje sekretarz generalny PZPN - Zdzisław Kręcina. Jego wynagrodzenie to około 37 tys. złotych miesięcznie. Wiceprezesi zarabiają ponad dwukrotnie mniej bo po około 14-15 tys. złotych. Liczba etatowych pracowników związku to ponad 70 osób.

                                Na wynagrodzenia zarządu przeznaczanych jest około 10-11 mln złotych rocznie. Jedynie premie rocznie sięgają 1,5 mln złotych.

                                Z tego wynika, że na szkolenie i wyposażenie narodowej drużyny związek wyda ponad dwa razy mniej niż na swoich członków. - Finanse związku są tak mętne, że do końca dokładnie nie wiadomo na co wydawane są pieniądze - powiedział Money.pl jeden z głównych krytyków obecnych władz, członek zarządu PZPN Jacek Masiota.



                                PS. Trzymać dzisaj kciuki za Zdzicha!
                                My na monopol mamy prawdę!

                                Komentarz

                                Pracuję...