Strona 56 z 56 PierwszyPierwszy ... 6465253545556
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,678 z 1678

Wątek: Legia II - III Liga

Ale wsadzili na konia Kobiereckiego. Z chłopakami z CLJ kolekcjonował co roku tytuły mistrzowskie a teraz będzie z tym samym składem kolekcjonował wpierdole w czwartej lidze

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Między 3 a 4 ligą jest aż taka różnica? 18 latkowie myślący/marzący o grze w Legii powinni łapać minuty na poziomie 1, w najgorszym wypadku 2 ligi i normalnie rywalizować z seniorami o miejsce w składzie. Tutaj mieli przez lata jak w raju, kilka tysi pensji, pewne miejsce w składzie bo rywalem do miejsca inny junior, i kopanie z amatorami w 3 lidze. Ci którzy rokują powinni być rzucani na głęboką wodę i niech pływają albo się topią. Wydawanie 3,5 miliona na zespół rezerw to jest palenie hajsem w piecu.

Stać nas widocznie. Czekam na wypowiedź rzeczników Miodka.

Powiedzcie mi jedną rzecz w ogóle - naprawdę młody wiek i braki fizyczne obligują do przegrywania z dziadkami i amatorami, którzy trenują 3 razy w tyg i pracują ponadto..? Pytam serio, bo ***** tak czy siak coś mi tu nie gra z tymi porażkami
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 16-06-2018 o 20:07

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Powiedzcie mi jedną rzecz w ogóle - naprawdę młody wiek i braki fizyczne obligują do przegrywania z dziadkami i amatorami, którzy trenują 3 razy w tyg i pracują ponadto..? Pytam serio, bo ***** tak czy siak coś mi tu nie gra z tymi porażkami
    Z tymi dziadkami i amatorami to w dużej mierze stereotyp. Kilka lat temu takie twierdzenie było bliższe prawdy, ale teraz po redukcji III ligi z 8 grup do 4, to jest mało takich typowo amatorskich zespołów. Szczególnie w grupie "legijnej", gdzie moim zdaniem takie miano można nadać tylko Wikielcowi (z którymi de facto nasze rezerwy dwa razy przegrały). Wystarczy popatrzeć jak męczył się w tym sezonie Widzew pomimo ogromnych nakładów na klub, jak męczył się wcześniej ŁKS. Co więcej, wątpliwe, żeby Legia II miała zdecydowanie łatwiej w IV lidze (chyba, że znowu zmieni się koncepcja władz). Po pierwsze, jest tam kilka niezłych piłkarsko ośrodków, które będą chciały awansować wyżej. Po drugie, z dwóch grup awans uzyska tylko jedna drużyna po zaplanowanych barażach. Legia może ostać się na piątym poziomie rozgrywkowym na lata.
    Mój post nie jest obroną wyników rezerw Legii. Zgadzam się, że jest to ogólnie bardzo duża porażka. Jeśli nie zmieniłaby się koncepcja z pierwszej części sezonu, to drugi zespół spokojnie skończyłby rozgrywki w środku stawki. Natomiast po irracjonalnej decyzji, że w tej trudnej lidze mają grać tylko 17 - latkowie i 18 - latkowie, skończyło się, jak się skończyło. Władze myślały, że zapas punktowy był wystarczający. Nie był.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kamwi123 Zobacz posta
    Z tymi dziadkami i amatorami to w dużej mierze stereotyp. Kilka lat temu takie twierdzenie było bliższe prawdy, ale teraz po redukcji III ligi z 8 grup do 4, to jest mało takich typowo amatorskich zespołów. Szczególnie w grupie "legijnej", gdzie moim zdaniem takie miano można nadać tylko Wikielcowi (z którymi de facto nasze rezerwy dwa razy przegrały). Wystarczy popatrzeć jak męczył się w tym sezonie Widzew pomimo ogromnych nakładów na klub, jak męczył się wcześniej ŁKS. Co więcej, wątpliwe, żeby Legia II miała zdecydowanie łatwiej w IV lidze (chyba, że znowu zmieni się koncepcja władz). Po pierwsze, jest tam kilka niezłych piłkarsko ośrodków, które będą chciały awansować wyżej. Po drugie, z dwóch grup awans uzyska tylko jedna drużyna po zaplanowanych barażach. Legia może ostać się na piątym poziomie rozgrywkowym na lata.
    Mój post nie jest obroną wyników rezerw Legii. Zgadzam się, że jest to ogólnie bardzo duża porażka. Jeśli nie zmieniłaby się koncepcja z pierwszej części sezonu, to drugi zespół spokojnie skończyłby rozgrywki w środku stawki. Natomiast po irracjonalnej decyzji, że w tej trudnej lidze mają grać tylko 17 - latkowie i 18 - latkowie, skończyło się, jak się skończyło. Władze myślały, że zapas punktowy był wystarczający. Nie był.
    I to jest bardzo merytoryczny post, dzięki.
    Własnie w głowie mi siedział głównie ten Wikielec i moja Legionovia sprzed kilku lat, która w III lidze grała wówczas (wtedy 3 w kolejności też) i wiem, że chłopaki pracowały normalnie.

