Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 319

Wątek: Niech żyje PZPN

Legionista Awatar Mat
    Takie autorytety, budowniczy polskiej piłkarskiej potęgi, podejrzani o korupcję. Panie...jak żyć?

Status PZPN powinni powielić w milionie egzemplarzy i rozdać czołowym malwersantom tego świata. Murdoch by się mógł od nich uczyć
    podpis under construction

Portowiec Awatar dostojny kocur
    Zdzichu walcz, kto jak nie Ty?!
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Materiały, które rzekomo mają świadczyć o
    korupcji w PZPN, są za słabe, by do związku
    wszedł kurator - ocenił w TVN24 poseł PO,
    Cezary Kucharski.
    Ekspert z PO. Za to ***** filmik z przed x lat z jednej ustawki jest na tyle mocnym materiałem że jest puszczany przy każdej okazji jako dowód że kibice to mordercy.

Legionista Awatar A_S_1984
    Chyba niektórych obleciał strach w związku z euro2012..
    Ultrawersytet Warszawski

Legionista Awatar Cielo
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Jak tych mend nie zmyje ta fala, to nie widzę ratunku, nic ich już nie ruszy. Jak nie teraz to nigdy!

Legionista Awatar Space Jam
    Kilka godzin przed aferą z Latą w tytule napisałem to:

http://spacejam.blox.pl/2011/11/W-wa...***-chodz.html

W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że jest takim imbecylem, by dać się sprowadzić do parteru w taki sposób. Mam nadzieję, że ktoś zrobi porządek w tym bagnie! Miałeś chamie złoty róg...

Właśnie odsłuchałem kilka tych nagrań od 007.
    Nie ma uja na Mariole ,zdzichu k. bedzie miał zarzuty,nie wiem jak z grzesiem,ale tego nie da sie juz podwazyc.
    http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-afere,1726903

Legionista Awatar Mini
    mam nadzieję że jak nakurwy przystało raz dwa się rozprują i będą jeden na drugiego nadawać

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    mam nadzieję że jak nakurwy przystało raz dwa się rozprują i będą jeden na drugiego nadawać
    Mieliśmy już "Aferę Fryzjera". Nadawali? Po prostu jeden gang wysiudał drugi gang - tyle.

Mnie to wygląda na kolejną wojnę frakcji w PZPN.

Legionista Awatar ormo
    Na środę zwołałem posiedzenie zarządu PZPN, na którym będzie mowa o opublikowanych w piątek taśmach - poinformował w TVN24 Grzegorz Lato. Prezes związku został także zaproszony na posiedzenie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki, gdzie ma wyjaśnić sytuację w PZPN.

Lato nie chciał zdradzić, czy podczas obrad będzie głosowany wniosek o odwołanie sekretarza generalnego PZPN Zdzisława Kręciny.

- Poczekajmy do środy. Na pewno będzie burzliwa dyskusji - powiedział Lato, który podkreślił, że tylko on może zgłosić wniosek o odwołanie sekretarza generalnego.

Wniosek o zwołanie posiedzenia zarządu złożył Jacek Masiota. - Dostałem ustne zapewnienie, że w środę posiedzenie się odbędzie. Tematem obrad będzie głosowanie nad odwołaniem pana Kręciny. Zależy nam, by stało się to jeszcze przed piątkowym losowaniem grup Euro-2012. Nie wyobrażam sobie, żebym leciał do Kijowa z osobą, którego metod zarządzania związkiem nie akceptuję - powiedział Masiota.

- Zarząd zbierze się najprawdopodobniej w środę. Czy zajmie się sprawą odwołania pana Kręciny? Według moich informacji na 99 procent tak - powiedział jeszcze przed ogłoszeniem terminu przez Latę członek zarządu i prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec.

