Strona 55 z 56 PierwszyPierwszy ... 545515253545556 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,650 z 1665

Wątek: Legia II - III Liga

Legionista Awatar Warszafiak
    czarnuchy jadą do Ząbek?
    "You'll never walk alone "

1-2 z sąsiadkami, zmarnowany karny w 84 min...

Legionista
    To straszne, że musimy liczyć na zwycięstwo Widzewa żeby Legia miała choć szansę na utrzymanie.
    Team Legia Team Klaf

Legionista Awatar Raffels
    Nie wiem czy te rezerwy mają jakikolwiek sens. Grać samymi młodymi z jakimiś starymi dziadami i drwalami jak widać większych korzyści nie przynosi. To już lepiej tych zawodników wypożyczać do 1 czy 2 ligi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Wydaje mi się, że nie znajdzie się aż tylu chętnych w I i II lidze, żeby wszystkich młodziaków z rezerw porozsyłać do innych klubów.

IMO, nawet jeśli rezerwy się nie utrzymają, to nie ma co dramatyzować. Priorytetem jest pierwsza drużyna, zmiany jakie zachodzą w rezerwach mają na celu budować podstawy pod most którym kroczyć będą chłopcy z akademii ku Pierwszej Drużynie. Mioduski i Kepcija zapewne liczyli się z ewentualnością spadku rezerw.

Takie sytuacje się w Europie zdarzają. Rezerwy SC Bragi, Sevilli czy nawet Barcelony(mówię o tych zespołach, bo tam średnia wieku jest też bardzo niska) też spadają i awansują w niższych ligach.

Oczywiście chciałbym, żeby Legia II się utrzymała i mam nadzieję, że tak będzie!
    Team Legia Team Klaf

Wuj z rezerwami.Gra na tym poziomie nic nie dawała młodym a biorąc pod uwagę konieczność łączenia gry w rezerwach z CLJ nawet trochę przeszkadzały.

Legionista Awatar jkp
    Chyba żartujecie. Niby gwiazdy naszej akademii, najzdolniejsi juniorzy i są jechani przez 44 letniego hobby playera Remka Sobocinskiego. Zaorać to całe towarzystwo, rozwiązać rezerwy, zwolnić 90% składu do GKS Widelec niech tam pokazują umiejętności. To co pokazują jest hańba dla L w kółeczku. Niech *********** jak ni chcą albo nie potrafią

Mnie szkoda nowego, już wkrótce, trenera rezerw, który w CLJ robi od lat konsekwentnie dobrą robotę. Jeżeli zostanie wsadzony na taką minę na dzień dobry jak 5 liga, to naprawdę byłby przypał.

Te rezerwy to żenada do potęgi, a ten ich trener, abstrahując od piłkarzyków, to powinien już dawno pożegnać się z posadą. Ale nie tak jak obecnie, na 2 ostatnie spotkania decydujące o spadku.. Tylko dużo wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez EviLmonkey ; 09-06-2018 o 23:36

Legionista Awatar Antares
    Muszą się z tymi rezerwami w końcu zdecydować co robić i podążać jedną drogą, a nie co pół roku zmiana koncepcji. W pierwszej rundzie ściągnięto bardziej doświadczonych zawodników, którzy spokojnie mogli znaleźć kluby na poziomie I ligi plus nasi Bartczak. Jałocha, Szumski czy Moneta, a i tak skończyli w środku tabeli. Potem zmiana koncepcji, mieli grać sami młodzi i tak grają, że pomimo dosyć bezpiecznie przewagi punktowej po jesieni zaraz spadną kompromitując się mecz za meczem.

Jak spadną do IV ligi, czyli tak naprawdę V to co bardziej utalentowanego muszą rozpożyczać po I i II ligach, bo bezsensu, żeby tam grali.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Adin
    Mi sie podoba model hiszpański, czyli gra kilku starszych chlopaków z doświadczeniem w niższych ligach danego kraju + najlepsza młodzież. Granie samą młodzieżą na takim poziomie nie ma sensu ( fizyczność).
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Mi sie podoba model hiszpański, czyli gra kilku starszych chlopaków z doświadczeniem w niższych ligach danego kraju + najlepsza młodzież. Granie samą młodzieżą na takim poziomie nie ma sensu ( fizyczność).
    Miałeś ten model w pierwszej rundzie i też nie wyszło.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar so(L)dier
    ktoś się orientuje ile kosztuje rocznie utrzymanie rezerw?

Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    ktoś się orientuje ile kosztuje rocznie utrzymanie rezerw?
    Była informacja, że budżet roczny to 2,5mln zł i teraz rezerwy przeszły pod skrzydła Akademii, gdzie te pieniądze mają iść.

Wg legia.net blisko 4mln zł w ostatnim sezonie.

Legionista Awatar grodzisk1
    A akademia 1, 5 mln. Te pieniądze rezerw bardzo się tam przydadzą.

Legionista Awatar crolick
    No i może się skończyć spadkiem LII jak i porażką w CLJ

Od kilku lat ta akademia jest na świeczniku, angażowane są coraz większe środki, zatrudniani są "specjaliści" (Mozyrko, Zieliński, Kepcija) a wydaje się, że jest tam coraz gorzej. Talentów nie widać, a bałagan jest btw do opisania.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Od kilku lat ta akademia jest na świeczniku, angażowane są coraz większe środki, zatrudniani są "specjaliści" (Mozyrko, Zieliński, Kepcija) a wydaje się, że jest tam coraz gorzej. Talentów nie widać, a bałagan jest btw do opisania.
    I ty to wiesz najlepiej.
    W ostatnim czasie młodsze roczniki bywają na wielu turniejach, ostatnio kilka fajnych wyników z lepszymi akademiami.
    W CLJ faza ligowa zakończona bez porażki jako jedyna drużyna, ale faktycznie upadek coraz niżej.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 10-06-2018 o 15:24

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    To twoja własna opinia czy przeczytałeś na twitterku, tudzież usłyszałeś w radyjku weszło? CLJ wygrana trzy razy z rzędu i w tym roku pewnie będzie czwarty triumf. W ekstraklasie grają Szymański, Wieteska, Michalak a od nowego sezonu dojdą jeszcze Majecki, Żyro i Hołownia. Rzeczywiście burdel jak nie wiem co. Zaorać wszystko

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Miałeś ten model w pierwszej rundzie i też nie wyszło.
    doprawdy wieszasz psy po 1 rundzie?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    doprawdy wieszasz psy po 1 rundzie?
    W Barcelonie taki model ostatnio odbił się czkawką i spadkiem do 3 ligi.

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    W Barcelonie taki model ostatnio odbił się czkawką i spadkiem do 3 ligi.
    to uj nie wiem, nie znam się

to co z nimi zrobić? (rezerwami)

Pytanie po co one są potrzebne? Tym bardziej po spadku do 5 ligi?

Legionista
    https://www.youtube.com/watch?v=PfZcg2tSoHw

transmisja z meczu o utrzymanie

4 liga...

Legionista Awatar dzikus911
    Od 0:1 do 2:1, że im nie wstyd!

To w jaki sposób stracili gola na 2-1 nie wymaga jakiegokolwiek komentarza. Czyste frajerstwo.

Legionista Awatar Jaco
    Nie ma co się mazać. Pan Mioduski na pewno ma plan B.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar mszk
    A tak z ciekawości, będą grali w grupie północ, czy południe w IV lidze? Oczywiście o ile tego zespołu nie zaorają i nie zostawią samych CLJoteki.

Między 3 a 4 ligą jest aż taka różnica? 18 latkowie myślący/marzący o grze w Legii powinni łapać minuty na poziomie 1, w najgorszym wypadku 2 ligi i normalnie rywalizować z seniorami o miejsce w składzie. Tutaj mieli przez lata jak w raju, kilka tysi pensji, pewne miejsce w składzie bo rywalem do miejsca inny junior, i kopanie z amatorami w 3 lidze. Ci którzy rokują powinni być rzucani na głęboką wodę i niech pływają albo się topią. Wydawanie 3,5 miliona na zespół rezerw to jest palenie hajsem w piecu.

Uprawnienia umieszczania postów