To die Debek po 15 latach w klubie pożegnał...

Kodziarz won z Legii.
    edit: literówka.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Kodziarz won z Legii.
    +1!
    #teamMioduski

Legionista Awatar Antares
    I co to za różnica dla pierwszego zespołu czy oni będą grali w III czy IV lidze? Ktoś się z tych rezerw wybił? Jak z kogoś coś może być to idzie na wypożyczenie do I ligi, tam jak sobie poradzi to może wtedy pójdzie grać w Ekstraklasie i dopiero jak się będzie wybijał na tym poziomie to może grać w Legii. Teraz przykład Wieteski, wcześniej Koseckiego czy Jędzy. Tą drogą mogą pójść Żyro, Majecki, Nawotka czy Hołownia. Ewentualnie jak ktoś jest w I kadrze to się od razu na wypożyczenie do Ekstraklasy załapie (Niezgoda, Michalak).

Jak ktoś się w CLJ wyróżnia to właśnie taką drogę obiera, a te rezerwy to sowicie opłacane gwiazdki z których niby coś mogło być, ale chętnych na nich wyżej nie ma + do niedawna takie ananasy jak Bartczaki czy Szumskie, którzy się nie potrafili w I lidze wybić i kopią się po czole w III lidze.

Ostatnimi czasy jedynym, który nie musiał wywalczyć sobie miejsca w Legii poprzez grę na wypożyczeniu w innym klubie to tylko Szymański. Ale droga pewnie pozostanie bez zmian. Najbardziej utalentowani na wypożyczenia do weryfikacji, ci mniej niech sobie kopią dalej w rezerwach.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Drużyna rezerw to powinien być ostatni szczebel akademii. Powinniśmy utrzymać tam trzon oparty na bardziej doświadczonych piłkarzach i ogrywać tam juniorów. Wystawianie jedenastek juniorów jest bezcelowe. Wyróżniający się piłkarze z CLJ powinni łapać tam minuty a nie grać jako kolejna drużyna. Model który był stosowany w pierwszej połowie sezonu był moim zdaniem optymalny.
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    Też tak myślę, ale jak widać po 8 miejscu na półmetku szybko stwierdzili, że skoro nie biją się o awans, to niech grają sami juniorzy...

3-4 doświadczonych bardziej liderów (jak było), z 3 spady z "1" (niegrajacy jak Kopa + wracający po kontuzji np) i 4-5 najlepszych juniorów.

Legionista Awatar Adin
    proporcje powinny byc 50/50, jesli chodzi młodych i tych już z bagażem doświadczeń. Wtedy to ma sens na dłuższą metę wg mnie.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

No i się uratowali, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie nie dostała licencji.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez gabro Zobacz posta
    info od morta
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Marcino
    Cały ten sezon jest na farcie
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Przelew doszedł z opóźnieniem
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Antares
    Z tą Drwęcą to jakiś niezły wałek. Dostali licencję na III ligę po czym sami złożyli od tego odwołanie argumentując, że nie mają papierka na niepalność krzesełek. Rok temu przecież wygrali III ligę i nie starali się nawet o licencję na II ligę dzięki czemu awansował ŁKS.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar trx.
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Z tą Drwęcą to jakiś niezły wałek. Dostali licencję na III ligę po czym sami złożyli od tego odwołanie argumentując, że nie mają papierka na niepalność krzesełek. Rok temu przecież wygrali III ligę i nie starali się nawet o licencję na II ligę dzięki czemu awansował ŁKS.
    Masz jakieś źródło na to, że odwołali się od decyzji o przyznaniu licencji?