W podobnym tonie wypowiada się prezes Wielkopolskiego ZPN Stefan Antkowiak. - Nie mam jeszcze dokładnych informacji, co będzie głównym tematem posiedzenia. Niczego nie można wykluczyć. Być może będzie wniosek o odwołanie Kręciny, może on sam będzie chciał zrezygnować. W każdym razie my jako zarząd będziemy się domagać szczegółowych wyjaśnień dotyczących wszystkich okoliczności ostatniej afery - powiedział Antkowiak.

Posłowie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki zaniepokojoni zaistniałą sytuacją wokół Polskiego Związlu Piłki Nożnej postanowili zaprosić na posiedzenie swojej komisji 1 grudnia prezesa związku Grzegorza Latę.

Porządek posiedzenia sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki przewiduje tylko jeden punkt: informacja prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej na temat sytuacji w PZPN - wynika z przesłanego PAP pisma komisji. Początek posiedzenia o godzinie 10.00.
    Zdzichu, walcz!
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Mini
    Już Olejkowska powiedziała że się wieśniak nie stawi przed komisją bo na Ukrainę na losowanie jakieś jedzie...
    Swoją drogą jeżeli to losowanie grup Euro to ktoś z sejmu kto wysyła zaproszenie na taką datę to też głupek

Legionistka Awatar Cynamonka
    Oglądał ktoś z Was wywiad Olejnikowej z Kręciną ? Z ciekawości przełączyłam, żeby usłyszeć co ma do powiedzenia. Zakręciła go parę razy. Zapytany o prowizje, czy jakiekolwiek pobiera od umów zaprzeczył. Po czym za kilka minut pytanie padło w sprawie podpisania jakiegoś kontraktu, a on o tym, że PZPN zainkasował pewien procent prowizji (i niby on nic z tego nie miał). Najbardziej rozśmieszyło mnie jego uparte przekonywanie, że jest szantażowany. Biedny sekretarz generalny. Nie od dziś wiadomo, co oni tam wyrabiają - myślę, że prokuratura nie wiedziałaby w co ręce włożyć. Wywiad obnażył prostaka w całej okazałości.
    Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    Już Olejkowska powiedziała że się wieśniak nie stawi przed komisją bo na Ukrainę na losowanie jakieś jedzie...
    Swoją drogą jeżeli to losowanie grup Euro to ktoś z sejmu kto wysyła zaproszenie na taką datę to też głupek
    Grześ będzie w Sejmie w czwartek.

Mam wrażenia że ta cała afera taśmowa jest sztucznie napompowaną sprawą, a właściwie mało znaczącym wierzchołkiem góry lodowej. To pikuś w porównaniu z takimi wałkami jak umowa ze Sportfive czy słynny "Klub Kibica".
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Legionista Awatar matx
    Finanse PZPN. Związek wydaje na działaczy dwa razy więcej, niż na szkolenie i wyposażenie drużyny narodowej!

Data publikacji: 2011-11-29 15:06:30 | Data aktualizacji: 2011-11-29 22:22:27 A A A
    Udostępnij

tagi: afera w pzpn, finanse pzpn, grzegorz lato, pzpn, zdzisław kręcina

Nadchodzą sądne chwile dla obecnych władz PZPN. Na jutrzejszym nadzwyczajnym zjeździe będzie głosowany wniosek o odwołanie ze stanowiska sekretarza generalnego Zdzisława Kręciny. Jednym z argumentów będzie fatalne zarządzanie finansami związku.

Przeczytaj też
    Grzegorz Kulikowski. Kim jest "człowiek, który nagrał PZPN" Afera w PZPN. Posiedzienie PZPN już w środę. Kręcina straci posadę? Pijawki z PZPN, czyli ile zarabia się w PZPN: 50 tysięcy zł dla prezesa to podstawa

Wedle raportu portalu Money.pl PZPN zarabia i wydaje rocznie około 60 mln złotych. Największe wpływy stanowią umowy sponsorskie i dotacje z UEFA to blisko 45 mln złotych. Z tego około 20 mln to wpłaty od firmy Sportfive za transmisje telewizyjne meczów.

Prawie 9 mln ma w tym roku przynieść sprzedaż biletów na mecze reprezentacji. Półtora miliona to opłaty klubów z tytułu transferów krajowych i zagranicznych. Dwa razy tyle stowarzyszenie zbierze z rocznych składek członków oraz od klubów na utrzymanie sędziów, delegatów i obserwatorów.

Niewiele ponad 3 mln złotych to dotacje z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Te pieniądze są przekazywane na dofinansowanie Uczniowskich Klubów Sportowych i piłkarskich szkółek. To by było na tyle jeżeli chodzi o wpływy.

Aż 600 tys. złotych czyli 1 proc budżetu rocznie idzie na pensję prezesa związku Grzegorza Laty. Nieco mniej od prezesa otrzymuje sekretarz generalny PZPN - Zdzisław Kręcina. Jego wynagrodzenie to około 37 tys. złotych miesięcznie. Wiceprezesi zarabiają ponad dwukrotnie mniej bo po około 14-15 tys. złotych. Liczba etatowych pracowników związku to ponad 70 osób.

Na wynagrodzenia zarządu przeznaczanych jest około 10-11 mln złotych rocznie. Jedynie premie rocznie sięgają 1,5 mln złotych.

Z tego wynika, że na szkolenie i wyposażenie narodowej drużyny związek wyda ponad dwa razy mniej niż na swoich członków. - Finanse związku są tak mętne, że do końca dokładnie nie wiadomo na co wydawane są pieniądze - powiedział Money.pl jeden z głównych krytyków obecnych władz, członek zarządu PZPN Jacek Masiota.

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/p...ro_216146.html

PS. Trzymać dzisaj kciuki za Zdzicha!
    My na monopol mamy prawdę!

Legionista Awatar ormo
    Wg Polsatu Zdzichu tylko zawieszony.
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

OK, Zdzich poleciał, jest dobrze. Ciężko na razie stwierdzić, czy to początek wielkiej zmiany, czy tylko pozbyli się czarnej owcy, ale tak zacząłem się zastanawiać....gdyby to wszystko pięknie się potoczyło, Grzesiu też wyleciałby w kosmos, to kto musiałby go zastąpić, żeby było, jak to się mówi, 'lepiej'? Boniek?

Legionista
    Az lezka sie w oku kreci na sama mysl ze Zdzisiek odchodzi

Legionista Awatar frz022
    Mnie przy tej okazji najbardziej spodobało się czyjeś trafne określenie 'knur Kręcina' bull eye !
    Podbródkowy, czapka z głowy !

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
    gdyby to wszystko pięknie się potoczyło, Grzesiu też wyleciałby w kosmos, to kto musiałby go zastąpić, żeby było, jak to się mówi, 'lepiej'? Boniek?
    Kręcina
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Zaszczuli uczciwego człowieka
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Legionista Awatar RadO
    Cytat Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar gem
    Cytat Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
    Dziki kraj

Legionista Awatar matx
    Ano niestety.

Dzisiaj padł ostatni bastion prawości, uczciwości i bezkompromisowości w tym związku.
    Wprawdzie mamy już prawie grudzień, ale chyba trzeba będzie jakiego gryla odpalić na tę smutną okoliczność.

Zdzichu trzymaj się! Jesteśmy z tobą.

My na monopol mamy prawdę!

Legionistka Awatar Cynamonka
    Zdzichu to wierzchołek góry lodowej, ale ktoś musiał zostać ofiarą
    Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

Legionista Awatar Luke
    Przecież i tak musiałby odejść, bo w piątek na losowaniu UEFA przedstawi go jako swojego asa. Na razie nieoficjalnie...

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Morterator Awatar mort
    Panie Zdzisławie my z Panem!
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Skrzywdzona niewinność! Awatar Zdzisław Kręcina
    Ten kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie!

https://www.facebook.com/pages/Nie-w...53401061379995

Uprawnienia umieszczania postów