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (1-0) Polonia Warszawa
    1-0 - 16 min. Radosław Pruchnik
    2-0 - 82 min. Oskar Wojtysiak
    2-1 - 89 min. Krystian Pieczara

Legia II : Kudrjavcevs - Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski - Bajdur, Pruchnik, Karbownik (75' Pietrzyk), Aftyka (62' Shapiro-Thompson), Orlik (65' Wojtysiak)- Zjawiński(88' Wełniak)

Rezerwa: Miszta, Neuman, Grudzińsk
    Brawa dla Piotra Kobiereckiego i druzyny, sukcesy w CLJ i obiecujący początek z rezerwami, może rośnie nam trener na lata i nie myślę tutaj o rezerwach

Mecz podobno niezbyt porywający, ale gra zespołu poukładana taktycznie, dostosowana do rywala i osiągnięcia korzystnego wyniku. Jest trener w końcu w rezerwach i widać powoli efekty.

Może by klub pomyślał o transmisjach z meczu rezerw, domowych meczy, na yt lub fb.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 15-08-2018 o 18:16

Cześć,
    Prowadzę na facebooku stronkę, która zajmuje się litewską i łotewską piłką nożną. W rezerwach Legii gra Vjačeslavs Kudrjavcevs. Chciałem namówić go na wywiad ale nie mogłem go znaleźć w mediach społecznościowych, więc postanowiłem wybrać się w niedzielę do Nowego Dworu Mazowieckiego na mecz Legia II - Świt i tam spróbować go zaczepić. I tu moje pytanie - do NDM mam kawałek drogi i nie chciałbym się rozczarować - czy orientuje się ktoś czy została ogłoszona kadra na to spotkanie? Wiadomo czy Kudrjavcevs będzie tam grał/siedział na ławce? Z góry dzięki za odpowiedź

Najlepiej ćwierknij do Kamienieckiego https://twitter.com/PKamieniecki On się interesuje rezerwami.

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Najlepiej ćwierknij do Kamienieckiego https://twitter.com/PKamieniecki On się interesuje rezerwami.
    Dzięki wielkie

Legionista
    Mecz jest w Ząbkach to Legia II jest gospodarzem.

Piotr Kamieniecki @PKamieniecki
    - Mączyński miał zejść w 60. minucie, by pograli młodsi, ale chciał wygrać mecz z MKS-em i jak najmocniej pomóc. Został na boisku do końca. Pracy Krzyśka należy się duży szacunek - Piotr Kobierecki, trener Legii II.
    Krzysio mocno pracuje na powrót do pierwszej drużyny

Zestawienie z ostatniego meczu:

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 3. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 18. Piotr Cichocki (81' 14. Michał Karbownik), 15. Radosław Pruchnik, 21. Krzysztof Mączyński, 7. Mateusz Praszelik (61' 9. Maciej Rosołek), 16. Michał Bajdur (79' 6. Oskar Wojtysiak) - 11. Kacper Wełniak (58' 12. Cezary Miszta)

https://legionisci.com/news/75389_II...2_MKS_Elk.html

Tu jest błąd? Miszta to, zdaje się, nominalnie bramkarz jest. Ktoś coś więcej napisze?

A przeczytałeś tą jakże długą relację z meczu, ewentualnie co pisze tuż pod składami?

Teraz już tak.

Administrator Awatar Raffi
    Dzisiaj wygrana z Victorią Sulejówek i po kilku ostatnich meczach przenieśliśmy się ze strefy spadkowej na 4. miejsce w tabeli
    Kolejna dobra (tj. z golem) zmiana Rosołka ale i Wełniak jakby odżył. Nie da się ukryć, że wykończenie akcji, czy raczej dojście do zamykającego podania było pewnym problemem legionistów, w efekcie bardzo mało goli strzelali w dwójce napastnicy. Goli strzeliliśmy niemało, ale strzelał dosłownie każdy i nikt nie ma więcej jak dwie zdobyte bramki. :/ Przy okazji, tracimy też masę goli.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
    Dzisiaj wygrana z Victorią Sulejówek i po kilku ostatnich meczach przenieśliśmy się ze strefy spadkowej na 4. miejsce w tabeli
    Kolejna dobra (tj. z golem) zmiana Rosołka ale i Wełniak jakby odżył. Nie da się ukryć, że wykończenie akcji, czy raczej dojście do zamykającego podania było pewnym problemem legionistów, w efekcie bardzo mało goli strzelali w dwójce napastnicy. Goli strzeliliśmy niemało, ale strzelał dosłownie każdy i nikt nie ma więcej jak dwie zdobyte bramki. :/ Przy okazji, tracimy też masę goli.
    Jak prezentują się Karbownik i Matuszewski i czy jest nadzieja na coś więcej niż tylko 3 liga? Bo to chyba dwójka najciekawszych młodych zawodników na obecną chwilę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów